نمایش 1–20 از 45 نتیجه

تاب کجاوه ای

برای قیمت تماس بگیرید

تاب سبدی پارکی

برای قیمت تماس بگیرید

چرخ و فلک گرد

برای قیمت تماس بگیرید

چرخ و فلک 4 نفره

برای قیمت تماس بگیرید

تاب دو نفره کد 3001

برای قیمت تماس بگیرید

تجهیزات و وسایل بازی پارکی

کودکان نیازمند بازی هستند و بازی کردن برای آن‌ها بسیار مفید بوده و علاقه فراوانی نیز به آن دارند، بازی کردن کودک در پارک نیازمند تجهیزاتی است که ما با عنوان تجهیزات پارکی آن را معرفی می‌کنیم. این وسایل با تجهیزاتی که برای بازی بزرگسالان وجود دارد تفاوت بسیار زیادی دارد و همچنین باید دارای ویژگی‌هایی باشد که بسیار حائز اهمیت است.

تجهیزات پارکی رنگ‌بندی‌های متنوعی دارند و به همین دلیل است که مورد توجه کودکان قرار می‌گیرد. بهتر است برای کودکان خود محیط‌هایی مناسب برای بازی فراهم کنیم که دارای تجهیزاتی با ایمنی بالا باشد و به کودک آسیبی نرساند.

در خرید و فروش تجهیزات پارکی نکاتی وجود دارد که باید خریداران آن‌ها را رعایت کرده و از ویژگی‌هایی که این تجهیزات دارند آگاهی کاملی داشته باشند. در ادامه به تعریف این وسایل پارکی و مزایای آن می‌پردازیم.

تجهیزات پارکی چیست؟

اگر شما به یاد داشته باشید تجهیزات پارک بازی کودک در زمان‌های قدیم از جنس فلز بودند و معایب فراوانی داشتند در سرما و گرما موجب اذیت و آزار کودکان می‌شدند و گاهی نیز بلااستفاده بودند. امروزه تجهیزات و وسایل پارکی از جنس پلی اتیلن بوده و مزایای بسیار بیشتری به نسبت تجهیزات فلزی پارکی داشته‌اند.

در کل وسایل بازی اگر جنس و کیفیت خوبی داشته باشند علاوه بر اینکه برای فرزندان ایمن بوده، مزایای دیگری را نیز در پی دارند و بی‌شک بیشتر مورد استفاده شهربازی‌ها، خانه‌های بازی کودک قرار می‌گیرند و کودکان ارتباط بهتری را با آن‌ها برقرار می‌کنند.

همچنین تجهیزات پارکی به گونه‌ای ساخته شده‌اند که به محیط زیست نیز آسیب کم‌تری وارد کنند. وسایل بازی پارکی می‌تواند شامل تاب و سرسره پارکی، الاکلنگ و … در سازه‌های متفاوت بوده که همه این‌ها در مجموع تجهیزات پارکی گفته می‌شوند.

البته این تجهیزات بستگی به محلی که باید مورد استفاده قرار بگیرد در ابعاد و آیتم‌های متفاوتی تولید می‌شوند و خریداران با توجه به مکان خود باید اقدام به خرید تجهیزات پارکی نمایند. این تجهیزات علاوه بر اینکه محیط سرگرمی برای کودکان ایجاد می‌کند باید محیط امنی نیز برای آن‌ها به وجود آورند تا کودکان دچار آسیب نشوند.

تجهیزات پارکی برای بازی کودکان باید از متریال بسیار باکیفیتی ساخته شده باشند و آیتم‌هایی که در آن وجود دارند نیز مناسب کودکان و سن آن‌ها باشد و خطری برای کودک نداشته باشد.

ویژگی‌های تجهیزات پارکی

تجهیزات پارکی بازی کودکان دارای ویژگی‌های بسیار مهمی است که باید قبل از خرید حتماً به آن‌ها دقت کنید البته تجهیزاتی که باکیفیت باشند بی‌شک دارای این ویژگی‌ها هستند و نمی‌توان در این باره نگرانی خاصی داشته باشید.

