خرید الاکلنگ برای کودکان دلبندمان

استفاده از الاکلنگ، فعالیت های گروهی و دو نفره را به فرزند شما می آموزد. با استفاده از آن فرزند شما می تواند، دوست پیدا کند و به این ترتیب با زندگی اجتماعی بیشتر آشنا شود. انواع الا کلنگ در ابعاد و اندازه های گوناگونی ارائه می شوند. برخی از آن ها برای استفاده در پارک های سر باز مناسب هستند و به همین خاطر ابعاد بزرگی دارند.

اما برخی از آن ها برای استفاده در منزل یا مهدکودک ها به کار می روند و سایز و اندازه آن ها متناسب با فضای محدود این مکان ها است. این روزها الا کلنگ ها در مدل های ماهی، اسب و… نیز ارائه می شوند و ساختار و شکل و فرم آن ها با زمان های قدیم متفاوت شده است. به همین خاطر پدر و مادرهای بسیاری نسبت به خرید الاکلنگ کودک برای فرزند خود اقدام کرده اند.

مزایای استفاده از الاکلنگ

خرید الاکلنگ از جهات مختلفی برای کودک شما سودمند خواهد بود. از این رو انتخاب آن به عنوان یک وسیله بازی خانگی بسیار عاقلانه است.این مسئله توانایی یادگیری کودک شما را ارتقا می دهد. هر یک از این لوازم بازی  برای افزایش هوش فرزند شما بسیار مناسب هستند.  استفاده از این لوازم بازی باعث ارتقا تعادل بدن در حین حرکت؛ در وضعیت بالا و پایین رفتن الا کلنگ، حفظ تعادل برای ادامه بازی اهمیت دارد و کودک شما با استفاده از این وسیله بازی این فرایند را بهتر می آموزد.

خرید الاکلنگ برای کودکان دلبندمان تفریح سازان

با استفاده از این لوازم بازی کودک شما کنترل دست و پای خود را بهتر انجام می دهد و قدرت تمرکز او بر هر یک از این اعضای بدن افزایش می یابد.در صورتی که کودک شما تعادل و هماهنگی بدن را در حین بازی به دست بیاورد، در حین حرکات روزمره و معمولی خود نیز این تعادل را به همراه خواهد داشت.با این روش، نیمکره های چپ و راست مغز نیز با هم هماهنگ می شوند.

 با خرید الا کلنگ های دو نفره ، دیگر نیاز به خرید هیچ وسیله بازی ندارید

قیمت الاکلنگ های دو نفره به سبب ابعاد بزرگتر آن ها بیشتر از مدل های یک نفره است. این الاکنگ ها برای خانواده هایی که دو فرزند کوچک دارند، بسیار مناسب هستند. از این رو انتخاب آن ها، دو نفر از فرزندان شما را سرگرم می کند. شما می توانید، با خرید الاکلنگ خرچنگی دونفره، مدل های دو نفره طرح دایناسور و… تا ساعت ها هر دو فرزند خود را سرگرم کنید.البته برخی از مدل های الا کلنگ دو نفره تا 3 نفر را نیز پوشش می دهد! به همین خاطر اگر در منزل شما میهمان کوچکی حضور داشته باشد، او هم قادر به بازی با کودکان شما خواهد بود.

یکی از ویژگی های این الا کلنگ ها سبکی و مقاومت بالای آن ها است. خرید الاکلنگ دو نفره تا مدت ها شما را از خرید لوازم بازی جانبی برای کودک بی نیاز می کند. دوام بالای آن ها امکان استفاده از این وسایل را برای سال های متماد می دهد.این لوازم بازی در برابر ضربه نیز بسیار مقاوم هستند و به سهولت نمی شکنند. این الا کلنگ ها برای کودکان نوپا از سنین 1 سالگی مناسب هستند.استفاده از آن ها در مهدهای کودک نیز بسیار رایج می باشد.

