تفریح سازان همنشین شادترین لحظات شما در هر لحظه 

افتــخــارات

کشورها

مجموعه تفریح سازان به عنوان یکی از بهترین برند های ارائه دهنده وسایل و تجهیزات مختلف خانه بازی، وسایل پارکی و انواع مبلمان شهری از جمله نیمکت پارکی، صندلی پارکی، سطل زباله پارکی و ... شناخته می شود و در این زمینه فعالیت های گسترده ای داشته است. به جرئت می توان گفت که یکی از مهم ترین فعالیت های مجموعه تفریح سازان که باعث شده اند این شرکت نسبت به رقبای خود بتواند بهتر عمل کند، ارائه وسایل و تجهیزات مختلف بازی به کشور های مهمی مانند روسیه، افغانستان، ارمنستان، آذربایجان، عراق، ترکمنستان، ونزوئلا و... است!

همه این افتخارات نشان دهنده آن است که تمامی کالا های ارائه شده توسط مجوعه تفریح سازان از نظر کیفیت و مرغوبیت حرف اول را می زنند و شما می توانید با خرید از این کمپانی، از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار بهره مند شوید.

شهرداری ها

همچنین مجموعه تفریح سازان به عنوان یک تولید کننده و عرضه کننده مهم در زمینه وسایل و تجهیزات بازی کودکان شناخته می شود و توانسته است جایگاه مهمی در کشور به دست بیاورد. مرکز تفریح سازان به طور مستقیم در زمینه ارائه و عرضه انواع تجهیزات و محصولات بازی کودکان در بازار های داخلی فعالیت می کند. فعالیت های عمده این مرکز در زمینه تأمین تجهیزات مورد استفاده در مهد کودک ها و مکان های بازی مختلف، به جز وسایل و تجهیزات پارکی و مبلمان شهری، مورد توجه قرار گرفته شده است.

مجموعه تفریح سازان به عنوان مرکز فروش انواع وسایل و تجهیزات بازی مهدکودک، وسایل پارکی و شهری توانسته است با شهرداری های مختلفی همکاری کند که از جمله آن ها می توان به شهرداری های قزوین، شیراز، اصفهان، کرمان، سیستان و بلوچستان، مشهد، اراک و... اشاره کرد.

شما می توانید هر کدام از وسایل و تجهیزات بازی مورد نظر خود را از فروشگاه تفریح سازان با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

برند های دیگر

همچنین مرکز ارائه خدمات تجهیزات و وسایل بازی تفریح سازان با برند ها و شرکت های مختلفی نیز همکاری داشته است و توانسته بهترین خدمات و محصولات را به این برند ها ارائه دهد. از جمله این برند ها می توان به املاک بزرگ آرکا، صداوسیما، ارتش، دانشگاه دریا نوردی و علوم دریایی چابهار، متل قو، پیاده روی ۱۰ کیلومتری تهران، سازمان تبلیغات اسلامی، اردوگاه شهید منتظری در شهریار، اردوگاه شهید مصطفی خمینی در آبسرد دماوند و... اشاره کرد.

همکاری مجموعه تفریح سازان با برند های مذکور از افتخارات این مجموعه محسوب می شود و نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت بالا محصولات و تجهیزات موجود در فروشگاه تفریح سازان است. شما می توانید برای تهیه و خرید هر کدام از وسایل و تجهیزات موجود در فروشگاه تفریح سازان، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
شماره تماس خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود