نمایش دادن همه 5 نتیجه

خرید چرخ و فلک کودک

چرخ و فلک‌ها از جمله چرخ و فلک دستی قدیمی از زمان‌های قدیم مورد توجه بزرگسالان و کودکان قرار گرفته است همچنین از جمله دستگاه‌هایی است که پایه ثابت شهربازی‌ها و پارک‌های بازی است. چرخ‌فلک‌ها به عنوان سمبل و نشانه در شهربازی‌ها قرار گرفته‌اند و کاربرد بسیار زیادی نیز دارند.

در ایران چرخ و فلک‌هایی با ارتفاع ، ابعاد و همچنین مدل های متفاوتی وجود دارد و همچنین با توجه به سایز آن می‌تواند دارای جنس‌های متفاوتی باشد، که یکی از این مدل ها چرخ و فلک کوچک برای کودک است که برای خرید این وسیله بازی که بسیار هیجان‌انگیز می باشد باید به یکسری نکات توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ زیرا امنیت این وسیله برای کودکان بسیار حائز اهمیت است و اگر دچار نقص فنی باشد بی‌شک خسارات جبران‌ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

کاربرد چرخ و فلک خردسال

اینکه بدانید چند نوع چرخ و فلک مناسب خردسال داریم نیز در کاربرد آن می‌تواند اثرگذار باشد و هر نوع کاربرد مخصوص به خود دارد. با وجود تنوعی که چرخ و فلک‌ها همانند تاب و سرسره کودک دارند، جز تجهیزات پارکی در پارک‌ها، شهربازی‌ها، بوستان‌ها، مدارس و محیط‌های دیگر به شمار می‌آیند.  در قدیم از این چرخ و فلک ها فقط در شهربازی‌ و پارک‌های محلی کوچک استفاده می‌شد؛ اما امروزه در مهدکودک‌ها و یا خانه‌های بازی نیز استفاده می‌شوند. عموماً از چرخ و فلک‌ بزرگ در شهربازی‌ها و پارک ها استفاده می‌شوند که جنس آن‌ها نیز از فلز هستند؛ اما چرخ و فلک‌هایی که در محیط‌های سرپوشیده و مهدها استفاده می‌شوند ایمنی بیشتری خواهد داشت و جنس آن‌ها پلی اتیلن است.

چه عواملی برقیمت چرخ و فلک کودک اثر میگذارد ؟

قیمت چرخ و فلک کودک به عوامل گوناگون مانند مواد اولیه استفاده شده در تولید این دستگاه ها نیز بستگی دارد. هرچه کیفیت آهن ها و متریال های استفاده شده در تولید این تجهیزات بهتر باشد معمولا قیمت بالاتری دارند.

انواع چرخ و فلک کودک

چرخ و فلک فلزی همیشه به نام معروف‌ترین و محبوب‌ترین نوع تجهیزات پارکی است که وجود آن در همه پارک‌ها بسیار حائز اهمیت است و یکی از تجهیزات نوستالژی شهربازی‌ها به حساب می‌آید. چرخ و فلک چون در اماکن و محیط‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد بسته به کاربردها و محیط‌های مختلف سایز بندی شده‌اند. این نمونه از تجهیزات شهربازی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین تجهیزات پارک‌ها می‌باشند که بر اساس سایزها و ابعاد، ویژگی‌ها و سایر فاکتورها در دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله:

 • چرخ و فلک‌ دستی ایستاده (عمودی)

انواع تاب ایستاده کودک

 • چرخ و فلک زمینی دستی

 انواع چرخ و فلک زمینی دستی

 • چرخ و فلک زمینی پدالی

 انواع چرخ و فلک پدالی زمینی

ویژگی های چرخ و فلک کودک

 • ضد زنگ بودن
 • مقاومت در برابر تغییرات جوی
 • ظرفیت تحمل تعداد نفرات بیشتر
 • داشتن سرعت قابل قبول
 • داشتن امنیت بسیار بالا
 • داشتن ابعادی استاندارد
 • برخوردار بودن از متریال‌ها و قطعات درجه یک و با کیفیت عالی
 • ارزش اقتصادی معقول و به صرفه

مهم‌ترین نکات خرید چرخ و فلک مهدکودک

در خرید و تهیه چرخ و فلک کودک باید به چند نکته مهم بسیار دقت کرد تا محصولی با کیفیت عالی تهیه و خریداری شود. چرخ و فلک در نزد کودکان بسیار محبوب و پرطرفدار است و بیشترین آمار طرفداران این نوع بازی ما بین کودکان و نوجوانان است. به همین دلیل باید از بالا بودن سطح امنیت و کیفیت این تجهیزات بسیار اطمینان حاصل کرد تا سطح آسیب پذیری استفاده از این تجهیزات پارکی پرطرفدار را به صفر رساند. ‌ همه ما شاهد اتفاقات و حوادث دردناک از سقوط تجهیزات بازی بودیم که خوشبختانه امروزه با بررسی‌های دقیق‌تر و بالا بردن کیفیت و امنیت این تجهیزات آمار این اتفاقات نزدیک به صفر درصد رسیده است. امنیت بالا این تجهیزات و استاندارد بودن این تجهیزات از مهم‌ترین نکات در انتخاب و خرید این تجهیزات شهر بازی می‌باشند. در حین خرید چرخ و فلک خردسال ابتدا هویت سازنده و امنیت آن دستگاه را بررسی کنید. بهترین نوع این تجهیزات محبوب شهربازی باید از متریال‌های عالی و لوله‌های فلزی بسیار مقاومی تولید شده باشند.