حداکثر سن استفاده از این اقلام، 6 تا 7 سال است.دقت کنید پیشینه استفاده از راکر مربوط به قرن ها پیش است و شاهزادگان و افراد ثروتمند از این وسیله هیجان انگیز استفاده می کردند. الاکلنگ ها رنگ های مختلفی داشته و در اشکال حیوانات تولید و عرضه می شوند تا کودکان با دیدن این اسباب بازی هیجان انگیز شاد شوند. در هنگام خرید الاکلنگ خرچنگی دست شما باز است و شما می توانید انواع رنگ بندی این اسباب بازی مهیج کننده را مطابق با سلیقه کودکان خود خریداری کنید.

 

برای خرید سرسره بادی کلیک کنید.

 

ازکیفیت الاکلنگ و تجهیزات پارکی تا شستشویی آنها

تجهیزات پارکی، کیفیت و کارایی بسیاری دارند. استفاده از آن ها برای طولانی مدت میسر می باشد؛ به همین خاطر در ساخت و تولید آن ها از موادی استفاده شده که شست و شوی این اقلام نیز به سهولت انجام شود. الا کلنگ های قابل شست و شوی یک و دو نفره با استفاده از متریال پلی اتیلنی ساخته شده و جنس مقاومی در برابر آب و رطوبت دارند. به همین سبب شست و شوی آن ها کار ساده ای است.

نگهداری آن ها نیز بسیار ساده است. شما می توانید، در طول مدت استفاده از انواع مواد شوینده برای گرد روبی و نظافت روزانه و سطحی استفاده کنید. شما می توانید، این مدل الا کلنگ ها را در محیط های خارج از منزل نیز نگهداری کنید. البته در نظر داشته باشید که استفاده از آن ها در فضاهای سر باز مشروط به استفاده از یک سایبان مناسب می باشد.

نکات مهم هنگام خرید انواع الاکلنگ

نکات مهم هنگام خرید انواع الاکلنگ تفریح سازان

تجهیزات خانه بازی هر یک با هدف افزایش شادی و نشاط در میان فرزندان خریداری می شوند. انواع تجهیزات شهر بازی زیر نظر نیروهای متخصص تفریح سازان تولید می شوند. قیمت الاکلنگ خرچنگ دو نفره یکی از مولفه های مهم برای خرید این محصولات تلقی می شود. در حین خرید به تناسب قیمت الاکلنگ فلزی طرح خرچنگ، ماهی و اسب با ابعاد و مواد به کار رفته در آن ها دقت داشته باشید.

قیمت الاکلنگ ماهی دو نفره و یک نفره را نیز مد نظر قرار دهید. قیمت الاکلنگ کودک بر اساس مواد به کار رفته در ساخت آن نیز تعیین می شود. به همین خاطر از خرید لوازم بازی خیلی ارزان پرهیز کنید. ارزان بودن بیش از حد نشان دهنده کیفیت پایین مواد به کار رفته در آن ها است.قیمت الاکلنگ ماهی سقف دار تنها یکی از پارامترهای مهم برای خرید این اقلام محسوب می شود.

در نظر داشته باشید که برای خرید و تهیه یک الا کلنگ در نظر گرفتن ایمنی این وسایل بازی یک اصل اساسی که به حفظ بیشتر سلامت کودک شما می انجامد. شما می توانید، انواع الا کلنگ را برای ساعت های مفرح بازی کودکان خود از تفریح سازان تهیه کنید و آن ها را ساعت ها برای بازی به حال خود بگذارید. به این ترتیب به سادگی می توانید، کارهای روزمره و روتین خود را انجام دهید.

اما هر چه میزان ایمنی این کالاها بیشتر باشد، قیمت الاکلنگ فلزی مورد نظر نیز افزایش می یابد. به این ترتیب برای خرید این تجهیزات بازی باید بودجه مناسبی در دسترس داشته باشید. مدل های بی کیفیت و غیر استاندارد الا کلنگ که با هزینه پایینی عرضه می شوند، مخاطرات بسیاری برای کودکان شما خواهند داشت.یکی از بهترین و سرگرم‌کننده ترین تجهیزاتی که در پارک ها و شهربازی ها وجود دارد الاکلنگ است.

امروزه در بسیاری از شهربازی ها و خانه های بازی می توانید تجهیزات پارکی را مشاهده کنید که کودکان از بازی کردن آن ها لذت می برند. تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهر بازی بر اساس سن کودکان تولید و طراحی می شوند. از نوستالژی‌ترین و هیجان انگیزترین تجهیزاتی که در پارک ها و شهربازی ها وجود دارد راکر است.مطمئنا همه ما در کودکی خود یک بار از این تجهیزات منحصربه‌ فرد استفاده کرده‌ ایم و هیجان و لذت بازی با این تجهیزات نوستالژی را چشیده ایم. این وسیله نوستالژی و هیجان انگیز از فلز و سایر متریال های دیگر تولید شده است که تحمل وزن بالا را دارد. قیمت الاکلنگ ماهی سقف دار مناسب بوده و می توانید با کنار گذاشتن مبلغ کمی برای فرزند خود یک وسیله شادی آور و سرگرم‌کننده خریداری کنید.

 

برای خرید استخر توپ کلیک کنید.

 

 آشنایی با انواع جنس راکر تفریح سازان

 طراحی الاکلنگ یا راکر تک نفره برای کودک شما

یکی از اسباب بازی های محبوب پسر بچه ها و دختر بچه ها الاکلنگ است. بازی با این وسیله آنقدر لذت بخش است که می تواند ساعت ها کودکان را سرگرم کند البته بعضی از الاکلنگ ها به صورت یک نفره استفاده می شوند و شبیه به یک صندلی راکر هستند. این نوع راکر با سطح زمین تماس داشته و حالت خمیدگی دارد و می‌ تواند حرکات نوسان ایجاد کند. خرید الاکلنگ دو نفره برای کودکانی که علاقه مند به بازی های نوستالژی و هیجان انگیز هستند مناسب است.

البته اگر شما یک فرزند دارید و قصد دارید برای سرگرم کردن وی از این وسیله استفاده کنید می توانید اقدام به خرید الاکلنگ کودک تک نفره یا معمولی کنید. این اسباب بازی یک وسایل مهیج کننده و سرگرم‌کننده کودکان است که کودکان کمتر از دو سال هم می توانند از آن استفاده کنند و از حرکت نوسانی آن احساس نشاط و شادی کنند.

برای خرید ایرهاکی کلیک کنید.

 آشنایی با انواع جنس راکر

راکر کودک یا الاکلنگ در جنس های متنوع و طرح ها و اشکال متنوعی در بازار عرضه شده است و می‌ توان به راکر چوبی، پلاستیکی، راکر اسکلت چوبی، راکر اسکلت فلزی، اشاره کرد. اسکلت چوبی از چوب های با کیفیت ساخته شده تا استحکام و دوام بالایی داشته باشد. این وسیله گزینه مناسبی برای استفاده طولانی مدت است. راکر پلاستیکی متداول ترین راکر هایی است که در شهربازی ها ‌و پارک ها و… مشاهده می شود.

قیمت الاکلنگ کودک پلاستیکی به دلیل داشتن وزن کم پایین‌تر بوده و در مدل ها و رنگ بندی های متفاوتی در بازار موجود است. البته این نوع راکر در مدل موزیکال هم تولید شده است. راکر چوبی استحکام و مقاومت بالایی دارد و شبیه به اسکلت عروسک است که از چوب و پارچه های مخمل تولید شده است. راکر اسکلت چوبی برای استفاده طولانی مدت ایمن و مناسب است.

انواع الاکلنگ کودک

انواع الاکلنگ کودک

الاکلنگ در مدل‌های بسیار جدید و متنوعی تولید و طراحی شده است که تفریح سازان امکان خرید الاکلنگ با کیفیت با مناسب‌ترین قیمت‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. انواع متعددی از الاکلنگ کودکان موجود است از جمله معروف‌ترین و پرطرف‌دارترین نوع الاکلنگ‌ها:

 • الاکلنگ خانگی
 • الاکلنگ تعادلی
 • الاکلنگ پلاستیکی
 • الاکلنگ ماهی
 • الاکلنگ خرچنگ
 • الاکلنگ چوبی
 • الاکلنگ سقف دار و بدون سقف و….

تمام انواع این الاکلنگ‌ها دارای سلامت و ضمانت هستند و کیفیت این محصولات تضمین شده است. عکس الاکلنگ‌های که در بالا ذکر شده‌اند را می‌توان در اینترنت به راحتی پیدا کرد. غالباً هر کدام از انواع این الاکلنگ‌ها متناسب با رده بندی سن کودکان طراحی شده‌اند. الاکلنگ اسباب بازی کودکان از مناسب‌ترین نوع الاکلنگ کودکان زیر یک‌ساله است.

برای خرید نیمکت پارکی کلیک کنید.

الاگلنگ ماهی

همه ما بر تأثیر بازی بر سلامت فیزیکی و فکری کودکان را می‌دانیم. از نظر علم روان‌شناسی بازی کودکان در خارج از خانه و در اجتماع سبب اجتماعی شدن کودکان، رشد سریع کودکان از لحاظ جسمی و فکری و ذهنی می‌شود. تمام امکاناتی که در اختیار کودکان قرار می‌دهند نسبت به نسل پیش کاملاً پیشرفته و به‌روزرسانی شده هستند و اندازه و ابعاد و حتی اشکال آن‌ها نیز متفاوت شده‌اند. از جدیدترین نوع الاکلنگ‌ها، الاکلنگ ماهی است که معمولاً به صورت سقف دار و با بدون سقف تولید و عرضه می‌شود. این نوع از اسباب‌بازی‌ها در چهار رنگ قرمز، ابی، سبز و زرد تولید می‌شوند و از جنس پلی اتیلن درجه یک ساخته می‌شوند. استانداردهای طراحی در این تجهیزات بازی کاملاً رعایت شده است. این نوع تجهیزات سقف دار مناسب مهدکودک، پیش دبستانی و شهربازی هستند.

با الاکلنگ خرچنگ آشنا شوید

یکی دیگر از انواع تجهیزات بازی کودکان الاکلنگ خرچنگ است. تولید کنندگان برای جذابیت اسباب بازی و متمایز شدن اسباب بازی‌ها از اشکال حیوانات مختلفی استفاده می‌کنند. معروف‌ترین و محبوب‌ترین نوع این اسباب بازی الاکلنگ خرچنگ و ماهی است که تنوع رنگی و سایز بندی بسیار خاصی دارند. این محصول دارای شیب ملایمی است و می‌توان آن را در آپارتمان‌ها، خانه‌های مسکونی، مهدکودک و… نیز استفاده کرد. این نوع اسباب بازی پر طرفدار و محبوب دارای پایه‌های بسیار محکمی است و امنیت بسیار کاملی برای کودکان دارد و هیچ خطری بر سلامت کودکان ندارد. این نوع تجهیزات در جلب توجه کردن کودکان بسیار مؤثر هستند و می‌توانند برای چندین مدت طولانی کودکان را سرگرم کنند و به آن‌ها حس شادی و مثبتی می‌دهد.

الاکلنگ پلاستیکی

الاکلنگ پلاستیکی

الاکلنگ پلاستیکی کودک از دسته پرکاربردترین تجهیزات شهر بازی، خانه بازی، مهدکودک و خانه هستند که بسیار محبوب و پر استفاده هستند که از جنس پلاستیکی ساخته می‌شود. اگر شما یک زمین بازی و یا فضایی مخصوص بازی کودکان در نظر گرفته‌اید حتماً در آن فضای بازی حداقل یک الاکلنگ خانگی یا پلاستیکی را در نظر بگیرید. استفاده از الاکلنگ در تقویت اثر بخشی و محبوبیت زمین بازی بسیار مؤثر است. انواع گزینه‌ها برای بازسازی و نصب فضای زمین بازی خوب موجود است که تیم تفریح سازان در این زمینه آماده همکاری است و می‌تواند بهترین گزینه‌ها را در اختیار شما قرار بدهد و در خرید انواع الاکلنگ متناسب با فضای زمین بازی شما به شما راهنمایی لازم را بدهد.

برای دریافت قیمت فوتبال‌دستی کلیک کنید.

رشد اجتماعی کودک با الاکنلگ اسباب بازی

الاکلنگ تعادلی همان‌طور که گفته شد نه تنها برای بازی و سرگرمی کودکان مفید است بلکه برای رشد اجتماعی، افزایش مهارت و رشد جسمی و فکری آن نیز بسیار مفید واقع شده است. این محصول صرفاً یک اسباب بازی نیست بلکه سبب می‌شود که کودکان مفهوم همکاری را به خوبی یاد بگیرند و چگونه با دوستان خود همکاری کنند. این اسباب بازی باعث می‌شود که کودکان به دنبال یافتن یک دوست دیگر باشند و نتیجه اخلاقی آن اجتماعی شدن کودکان است. این بازی هیجان‌انگیز و فوق‌العاده جذاب مهارت حفظ تعادل و تمرکز را در کودکان افزایش می‌دهد.

الاگلنگ خانگی

الاکلنگ ماهی از دسته انواع محبوب و پرطرفدار الاکلنگ به حساب می‌آید. امروزه در بازار فروش و خرید الاکلنگ در داخل کشور این نوع مدل از انواع الاکلنگ کودکان از دسته پرفروش‌ترین نوع تجهیزات بازی هستند. این محصول در اماکن مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. غالباً این تجهیزات بازی در مهدکودک، خانه بازی مینی پارک و در عده‌ای از فروشگاه‌ها به منظور سرگرم کردن کودکان مشتریان بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع مدل از الاکلنگ‌ها دارای شیب بسیار مناسبی هستند و کودکان به راحتی می‌توانند عقب و جلو بروند و در حفظ تعادل کودکان بسیار مؤثر است. این نوع الاکلنگ‌ها از جنس خوبی تولید می‌شوند و ضد خش و ضد لک هستند و بسیار سبک و کم جا هستند و جا گیر نمی‌باشد. قیمت الاکلنگ خانگی بسیار قیمت مناسب، مقرون و بسیار به صرفه‌ای نسبت به سایر انواع الاکلنگ‌ها است.

برای اطلاع از قیمت ترامپولین کلیک کنید.

الاگلنگ خانگی

نکات مثبت الاکلنگ ماهی

این الاکلنگ نسبت به سایر الاکلنگ‌ها جذابیت بالایی برای کودکان دارد، شکل و ظاهر آن سبب افزایش محبوبیت آن شده است. از دسته نکات مثبت این نوع مدل از الاکلنگ‌ها تحمل وزن بالا و کیفیت خوب آن است.

نکات مثبت الاکلنگ ماهی:

 • شیب بسیار ملایم
 • وزن بسیار سبک و داشتن قابلیت حمل و انتقال راحت
 • رنگ‌بندی بسیار زیبا و جذاب
 • ماندگاری و دوام بسیار بالا

این ویژگی‌ها از نکات مثبت این اسباب‌بازی کودکانه به‌حساب می‌آیند. علاوه بر این نکات مثبت این محصول نکات منفی هم دارد اما در قبال نکات مثبتی که دارد نکات منفی آن بسیار ناچیز و اندک هستند. تنها نکته منفی که در این تجهیزات بازی موجود است این است که در صورتی که یکی از کودکان بدون اطلاع دادن به دوست خود، از این بازی پایین بیایید احتمال افتادن و آسیب دیدن کودک دیگری موجود است.

برای اطلاع از قیمت تاب کلیک کنید.

مزیت خرید راکر کودک

تقویت تعادل و تحرک کودک یکی از مزیت های استفاده از راکر کودک است. کودکان زمانی که بر روی راکر سوار می شوند پای خود را به حرکت در می آورند، به همین دلیل ماهیچه ی آن ها تقویت می شود. البته آن ها می‌ توانند تعادل خود را حفظ کنند و ضمن این که راه رفتن و ایستادن برای کودکان آسان تر می شود، کودکان می توانند دست های خود را به حرکت در بیاورند به همین دلیل مهارت های حرکتی در دست ها و انگشت های کودک تقویت می شود.

بازی با این وسیله باعث تقویت حس امنیت و آرامش وی می شود و به دلیل حرکات نوسانی ضربان قلب و گردش خون در بدن کودک بهبود می یابد. با توجه به مزیت های این وسیله قیمت الاکلنگ فلزی مناسب است. تفریح سازان ارائه دهنده انواع تجهیزات بازی و الاکلنگ هستند.