اولین ویژگی که تجهیزات پارکی بازی باید داشته باشند این است که از ایمنی بالایی برخوردار بوده و به کودکان آسیبی نرسانند. لبه‌های تیز و برنده نداشته باشند. همچنین وسایل بازی پارکی دارای تنوع فراوانی در طرح و رنگ‌بندی هستند و رنگ‌های شادی در تولید این تجهیزات به کار رفته است.

این نکته را باید در رابطه با رنگ‌بندی این محصولات بدانید آن این است که رنگ آن‌ها به هیچ عنوان کنده نمی‌شوند و به گونه‌ای هستند که از ابتدا که تولید می‌شوند دارای آن رنگ هستند و رنگ بعد از تولید روی آن زده نمی‌شود که باعث بروز حساسیت در کودکان شود همچنین بسیار مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما دارند و به راحتی کدر نمی‌شوند.

طول عمر و دوام بالای تجهیزات پارک بازی یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار خوب این محصولات محسوب می‌شود. این محصولات به راحتی زنگ نمی‌زنند و فرسوده نمی‌شوند و مانند وسایل پارکی فلزی از جذابیتشان بعد از مدتی کاسته نمی‌شود. از دیگر ویژگی‌هایی که می‌توانیم برای این محصولات بیان کنیم این است که در برابر دمای 80 درجه سانتی گراد مقاومت دارند و برای مناطقی که سرپوشیده نیستند نیز کاربرد فراوانی دارند.

بازی کودکان با وسایل بازی پارکی

کاربرد تجهیزات پارکی

تجهیزات پارکی بازی کودک علاوه بر اینکه ایجاد سرگرمی می‌کنند و کودکان در بازی با آن روحیه بهتری پیدا می‌کنند؛ بعضی از آن‌ها هستند که مهارت خاصی را نیز در کودک شما تقویت کرده و باعث رشد او می‌شوند. کودکان در هنگام بازی با تجهیزات پارکی مانند چرخ و فلک و … تعامل با دیگر کودکان را یاد می‌گیرند همچنین هرکدام از این وسیله‌ها مهارت خاصی را به کودک شما آموزش می‌دهند.

وسایل تفریحی پارکی از جمله وسایلی هستند که هم در محیط‌های سرپوشیده و هم در محیط‌های باز کاربرد بسیار زیادی دارند و با توجه به این که در کدام محیط قرار است استفاده شوند، می‌توانند ابعاد و اندازه‌های مختلفی داشته باشند. کاربرد این تجهیزات امروزه بیش‌تر از زمان‌های قدیم هستند و در خانه‌های بازی و حتی در مهدکودک‌ها نیز به عنوان وسایل خانه بازی کودک استفاده کرده تا کودکان از آن بهره ببرند.

حتی شما می‌توانید تجهیزات پارکی را در ابعاد و ارتفاع بسیار کوچک‌تر در منزل و یا حیاط خانه خود نیز قرار داده و از مزایای آن بهره‌مند شوید. وسایل پارکی پلی اتیلن یکی از کاربردی‌ترین وسایلی است که در پارک‌های بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و تولید کننده وسایل بازی پارک نیز از این جنس در بسیاری از آیتم‌های مورد نیاز بازی استفاده می‌کنند و سود بسیار زیادی نیز برای آن‌ها دارد.

شما با خرید تجهیزات پارکی از فروشگاه‌های معتبر که کیفیت خوبی را ارائه می‌دهند بی‌شک به مزایا و کاربرد فراوان این تجهیزات پی خواهید برد و از خرید خود پشیمان نخواهید شد.

مزایای تجهیزات پارکی

همان‌طور که در بالاتر به تعریف این تجهیزات و کاربرد آن پرداختیم اینک می‌خواهیم شما را با مزایای تجهیزات پارکی آشنا سازیم. اولین مزایایی که وسایل پارکی برای کودکان دارد این است که در رنگ‌های متنوع و جذاب و روشنی ساخته شده‌اند و کودکان را ناخودآگاه به خود جذب می‌کنند.

دیگر مزایای وسایل پارکی می‌توان به خودرنگ بودن آن اشاره کرد که این یکی از بهترین مزایایی است که می‌توان برای این تجهیزات در نظر داشت. وسایل بازی کودکان اگر باکیفیت باشد بی‌شک تحمل وزن بسیار زیادی را خواهد داشت و دارای مقاومت و طول عمر بسیار بالایی را نیز هستند.

وسایل جدید پارکی نسبت به سرما و گرما مقاومت داشته و همچنین اشعه UV نیز روی آن‌ها تأثیر خاصی نمی‌گذارند. همه این مزایا به نفع کودک شماست به‌طوری که رنگ روی وسایل پارکی قادر به آسیب زدن به کودک شما نمی‌باشد و حساسیتی را نیز برای او ایجاد نمی‌کند.

پس در خرید وسایل بازی پارک حتماً به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کرده و از محصولات باکیفیت آن‌ها خرید خود را انجام دهید. وسایل بازی امروزه حتی به محیط زیست هم آسیبی نمی‌رسانند و قابلیت بازیافت دارند. به دلیل اینکه تجهیزات پارکی از پلاستیک فشرده به وجود آمده‌اند بسیار سبک و انعطاف‌پذیر بوده و این موضوع بازی را برای کودک راحت‌تر می‌کند.

بازی کردن دختران در پارک با وسایل پارکی

یک سؤال : به نظر شما اصلی ترین موارد در فضای بازی پارک ها چه مواردی است؟

اصلی ترین قسمت ها و موارد تشکیل دهنده ی فضای بازی کودکان در پارک ها:

۱.وسایل بازی متنوع:

بله تنوع در طرح، رنگ، مدل و دسته ی مجموعه بازی تاب و سرسره پارکی، الاکلنگ پارکی، چرخ و فلک، ادونچر ها و بارفیکس های پارکی و…

به جرئت می توانیم ادعا کنیم تفریح سازان، عرضه کننده ی بزرگترین سبد کالایی محصولات پارکی به ویژه مجموعه بازی پلی اتیلن میباشد.

تنوع مجموعه بازی های ما بیش از ۳۰۰ مدل است که گواه بر درستی این ادعاست.

ست مجموعه بازی تاب و سرسره های پارکی شامل یک یا چند ایستگاه با سقف و سرستون های متنوع و سرسره های ساده و تونلی و پیچ ساده و پیچ تونلی و تاب کودک به صورت متصل و غیر متصل. الاکلنگ دو و چهار نفره ، چرخ و فلک گرد و چهار نفره و شش نفره و هشت نفره.، تکان دهنده های پلی اتیلنی پارکی ، ادونچر ها ، سازه های تور و طناب ، طناب نوردی صخره نوردی میله بارفیکس و تاب های سبدی می باشد.

۲. ایمن‌سازی

یکی دیگر از مهمترین مواردی که همواره در ساخت و راه‌اندازی فضای بازی و وسایل بازی پارکی کودکان باید به آن توجه داشت مسئله ی ایمن‌سازی است.

برای ایمن‌سازی چنین فضاهایی می بایست علاوه بر خود ایمنی به زیبایی آن نیز توجه داشت.

به طور مثال استفاده از کفپوش های خوش رنگ پارکی مثل کفپوش گرانولی و چمن مصنوعی یا گرانول درجا ریز علاوه بر ایمن‌سازی بسیار زیبا و خوش رنگ هم هستند.

کفپوش های پارکی ضربه پذیری و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و این امر موجب می شود تا در صورت زمین خوردن بچه ها از کبودی و زخم و شکستگی دست و پایشان جلوگیری شود.

