هیچ محصولی یافت نشد.

سافت پلی چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که سافت پلی یعنی چه ؟  تفریح سازان در این مقاله به طور کامل آن را برای شما توضیح خواهد داد. سافت پلی یا پلی گراند یکی  از تجهیزات شهربازی است که به یک منطقه بازی با طراحی خاصی اشاره دارد که در آن تمام سطوح و تجهیزات با لایه ای ضخیم پوشانیده شده است. این کار محیطی امن را در اختیار کودکان قرار می دهد.

در این محیط کودکان میتوانند به گونه ای رفتار کنند که در خارج از آن قادر به انجامشان نیستند. همچنین نوزادان و کودکان نوپا می توانند مهارت های خودرا ایجاد و توسعه دهند. جایی که منجربه رشد حرکتی کودک می شود زیرا بدون هیچ ترسی کودکان می توانند از پله ها بالا روند، بپرند و حتی بدوند و از امکانات گوناگون مانند حوضچه های توپ تا کوهنوردی استفاده کنند.

والدین می توانند با خیال راحت کودکان خود را در این وسیله قرار داده و خود بدون هیچ نگرانی به کارهای روزمرشان برسند. همچنین تمییز کردن این مکان بسیار راحت است. از جمله تجهیزات پارکی و تجهیزات خانه بازی آن می توان به مواردی مانند استخر توپ ، سرسره های مختلف، جنگل موانع، پیست ماشین بازی کودک، انواع پل ها سطح شیب دار و غیره اشاره کرد. کودکان از طریق بازی مفاهیمی مانند برد، باخت و بازی عادلانه را یاد می گیرند و همچنین مهارت های حل مسئله را توسعه می دهند.

مزایای استفاده از سافت پلی

یکی از مهمترین مزایای خرید سافت پلی تقویت فکری کودک است. این مکان به کودک کمک میکند تا رابطه علت و معلول را درک کند. همچنین به هماهنگی بین چشم و دست کمک میکند. با استفاده از سافت پلی کودکان ، کودکان می توانند با افرادی از گروه های سنی مختلف ارتباط برقرار کند، که این کار به تقویت مهارت های اجتماعی کودک کمک می کند تا در تعامل با دیگران از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشد.

مزایای استفاده از سافت پلی

مبلمان نرم می تواند پاتوقی برای چنین تعامل و توسعه ای باشد. اگر کودکان به صورت گروهی از منطقه بازی استفاده کنند، با پویایی جدیدی برای به اشتراک گذاشتن و تمرین کار گروهی مواجه خواهند شد. همانطور که می دانید حتی 15 دقیقه فعالیت در روز فواید زیادی برای جوانان دارد. سبک زندگی بی تحرک می تواند منجر به مشکلات سلامتی بسیاری شود، بنابراین با ارائه فرصت های فعالیت فراوان به کودکان، بهترین شروع را در زندگی به آنها می دهید.

فعال بودن در طول روز همچنین به این معنی است که کودکان در شب بهتر می خوابند. داشتن فرصت های فراوان برای تعامل با سایر کودکان، راهی عالی برای تقویت رشد عاطفی کودک شما است. این امر به ویژه هنگامی که از خانه بیرون می آییم بسیار مهم است. کودکان از طریق بازی مهارت های ارزشمندی را یاد می گیرند، از جمله نحوه برخورد با تعارض و چگونگی درک احساسات کودکان دیگر. اینها همه مهارت هایی هستند که وقتی به مدرسه می روند به آنها کمک می کند.

پلی گراند در مقایسه با زمین های بازی سنتی

تفاوت زیادی بین ویژگی های فنی سافت پلی و فضای بازی سنتی وجود ندارد. در عوض، باید برای به تصویر کشیدن تفاوت های بین این دو، دقت را در نظر گرفت. پلی گراند مکانی است که به طور مخصوصا برای بازی کودکان طراحی شده است. همه چیز در پلی گراند با توجه به گروه های سنی که پذیرای آن است، به طور ویژه طراحی شده است.

زمین های بازی سنتی یکی از لوازم اصلی دوران کودکی هستند. زمان زیادی طول نمی کشد تا اکثر افراد مجموعه تاب، سرسره های مارپیچی بلند و میله های فلزی را تشخیص دهند. با این حال، بسیاری از زمین های بازی سنتی خطر آسیب دیدن کودکان را به همراه دارند. بچه ها می توانند از روی تاب بپرند، بدوند و سر بخورند، یا از میله های فلزی در حال چرخش بیفتند.

از سوی دیگر، زمین های بازی نرم، ساختار متفاوت تری دارند. نه تنها به دلیل سطوح نرم، بلکه به این دلیل که انواع سازه ها در این تنظیمات در وهله اول برای جلوگیری از سقوط ساخته شده اند، خطرات آسیب را تا حد زیادی کاهش می دهد. پلی گراند ها به منظور تشویق کودکان به فعالیت های نوآورانه طراحی شده اند که به طور قابل توجهی خطرات زمین های بازی سنتی را کاهش می دهد.

برای خرید فوتبالدستی کلیک کنید.

آیا در پلی گراند ها خطری وجود دارد؟

باید در جواب به این سوال بگویم پلی گراند جزو بی خطر ترین تجهیزات خانه بازی است. مجموعه تفریح سازان این تضمین را به شما می دهد کوچکترین خطری فرزند دلبند شما را تهدید نمی کند. تقریباً تمام آسیب های زمین بازی ناشی از زمین خوردن کودک است، خواه در هنگام کوهنوردی یا در حال دویدن. این خطر با دستگاه سافت پلی  به طور چشمگیری کاهش می یابد زیرا کف زیر آن نرم است. همچنین استاندارد سافت پلی کامل است.

آیا در پلی گراند ها خطری وجود دارد؟

هنگامی که کودک هنگام بالا رفتن از زمین می افتد، ضربه جذب شده و نرم می شود، بنابراین خطر آسیب کاهش می یابد. پلی گراند محیط مناسبی است که به فرزندتان اجازه می دهد توانایی های فیزیکی و کنجکاوی خود را تقویت کند، چیزهای جدید را بدون محدودیت زیاد امتحان کند. وقتی به بالای کوه نورد می رسند، غرور را در چهره شان تماشا کنید، در حالی که روی ترامپولین حرکت می کنند، تلاش می کنند تلنگر بزنند، یا بر ترس شان غلبه کنند و به گودال فوم بپرند.

سافت پلی چه بازی هایی را به شما ارائه می کند

انواع سافت پلی با فوم پوشانده شده است پس حتی نوزادان نیز می توانند در آن بازی کنند و تجربه های مهیجی را تجربه کنند. ثابت شده است که این زمین یک محیط امن و تمیز برای ساعت ها سرگرمی جذاب، حتی برای نوزادان شش ماهه و تمرین غلت زدن، خزیدن و راه رفتن بدون سطوح سخت است و می توان از این ها در تجهیزات شهر بازی استفاده کرد. این حرکات ضروری به رشد فیزیکی آن ها کمک می کند.

علاوه بر این، نوزادان و کودکان نوپا عاشق تماشای کودکان دیگر هستند. این محیط عالی برای کاوش و تعامل با دیگران در سن خودشان است، حتی اگر فقط برای خیره شدن باشد، با تماشا کردن خیلی سریع تر یاد بگیرند، شروع به راه رفتن می کنند و حتی گوش دادن به سریع سخن گفتنشان هم کمک می کند.

سافت پلی چه بازی هایی را به شما ارائه می کند

وظایف شما به عنوان والدین در سافت پلی

به عنوان یک پدر و مادر، مهم است که اطمینان حاصل کنید که فرزند شما به بزرگسالی دوست داشتنی، دلسوز و فهمیده تبدیل می شود. دادن مهارت به آنها همیشه آسان نیست، اما با محیط امنی که زمین های بازی نرم فراهم می کنند، شما را برای این کار قادر می سازد. زمین های بازی نرم فواید رشدی زیادی دارند، مانند یادگیری، پیدا کردن دوستان جدید، برقراری ارتباط صحیح، یادگیری کنترل احساسات، توسعه خلاقیت، استفاده از تخیل و سوزاندن انرژی ذخیره شده.

این ها تنها تعدادی از مزایای بسیار عالی زمین های بازی پلی گراند هستند، که برای یاد گیری همه مهارت های زندگی ضروری هستند. در نهایت، اگرچه پلی گراند ها برای کودکان در هر سنی ایمن هستند، اما برای اطمینان از ایمنی آنها، همیشه مراقب کودک خود باشید. در حالی که تصادفات با موادی که زمین های این محیط از آن ساخته شده اند به ندرت دیده می شود، اما همچنان ممکن است اتفاق بیوفتد.

برای خرید ایرهاکی کلیک کنید

بازی های سافت پلی چیست؟

در هر یک از این وسایل بازی انواع بازی های مورد علاقه کودکان وجود دارند که تا ساعت ها آن ها را سرگرم می کنند. برخی از این بازی ها را در زیر مشاهده می کنید:

 • سرسره های لوله ای رنگارنگ
 • انواع سرسره هایی که با پنل بازی تولید شده اند.
 • حیاط بازی باکیفیت برای انجام بازی های ساده کودکانه
 • ترامپولین
 • استخر توپ که یکی از محبوب ترین بازی های کودکانه به شمار می رود.
 • استخر شن که فضایی برای انجام بازی های خلاقانه در اختیار کودک قرار می دهد.
 • موانع آویزی مختلف که هوش هیجانی کودک را تقویت می کنند.
 • جنگل موانع که لذت بازی در سافت پلی را برای کودک به شدت افزایش می دهد.
 • پل های فانتزی
 • پل های معلق
 • انواع غلطک
 • کلبه

شما می توانید، برای خرید نیمکت پارکی و استفاده از آن در کنار این پلی سافت ها نیز از طریق وب سایت تفریح سازان اقدام کنید.

مزایای اقتصادی استفاده از سافت پلی

این وسیله بازی چندین نوع بازی را برای کودک به صورت همزمان فراهم می کند. والدین با خرید یک وسیله بازی، چندین بازی را در اختیار کودک خود قرار می دهند. همچنین خرید آن برای مهد کودک ها و انواع مراکز بازی کودک، بسیار به صرفه خواهد بود. به علاوه در هر یک از آن ها چندین کودک به صورت همزمان می توانند، به انجام بازی های مختلف بپردازند و از همه بخش های آن به صورت همزمان استفاده کنند. به این ترتیب با یک تیر چندین نشانه می روید!

برای اطلاع از قیمت سرسره بادی کلیک کنید.

مزایای اقتصادی استفاده از سافت پلی

این محصولات با قیمت به صرفه ای خرید و فروش می شوند. به علاوه هزینه های استفاده از آن ها نیز بسیارناچیز است. برای استفاده از این وسایل بازی نیازی به برق و مصرف انرژی نخواهید داشت. این مسئله مزایای بی شماری برای مشتریان به همراه می آورد. این وسایل بازی در طولانی مدت نیازی به تعمیرات نخواهند داشت و استحکام خود را حفظ می کنند. قیمت سافت پلی بر اساس جنس و استحکام آن تعیین می شود. سافت گوگل پلی یکی از وسایل بازی محبوب در کشور ما به شمار می رود. انواع ترامپولین نیز در این میان قرار می گیرند که با مراجعه به این لینک اطلاعات بیشتری در این رابطه به دست می آورید.

مشخصه های فنی سافت پلی

هر یک از وسایل بازی موجود در سافت پلی از اهمیت به سزایی برای رشد قوای مختلف بدن کودک برخوردار هستند. در ساخت و تولید آن از متریال باکیفیتی استفاده شده که حساسیتی در بدن کودک به وجود نمی آورند. استفاده از این وسایل بازی بسیار امن خواهد بود. در ساختار آن ها از پروفیل های ضخیم و فلزی استفاده شده است که کیفیت کار را به طرز قابل توجهی افزایش می دهند. استفاده از تورهای ضخیم نیز در ساخت و آماده سازی این دستگاه ها یکی از مهمترین مشخصه های فنی این وسایل بازی به شمار می رود.

در ساخت و آماده سازی آن ها از روکش های چرمی استفاده شده است که در بخش های مختلف این وسیله بازی تعبیه شده اند. هر یک از این روکش ها در بخش های مختلف سافت پلی نصب شده و ساختار آن را مستحکم تر می کنند. این روکش ها توسط خیاطان ماهر دوخته شده و ایستایی مناسبی بر روی بخش بندی های مختلف این دستگاه خواهند داشت. در خرید هر یک از این تجهیزات بازی باید به ویژگی های کیفی و فنی آن ها دقت داشته باشید. اعتبار مرکز خرید مورد نظر سبب اطمینان از کیفیت محصول خواهد شد.

سافت پلی کودک در میان بهترین تجهیزات بازی کودکانه دسته بندی می شود. قیمت سافت پلی گراند نیز در قیاس با خصوصیات این وسایل بازی بسیار به صرفه تعیین شده است علاوه بر این مورد خرید انواع الاکلنگ نیز با بهترین قیمت ها در تفریح سازان انجام می شود.

سافت پلی دست دوم

سافت پلی دست دوم

تا به این جا متوجه شدیم، سافت پلی چیست و انواع سافت پلی خزایی و سافت پلی کودکان با چه ویژگی هایی ارائه می شوند. هر یک از این محصولات به صورت نو در تفریح سازان ارائه می شوند و از ویژگی های بارزی برخوردار می باشند.

برخی مدل های این تجهیزات مانند سافت پلی شادینو، به صورت دست دوم نیز به مشتریان ارائه می شوند. در این میان سافت پلی گراند کودک نیز یکی از محصولات کاربردی است که مدل های کار کرده و دست دوی آن موجود می باشند. مدل های دست دوم این محصولات نیز به صورت سالم و استاندارد به مشتریان تحویل داده می شوند.

انواع این تجهیزات بازی، با قرار گیری در کنار وسایل بازی ساده تر در محیط خانه های بازی، شهربازی ها و… تکمیل می شوند. به طور مثال شما می توانید، در کنار این تجهیزات از انواع سرسره نیز استفاده کنید.

خرید سافت پلی از تفریح سازان

سایت تفریح سازان مفتخر است بهترین سافت پلی را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. قیمت سافت پلی یا   قیمت سافت پلی گراند در تفریح سازان با بازار بسیار متفاوت است. مجموعه ما از اینکه ما را برای ارائه خدمات انتخاب کرده اید بسیار خرسند است. امید است بتوانیم رضایت شما عزیزان را کسب کنیم.