ضدزنگ بودن، کیفیت موتور عالی، ابعاد استاندارد و مناسب، برخورداری از قطعات درجه یک و ارزش اقتصادی مقرون به صرفه از جمله مواردی است که در هنگام بررسی قیمت چرخ و فلک دستی، چرخ و فلک زمینی و چرخ و فلک برقی باید به آن توجه داشته باشید.

قیمت چرخ و فلک کودک

قیمت چرخ و فلک به عوامل متعددی بستگی دارد البته این نکته را بدانید چرخ و فلک‌های کوچکی که در پارک‌ها از قدیم وجود دارند قیمت چندانی ندارند؛ ولی ارتفاع آن‌ها می‌تواند روی قیمت آن تأثیرگذار باشد و معمولاً چرخ و فلک‌های کوچک قیمت کم‌تری نسبت به چرخ و فلک‌های بزرگ‌تر خواهند داشت.

مواد اولیه و متریالی که ساختن چرخ و فلک‌ها وجود دارد نیز تأثیر بسیار زیادی روی قیمت آنها از جمله قیمت چرخ و فلک دستی می‌گذارد و هرچه آهنی که در آن به کار می‌رود بهتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. چرخ و فلک‌ خردسال که در مناطق سرپوشیده مورد استفاده کودکان با رده سنی پایین‌تری قرار می‌گیرد قیمت بالاتری به نسبت آهنی دارند؛ زیرا کیفیت آن‌ها به مراتب بالاتر خواهد بود.

شما با خرید از سایت تفریح سازان می‌توانید به بهترین قیمت و کیفیت چرخ و فلک پارکی و دیگر وسایل شهربازی از جمله ترامپولین و … دسترسی پیدا کنید و قیمت‌ها را مورد مقایسه قرار دهید.

خرید چرخ و فلک از تفریح سازان

در خرید و فروش چرخ و فلک نیز نکاتی وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد؛ زیرا این وسیله با امنیت سروکار دارند.  در هنگام خرید چرخ و فلک کودک  ابتدا باید به ایمنی و هویت سازنده آن دقت کافی داشته باشید و اگر می‌خواهید از آن در خانه‌های بازی و پارک‌های بازی کودکان استفاده کنید حتماً باید جنس چرخ و فلک مرغوب بوده و ایمنی و استانداردهای لازم در آن رعایت شود. با خرید چرخ و فلک ، الاکلنگ کودک و … از سایت تفریح سازان می‌توانید از مزایای آن بهره‌مند شوید؛ این سایت می‌تواند بهترین کیفیت را در چرخ و فلک و وسایل بازی ارائه دهد. با اطمینان از سایت تفریح سازان خرید خود را انجام دهید و خیالتان از بابت کیفیت آن راحت باشد؛ حتی می‌توانید خرید خودتان را آنلاین انجام دهید و قیمت آن را نیز مورد مقایسه قرار دهید.

_____________________________________________

سوالات متداول

 1. چه عواملی روی قیمت چرخ و فلک تاثیر می‌گذارند؟

اگر قصد خرید چرخ و فلک برای کودک خود را دارید، باید بدانید که عوامل مختلفی مانند: متریال چرخ و فلک، میزان ایمنی، اندازه و ارتفاع و… می‌توانند روی قیمت این وسایل بازی اثرگذار باشند.

 1. میزان امنیت چرخ و فلک چقدر اهمیت دارد؟

چرخ و فلک پلی اتیلن جایگزین چرخ و فلک‌های آهنی قدیمی است که برای پدر و مادر کودک بسیار نگران کننده بود. با استفاده از چرخ و فلک مهد کودک تفریح سازان و انواع چرخ و فلک‌های جدید خطری کودک شما را تهدید نمی‌کند و شما با خاطری آسوده می‌توانید کودکتان را حین بازی رها و از دور تماشا کنید.

 1. چرخ و فلک قابل شستشو چه ویژگی‌هایی دارد؟

از ویژگی‌های مثبتی که هنگام خرید باید توجه کرد قابلیت شستشو و دوام بالاتر چرخ و فلک است چرا که چرخ و فلک‌های قدیمی دچار خوردگی در برابر آب و باران می‌شدند. به همین جهت می‌توانید از این محصول در فضای بسته و باز استفاده کنید در صورت لک شدن و کثیف شدن، به سرعت و به راحتی تمیز می‌شوند. این لوازم بازی در اثر شستشوی مداوم دچار تغییر رنگ یا تغییرات ظاهری هم نمی‌شوند.