هیچ محصولی یافت نشد.

سایبان چیست؟

سایبان این امکان را به شما می‌دهد که با خیال آرام در فضای باغ بنشینید. هنگامی که از آن استفاده می‌کنید فرقی ندارد زیر باران نشسته باشید یا در زیر آفتاب سوزان آن شما را از هر 2 حفظ می‌کند. برای اینکه بتوانید از محیط باغ یا باغچه خود بیش‌تر لذت ببرید مدل‌های مختلف آن وجود دارد که می‌توانید با خریداری و استفاده از آن‌ها در فضای اطراف خود بهره ببرید.

برای خرید سرسره کودک کلیک کنید.

انواع سایبان

هنگامی که می‌خواهید سایبان خریداری کنید با مدل‌های مختلف آن روبرو می‌شوید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید این است که فضای مورد نیاز شما چه اندازه است. آن بر روی ابعاد سایبانی که می‌خرید بسیار تأثیر گذار خواهد بود. رابطه بین این موارد هم آسان است. هرچه فضای بزرگ‌تری داشته باشید سایبان با ابعاد بیشتر می‌خرید و برعکس. در زیر برخی از مدل‌های سایبان و سایبان را معرفی خواهیم کرد.

انواع سایبان

برای خرید بارفیکس کلیک کنید.

سایبان باغی همراه با میز

در نظر داشته باشید باغ بزرگی دارید و در یک ظهر تابستانی برای گذراندن اوقات فراغت به آنجا رفتید. اگر همراه سایبان باغی میز هم خریداری کرده باشید قادر هستید از راحتی بیش‌تری برخوردار شوید. پس یکی از گزینه‌هایی که دارید به وجود آوردن چنین فضایی با خرید سایبان همراه میز است.

برای خرید ترامپولین کلیک کنید.

سایبان باغی کج

در این نوع سایبان باغی سایبان به صورت شیب دار و با زاویه بر روی سر افراد سایه ایجاد کند. این حالت چند فایده دارد. نخست اینکه می‌شود آن را مستقیماً در مسیر تابش خورشید قرار داد و از برخورد نور آفتاب به چشم و پوست جلوگیری کرد. از طرفی هم به دلیل شیبی که دارد سایه با ابعاد بیشتر را در زیر خود ایجاد خواهد کرد. به علاوه از لحاظ زیبایی هم این مدل سایبان‌ها جذاب‌تر هستند.

برای استعلام قیمت فوتبالدستی کلیک کنید.

سایبان باغی قابل تنظیم

قسمت سایبان این نوع سایبان باغی قابل تنظیم است. می‌توانید این محصول را در زاویه‌های مختلف تنظیم نمایید. این یک مزیت منحصر به فرد می‌تواند باشد به دلیل اینکه بر اساس سلیقه شما و با توجه به زاویه تابش خورشید یا حتی زاویه بارندگی آن را می‌توانید تنظیم کنید.

برای استعلام قیمت ایرهاکی کلیک کنید.

تنظیم ارتفاع سایبان باغی

یکی از امکاناتی که سایبان باغی به شما خواهد داد این است که می‌توانید ارتفاع این وسیله را بنا بر سلیقه خود تنظیم نمایید. این کار به کمک یک مجموعه پایه‌ها و تنظیمات صورت می‌گیرد. در کل این سایبان‌ها به کمک وزنه‌هایی در زمین می‌توانند محکم شوند. زمانی که آنها محکم خواهند شد در مقابل باد بسیار مقاوم می‌گردند و در زمان وزش باد نیازی نیست نگران این مسئله باشید که باد سایبان شما را ببرد.

برای اطلاع از قیمت استخر توپ کلیک کنید.

سایبان باغی چراغ دار

این نوع سایبان باغی سایبان قابل تنظیمی دارد. قابلیت جالبی که دارد این است که در قسمت زیرین سایبان چراغ‌هایی قرار داده شده است که از جنس ال ای دی است. این چراغ‌ها در طول روز در اثر نور خورشید شارژ می‌گردند و زمانی که نور طبیعی رفت شروع به درخشیدن می‌کنند. می‌توانید از نورهایی که ایجاد می‌کند، لذت ببرید.

برای اطلاع از قیمت نیمکت پارکی کلیک کنید.

سایبان باغی پایه وسط و پایه کناری

سایبان باغی پایه وسط و پایه کناری

علاوه بر آنچه در بالا به آن اشاره شد و انواع سایبان‌ها را نام بردیم به طور کلی انواع این محصولات باغی به دو دسته جدا تقسیم بندی خواهند شد. این دو دسته پایه وسط و پایه کناری نام می‌گیرند. انواع پایه میان آن همان طور که از نام این محصولات مشخص است در وسط میز قرار می‌گیرند و بر روی سر افرادی که دور میز نشستند سایه می‌اندازند. دسته‌ی پایه کناری هم همان گونه که از نام این اقلام پیداست در کنار جای می‌گیرند، مانند نوع کج. آنها یا در کنار میزها یا در کنار صندلی مردم گذاشته می‌شوند و سایه را بر روی سر افراد ایجاد می‌کنند. پس تمام این محصولات باغی یا در میانه میز جای می‌گیرند یا به راحتی در کنار آن قرار می‌شوند تا از آنها لذت ببرید.

برای اطلاع از قیمت سرسره بادی کلیک کنید.

جنس پارچه در سایبان باغی

اینکه بخواهیم در مورد مواد سازنده این محصولات صحبت کنیم باید بگوییم این سایبان بر اساس اینکه در کدام دسته و مدل  قرار می‌گیرد از مواد و متریال مختلف می‌تواند ساخته شوند. برای نمونه مدل پارچه آن می‌تواند از جنس برزنت باشد. این نوع پارچه بسیار مقاوم است. مخصوصاً در باد و باران هیچ‌گونه آسیبی نمی‌بیند. از این نوع پارچه بسیار استفاده می‌کنند. مدل دیگری از پارچه که از آن استفاده می‌شود برای مثال مواد صنعتی است. این مدل پارچه مخصوصاً از لحاظ استحکام به کپک زدن بسیار مرغوب است. اگر در یک منطقه مرطوب زندگی می‌کنید این نوع پارچه‌ها بسیار انتخاب مطلوبی هستند.