نمایش دادن همه 5 نتیجه

مخزن زباله گالوانیزه ۶۶۰ لیتری

3,200,000 تومان
توضیحات تکمیلی: در چند سال گذشته شیوه جدیدی برای جمع آوری زباله ها از سطح شهر به صورت گسترده اجرا

مخزن زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری

3,700,000 تومان
معرفی سطل زباله گالوانیزه ۷۷۰ لیتری : از مهمترین محصولات در دسته محصولات مبلمان شهری ، میتوان از مخازن زباله

مخزن زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری

3,800,000 تومان
معرفی سطل زباله گالوانیزه ۱۱۰۰ لیتری : با توجه به گستردگی شهرها ، مدیریت زباله ها امروزه یک امر بسیار

معرفی سطل‌های زباله گالوانیزه

از تجهیزات پارکی و ملزومات شهری که برای پاکیزگی و نظافت شهر از آن استفاده می‌شود، سطل زباله گالوانیزه است. همچنین این سطل‌های زباله به منظور زیبایی شهر نیز کاربرد دارند. در دنیای امروزه استفاده از ابزار نظافتی به منظور نظافت در محیط‌های صنعتی، تجاری و مسکونی اهمیت بسیار بالایی دارد، لذا حفظ پاکیزگی شهر بدون استفاده از تجهیزات نظافتی امکان پذیر نمی‌باشد. از این رو استفاده از سطل‌های زباله گالوانیزه در تمامی فضاها و مکان‌های شهر اهمیت بالایی داشته و همواره باید به منظور پاکیزگی از این دسته از محصولات استفاده شود. در واقع این نوع سطل‌های زباله گالوانیزه بگونه ای تولید و طراحی شده اند که با جمع آوری زباله‌ها و انتقال زباله به خارج از محیط شهر بتوان محیط زندگی را با سرعت و کیفیت بیشتری نظافت نمود.

برای خرید سرسره کلیک کنید.

سطل زباله‌های مکانیزه شهری یکی از بهترین مخازن زباله در شهرها و استان‌ها است که در سال‌های اخیر مورد استفاده بسیاری از شهروندان قرار می‌گیرند. این سطل زباله‌های با سیستم پیشرفته امروزه جایگزین سطل زباله‌های توری شده‌اند. مخزن زباله در ظرفیت‌های گوناگون، جنس‌های گوناگون و متنوع تولید شده است.

سطل زباله گالوانیزه یکی از رایج‌ترین ابزار جمع آوری زباله و متمرکز نمودن آن در سطح شهر به شمار می‌رود که توسط ماشین‌های تخلیه مکانیزه زباله جمع آوری خواهد شد. این سطل‌های زباله از صفحات گالوانیزه جهت جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی تولید شده‌اند.

راهنمای خرید مبلمان ویلایی

 

کاربردهای مهم سطل زباله گالوانیزه

از پرکاربردترین تجهیزات شهری سطل‌های زباله گالوانیزه می‌باشند که قابل استفاده در مجتمع‌های مسکونی، مراکز صنعتی و تجاری و مراکز اداری و درمانی، مراکز تفریحی و آموزشی و معابر شهری و شهرداری‌ها هستند. در واقع از برجسته‌ترین کاربردهای این دسته از محصولات می‌تواند حفظ محیط زیست از آلودگی‌ها باشد. امروزه به منظور افزایش و رفاه حال شهروندان از سطل‌های زباله صنعتی یا سطل‌های گالوانیزه استفاده می‌شود. در واقع استفاده از این تجهیزات نظافتی به منظور مدیریت نظافت شهرها و خیابان‌ها ضروری بوده و کار پاکبانان را آسان‌تر می‌نماید. با افزایش تعداد این گونه از سطل‌های زباله در خیابان‌ها نظافت و بهداشت خیابان‌ها افزایش یافته است. همچنین با تعداد استفاده از سطل‌های زباله در خیابان‌ها دیگر پاکبانان محترم نمی‌بایست زباله‌ها را از روی زمین و درون جوی جمع آوری کنند.

برای خرید میز و صندلی باغی کافیست کلیک کنید.

سطل زباله پلی اتیلن مکانیزه

نوع دیگری از سطل زباله‌هایی که در سطح کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند سطل زباله‌های مکانیزه شهری است که با کیفیت بالا و قیمت مناسب توسط ما مورد استفاده قرار می‌گیرد. سطل زباله از جنس پلی اتیلن یکی از کالاهایی است که قابل بازیافت است و برای طبیعت بدون زیان است.

معرفی سطل‌های زباله گالوانیزه

این سطل زباله‌های شهری که در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای وزن سبک و قیمت مناسب است. همچنین در حجم‌های بیشتر دارای چرخ‌های حمل و نقل و جا به جایی است. برای خرید سطل زباله مکانیزه با ما به سادگی تماس حاصل فرمایید.

برای استعلام قیمت الاکلنگ کلیک کنید.

سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری

 کلیه مخازن از نظر ابعاد شامل ارتفاع، فاصله اهرم‌های بلند کننده و فاصله محور چرخ‌ها و همچنین از نظر کیفیت تولید مطابق با استانداردهای روز دنیا است. سطل زباله‌های هفتصد و هفتاد لیتری نیز یکی از انواع سطل زباله‌های سطح شهر با جنس فلزی است که دارای کیفیت ساخت و نصب است. این سطل زباله دارای در است که البته بدون در نیز قابل تولید است.

ایجاد ستون‌های پرسی در نمای روبرویی سطل برای افزایش مقاومت این سطل‌ها و چرخ‌های هدایت مخصوص آن‌ها جهت سهولت جا به جایی از مشخصات این محصولات محسوب می‌شود. برای تهیه سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت ترامپولین کلیک کنید.

خرید سطل زباله مکانیزه

طراحی و ساخت سطل زباله گالوانیزه مکانیزه با ورق‌های گالوانیزه گرم انجام می‌گیرد که دارای دوام بیش‌تر مخزن می‌گردد. قابلیت جا به جایی با ماشین‌های مکانیزه حمل زباله یکی از هدف‌هایی است که شرکت ما در جهت آن حرکت می‌کند. از میان برداشتن سطل زباله‌های بدون دستگیره و عدم تخلیه این سطل‌ها به روش مکانیزه در دستور کار شهرداری‌ها قرار دارد.

برای خرید فوتبالدستی کلیک کنید.

قیمت سطل زباله مکانیزه

سطل زباله‌های مکانیزه با توجه به کارایی بالایی که دارند دارای ابعاد متنوعی هستند و با توجه به ابعادی که دارند قیمت‌های گوناگونی نیز دارند. به همین دلیل تنوع قیمتی این کالاها بسیار زیاد است. در بخش بالای مخزن از پروفیل 20 در 20 استفاده شده که می‌توان از پروفیل و یا لوله با ضخامت بیشتر هم استفاده شود. برای استعلام قیمت سطل زباله مکانیزه با شماره‌های مندرج در سایت در تماس باشید.

برای خرید ایرهاکی کلیک کنید.

قیمت فروش سطل زباله گالوانیزه

با توجه به اینکه جمعیت روز به روز در حال گسترش است می‌توان گفت که حجم زباله‌های تولیدی توسط انسان‌ها نیز رو به افزایش می‌باشد، به همین منظور برای حفظ بهداشت و پاکیزگی و ایمنی محیط باید از ابزارهای نظافت استفاده شود تا زباله‌های تولید شده توسط بشر باعث ایجاد ناامنی و کثیفی در شهر نشود، به همین منظور مدیریت زباله و خرید تجهیزات نظافتی اهمیت فراوانی دارد. قیمت این سطل‌های گالوانیزه زباله کاملاً مقرون به صرفه بوده، چرا که اگر کاربرد و مزایای استفاده از آن را در هر مکان و فضای در نظر بگیرید متوجه اهمیت خرید و مناسب بودن قیمت آن می‌شوید. البته این را هم در نظر بگیرید که این سطل‌های زباله حجم‌های مختلفی دارند و آن‌ها از ورق با کیفیت تولید شده اند.

قیمت فروش سطل زباله گالوانیزه 

خرید سایه بان

سطل زباله گالوانیزه از چه جنسی تولید می‌شود؟

توجه کنید که در تولید سطل گالوانیزه زباله شهری از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می‌شود. همچنین سطل‌های گالوانیزه زباله با انواع ورق با ضخامت‌های متنوع تولید می‌شوند.  از ترکیب دو ورقه یک و نیم میل و دو میل نیز در تولید مخزن گالوانیزه زباله استفاده می‌شود اما بیشتر سطح زباله از ورق ۲ میل تولید می‌شوند تا از نظر ضخامت درجه استانداردی داشته باشند و بتوانند در برابر فشار زیاد و ضربات مقاوم‌تر باشند. سطل زباله نیز با ورق یک و نیم میل تولید می‌شوند که این ورق‌ها برای سطل‌های با وزن و حجم کم در نظر گرفته می‌شود و قیمت به صرفه تر دارند.

همچنین بخوانید: راهنمای خرید آلاچیق

نکاتی که باید در خرید سطل زباله گالوانیزه بدانید

در بسیاری از مواقع برای مکان‌های مختلف مانند خانه بازی یا در شهرهای بازی باید از  تجهیزات خانه بازی مانند سطل‌های زباله استفاده کرد تا بتوان امنیت و پاکیزگی شهر و مراکز تفریحی را افزایش داد. در واقع برای حفظ زیبایی و پاکیزگی مراکز تفریح یا هر مکان و شهری باید از سطل‌های زباله صنعتی استفاده شود. در هنگام خرید این تجهیزات شهر بازی و شهری باید نوع سطل و کاربر آن را مد نظر قرار دهید. لذا دقت به ویژگی و خصوصیات یک سطل زباله اهمیت بسزایی در خرید دارد. در خرید سطل‌های گالوانیزه زباله شهری حتماً به ضخامت ورق توجه نمایید.

برای خرید استخر توپ کلیک کنید.

مزایای استفاده از سطل زباله گالوانیزه

از مزایای استفاده از سطل‌های زباله به دوام و استحکام بالای آن‌ها در برابر عوامل محیطی اشاره می‌کنیم. این سطل‌ها به گونه ای طراحی شده اند که به ندرت آسیب می‌بینند. همچنین نیاز به تعویض و تعمیر نداشته و می‌توانند سالیان طولانی استفاده شوند. این سطل‌های زباله کار حمل و جابجایی و تخلیه مکانیزه را آسان‌تر نموده است. توجه نمایید که تخلیه زباله‌ها توسط این صفحه زباله بدون دخالت نیروی انسانی و به صورت تمام اتوماتیک انجام می‌گیرد. همچنین به دلیل اینکه پاکبانان عزیز با وجود این سطل‌های گالوانیزه نیازی به حمل و جابجایی زباله‌ها ندارند  از بیمار شدن و آلوده شدن آن‌ها جلوگیری می‌شود و می‌توان سلامت این پاکبانان شهرداری عزیز را تضمین نمود. این مخزن زباله با تمام شرایط آب و هوایی و جوی سازگار است و می‌تواند در مناطقی با اقلیم مختلف استفاده شود و ممنوعیت در استفاده در شهرهای مختلف ندارد.

جهت خرید تاب باغی کلیک کنید.

ظرفیت سطل زباله گالوانیزه

توجه کنید که با توجه به افزایش میزان تولید زباله در شهر استفاده از این سطل اهمیت بالایی دارد، به همین منظور باید در مناطق مختلف شهر از سطل‌های زباله با ظرفیت‌های گوناگون استفاده شود، چرا که میزان تولید زباله در هر منطقه یکسان نیست ممکن است در یک مراکز یا یک نقطه از شهر تولید زباله بسیار زیادتر باشد و نیاز به سطل زباله با ظرفیت بیشتر احساس شود. به همین منظور استفاده از سطل زباله با حجم زیاد در برخی از نقاط شهر به منظوره نگهداری از زباله‌ها اهمیت دارد، چرا که اگر سطل‌های زباله با ظرفیت کم در این مناطق استفاده شود به دلیل حجم زیاد زباله، زباله‌ها ازسطل زباله بیرون ریخته می‌شوند و ضمن اینکه محیط شهر را آلوده می‌کنند باعث لطمه به زیبایی شهر می‌شوند. یطلغ زباله در ظرفیت کم و زیاد تولید شده است.

برای خرید نیمکت پارکی کلیک کنید

ویژگی‌های یک سطل زباله مناسب

در مکان‌هایی از شهر با مراکزی که تولید زباله در آن بالا است می‌توان از سطل زباله گالوانیزه استفاده کرد، همچنین به دلیل ظاهر مناسبی که این محصولات دارند به زیبایی شهر یا مراکز مختلف لطمه ای وارد نمی‌کند. این تجهیزات نظافتی دارای قابلیت تخلیه نظافتی هستند و دستگیره‌های تخلیه مکانیزه با لوله‌های فلزی تقویت شده اند و امکان پدال دار شدن را نیز دارند. در قسمت جلوی مخزن سطل زباله دو چرخ ترمز دار تعبیه شده است همچنین دو عدد دستگیره در کنار این مخزن تعبیه شده تا بتوان به راحتی آن را به حرکت درآورد. این تجهیزات دارای درپوش‌های آب بندی شده و دریچه کنترل شیرابه می‌باشند و دارای شبرنگ ترافیک شب سوز هستند که برای دیده شدن در تاریکی شب طراحی شده است. همچنین کف این سطل مکانیزه شیب مناسبی دارد که برای کنترل شیرابه و تخلیه مناسب طراحی شده است.

برای خرید سرسره بادی کلیک کنید.

استفاده از سطل زباله گالوانیزه

سطل گالوانیزه زباله در شهرک‌ها و مجتمع‌های مختلف استفاده می‌شود تا بتوان حجم زیادی از زباله‌ها را درون سطل‌های مناسب نگهداری کرد. توجه کنید زباله و پسماندها  حامل آلودگی خطرناک هستند، به همین منظور جهت بهبود کیفیت جمع آوری و تسریع این کار باید از این سطل گالوانیزه استفاده شود تا آلودگی به محیط زندگی انسان‌ها نفوذ نکند. همچنین استفاده از این سطل‌های زباله زمانی که بر روی کیفیت بهداشت و سلامت افراد جامعه تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد می‌تواند در فرهنگ و سلامت روانی افراد نیز موثر باشد. استفاده از این سطل‌ها در ساختمان‌ها و مجتمع‌ها برای جمع آوری زباله‌های تولید شده توسط ساکنین این مجتمع‌ها اهمیت زیادی دارد و استفاده از آن در ورودی هر کوچه و خیابان‌ها توصیه می‌شود.

تفریح سازان ارائه دهنده انواع تجهیزات نام برده شده هستند.

منبع:

www.indiamart.com