نکته: کفپوش های پارکی در تمامی شرایط جوی و آب و هوایی مقاومت بسیار بالایی دارند و در برابر نور شدید خورشید و بارش های سنگین باران و برف و تگرگ کوچکترین آسیبی نمی بینند.

فاصله گذاری استاندارد بین محصولات بازی نیز یکی از مهمترین موارد در ایمن‌سازی فضای بازی می باشد.

به طور مثال برای ایجاد فاصله ی ایمنی مناسب بین مجموعه سرسره ها و تاب ها حداقل باید فاصله ی ۱.۵ الی ۳ متری بین آن ها رعایت شود. یا اگر یک الاکلنگ و چرخ و فلک درون فضای بازی قرار دارد می بایست نسبت به سایر وسایل فاصله ی ۲ متری از هر طرف داشته باشند.

ایمنی خود وسایل نیز بسیار حائز اهمیت است.

خوشبختانه با وجود تیم های حرفه ای و متخصص در مراحل مختلف طراحی ، تولید ، تست محصولات و نصب محصولات این امر در تفریح سازان همیشه رعایت شده و در حال پیشرفت هم هست.

طراحی استاندارد و ایمن محصولات یعنی رعایت فاصله ی مناسب قسمت های مختلف مجموعه از هم. یعنی طراحی قسمت های بیرونی محصول بدون لبه ی تیز و مشبک یعنی طراحی اتصالات مخفی و در نظر گرفتن درپوش برای پیچ و مهره ها و …

تولید ایمن یعنی استفاده از بهترین و به روز ترین قالب ها. یعنی استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ی پلی اتیلنی و رنگی و فلزی. یعنی تست نهایی و لبه گیری محصولات و از بین بردن قسمت های تیز شده در هنگام تزریق مواد در قالب و…

نصب ایمن یعنی رعایت فاصله های ایمنی یعنی استفاده از ابزار و نیرو های متخصص در نصب و…

لیست وسایل محصولات پارکی در تفریح سازان

شما میتوانید از شرکت تفریح سازان، تجهیزات و وسایل زیر را خریداری نموده و برای مجهزکردن پارک خود اقدام نمایید:

  • الاکلنگ:

استفاده از الاکلنگ کودک، فعالیت های گروهی و دو نفره را به فرزند شما می آموزد. با استفاده از آن فرزند شما می تواند، دوست پیدا کند و به این ترتیب با زندگی اجتماعی بیشتر آشنا شود. انواع الا کلنگ در ابعاد و اندازه های گوناگونی ارائه می شوند. برخی از آن ها برای استفاده در پارک های سر باز مناسب هستند و به همین خاطر ابعاد بزرگی دارند.

  • چرخ و فلک:

چرخ و فلک شهر بازی از دسته دستگاه های بسیار محبوب و قدیمی می باشد که در سراسر جهان دارای طرفداران و محبوبیت می باشد. در واقع چرخ و فلک از اصلی ترین وسایل بازی موجود در شهر بازی ها می باشد. در اکثر شهر بازی های کشور عزیزمان ایران چرخ و فلک پیدا می شود و از اولین و ضروری ترین وسیله برای شهر بازی به حساب می آید.سایت تفریح سازان شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند.

  • ترامپولین:

ترامپولین یکی از ابزار های ورزشی روز دنیا است که طرفداران و علاقه مندان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. ترامپولین، دارای مزیت هایی برای سلامتی جسمی و روانی افراد هستند که در ادامه به بررسی بیشتر این موارد خواهیم پرداخت.

  • تاب و سرسره:

تاب و سرسره در دسته وسایل پر طرفدار تجهیزات خانه بازی  می باشند و به همین خاطر وجود این لوازم بازی در همه خانه های بازی مخصوص خانه کودک و پارک ها و مراکز تفریحی کودک الزامی است. در دنیای صنعت، تولید انواع تاب و سرسره با در نظر گرفتن برخی مولفه های خاص انجام می شود. از این رو باید در حین خرید تاب و سرسره به برخی نکات و فاکتورهای خرید توجه داشته باشید.

  • سرسره بادی:

سرسره بادی  یکی از تجهیزات پارکی است که برای کودکان طراحی و تولید شده است. این محصول مهیج می‌ تواند برای کودکان بسیار هیجان انگیز و لذت آور باشد. علاوه بر این توجه داشته باشید که سرسره های بادی هیچگونه خطرات فیزیکی برای کودکان ندارند و در تولید آنها از مواد سمی و غیر استاندارد استفاده نشده است. به همین علت موجب ایجاد حساسیت های پوستی در کودکان نمی شود.

خرید تجهیزات پارکی از تفریح سازان

خرید وسایل بازی پارک مستلزم رعایت اصولی است که اگر قصد خرید آن را دارید باید حتماً رعایت کنید. اولین اصولی که در خرید تجهیزات پارکی پلی اتیلن باید به آن دقت کنید این است که باید از متریال و موادی ساخته شده باشد که باکیفیت بوده و طول عمر و دوام زیادی داشته باشد.

با خرید وسایل بازی پارکی کودک از فروشگاه تفریح سازان، شما از این موارد بی‌نصیب نخواهید بود همچنین این فروشگاه دارای وسایل متعدد مخصوص به کودک و همچنین تجهیزات باکیفیت پارکی است که شما می‌توانید تنوع این محصولات را خودتان مشاهده کرده و در ابعاد و اندازه‌های دلخواه اقدام به خرید نمایید.

در خرید تجهیزات پارکی باید به این نکته توجه داشته باشید که همه وسایل از ایمنی و استاندارد کافی برخوردار بوده؛ زیرا ایمنی و استاندارد در وسایلی که با کودکان سروکار دارند حرف اول را می‌زند و بسیار حائز اهمیت است و همچنین دارای گارانتی ضمانت کالا باشد؛ گارانتی به شما این اطمینان را می‌دهد که هرگونه نقص فنی که در وسایل پارکی وجود داشته باشد از طرف فروشنده جبران می‌گردد.

همه این موارد باید مورد توجه قرار بگیرد تا بعد از خرید ضرری برای خریدار به وجود نیاید. خرید از فروشگاه ما این اطمینان را به خریداران خود می‌دهد که بعد از خرید نیز پشتیبانی و ضمانت کافی را داشته باشید و از کیفیت کالاهای ما خیالتان راحت باشد.

قیمت تجهیزات پارکی در تفریح سازان

قیمت وسایل بازی به عوامل متعددی بستگی دارد و می‌تواند با توجه به این عوامل افزایش و یا کاهش یابد. اولین موضوعی که در قیمت تجهیزات پارکی می‌تواند تأثیر گذار باشد این است که ابعاد مدنظر شما برای وسایل چه اندازه است و هرچه ابعاد بزرگ‌تر باشد قیمت بالاتری را باید پرداخت کنید.

یکی دیگر از موارد تأثیرگذار می‌تواند تعداد آیتم‌هایی باشد که برای وسایل پارک بازی مدنظر داشته باشید؛ هرچه تعداد آیتم‌ها بیشتر و متنوع‌تر باشد بی‌شک قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. مورد دیگری که در قیمت می‌تواند تأثیرگذار باشد؛ جنس وسایل بازی است که بعضی متریال با کیفیت پایین‌تر قیمت کمتری نیز خواهند داشت.

قبل از اینکه از شرکت تجهیزات پارکی اقدام به خرید نمایید حتماً لیست قیمت تجهیزات بازی پارکی را مشاهده کنید و با فروشگاه‌های دیگر مورد مقایسه قرار دهید. فروشگاه تفریح سازان به عنوان تولید کننده وسایل بازی پارک، یک شرکت تولیدی تجهیزات پارکی است که به دلیل عرضه مستقیم و حذف واسطه‌ها قیمت‌های بسیار مناسب‌تری دارد و با دیگر فروشگاه‌ها در قیمت و کیفیت رقابت می‌کند.

علاوه بر اینکه قیمت ما برای فروش انواع تجهیزات پارکی، قیمت تولیدکننده است و سود چندانی نداریم باز هم می‌توانیم با جرئت بگوییم از بهترین متریال در تجهیزات پارکی استفاده می‌کنیم و فروش تجهیزات پارک کودکان را بدون واسطه و سود کم انجام می‌دهیم. حتماً در نظر داشته باشید این نکات اهمیت بسیار زیادی دارد و هنگام خرید وسایل بازی پارک با قیمت مناسب، حتماً به آن‌ها توجه کنید و انتخاب مناسبی را داشته باشید.

نمونه ای از تجهیزات پارکی

جمع بندی

درنهایت با توجه به تمام توصیفاتی که گفته شد شما با انتخاب و خرید از یک فروشگاه معتبر می‌توانید تمام این خواسته‌ها را برآورده کنید. بعضی از شرکت‌های تجهیزات پارکی علاوه بر وسایل بازی برای کودکان، تجهیزات ورزشی پارکی را نیز تولید می‌کنند.

بسیاری از تجهیزاتی که برای پارک مورد استفاده قرار می‌گیرد علاوه بر سرگرمی که برای کودکان ایجاد می‌کند بر رشد مهارت آن‌ها نیز تأثیرگذار است و ایمنی کودکان نیز در خرید تجهیزات باید مورد توجه قرار بگیرد.

همچنین حتماً نیاز خود را نیز در نظر داشته باشید تا تجهیزاتی را خریداری کنید که به دردتان خورده و مفید باشد. پس در خرید تجهیزات پارکی به همه این نکات توجه کافی را داشته باشید و یک فروشگاه مطمئن را برای خرید انتخاب کرده تا از خرید خود لذت ببرید.

سوالات متداول:

۱. خرید، تولید و نصب محصولات توسط تفریح سازان چقدر زمان میبرد؟

پروسه خرید تا نصب محصولات شما با توجه به سفارش تان بین ۳ الی ۱۴ روز زمان میبرد.

شما در ابتدا مشاوره کاملی توسط کارشناسان ما دریافت نموده و به نتیجه گیری مطلوب جهت خرید می رسید. که این پروسه در صورت همکاری سریعتر خودتان توسط ما نهایتاً در یک روز صورت می گیرد.

بعد از انتخاب محصول و پرداخت بیعانه، ما اقدام به تولید محصول شما می کنیم.

شما می بایست یک روز قبل از بارگیری پرداختی خود را تکمیل نمایید

با توجه به مدل محصول انتخابی شما ما می‌توانیم بین ۳ الی ۱۴ روز کاری محصولتان را آماده تحویل و نصب نماییم.

محصولاتی که تولید روتین مان باشند معمولاً سه روزه آماده می شود.

از آن جایی که نصب مجموعه بازی ها به صورت رایگان از طرف تیم تفریح سازان صورت می گیرد خیالتان از این بابت راحت باشد.

نصب محصولات هم با توجه به نوع محصول، ترافیک کاری و شهر مقصد بین ۳ الی ۲۰ روز پس از ارسال محصولتان انجام می شود.

2. مقاومت تجهیزات پارکی در شرایط جوی مختلف چگونه است؟ آیا می‌توان در شهرهای ساحلی از آنها استفاده کرد؟

از آنجایی که در طراحی تولید و نصب محصولات این مورد که محصولات ممکن است در شرایط جوی متفاوتی نصب شوند، این عوامل در نظر گرفته شده است. شما می توانید با خاطری آسوده تجهیزات پارکی تفریح سازان را جهت استفاده در هر شهری با هر شرایط جوی که هستید تهیه کنید. حتی در شهر های ساحلی که آب و هوای شرجی دارند.