نمایش دادن همه 5 نتیجه

چرخ و فلک گرد

چرخ و فلک گرد مناسب برای فضای باز ، مناسب برای پارکها ، مهد کودک ها ، مدرسه ها ، مجموعه

چرخ و فلک 4 نفره

چرخ و فلک 4 نفره مناسب برای فضای باز ، مناسب برای پارکها ، مهد کودک ها ، مدرسه ها

چرخ و فلک فلزی زمینی

5,200,000 تومان
قطعا یکی از محصولاتی که پارک رو تکمیل میکنه چرخ و فلک هست . این محصول که با فرمان دستی میچرخه ،خاطره خوبی از چرخش و سرعت در ذهنمون به جا میذاره . کیفیت بالای سازه و رنگ محصول و تنوع در رنگ و حتی استفاده از نشینمن پلی اتیلنی ؛ این محصول رو پر فروش و محبوب کرده و استقبال زیادی برای تکمیل فضاهای بازی در کنار تاب و سرسره و مجموه بازی ها از این محصول شده. که حتی بزرگسالان هم میتونن ازش استفاده کنند

چرخ و فلک ضروری ترین نیاز هر شهر بازی

چرخ و فلک شهر بازی از دسته دستگاه های بسیار محبوب و قدیمی می باشد که در سراسر جهان دارای طرفداران و محبوبیت می باشد. در واقع چرخ و فلک از اصلی ترین وسایل بازی موجود در شهر بازی ها می باشد. در اکثر شهر بازی های کشور عزیزمان ایران چرخ و فلک پیدا می شود و از اولین و ضروری ترین وسیله برای شهر بازی به حساب می آید.سایت تفریح سازان شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند.

اولین پارکی که در ایران عزیزمان راه‌اندازی شد به نام پارک سرچنار چرخ و فلک در آن شهر بازی وارد شد و پس از آن شهر بازی های حرفه ای و بزرگ‌تر که تاسیس شدند چرخ و فلک از اولین بازی های آن ها شد. نام بین المللی چرخ و فلک فان فار می باشد.چرخ و فلک از وسایل بازی هیجان انگیز است که در ارتفاع و ابعاد گوناگون تولید می‌ شود. مهم ترین نکته در تمامی دستگاه های چرخ و فلک موضوع ایمنی و تاییدیه استاندارد آنها است.

چرخ و فلک ها از قدیمی ترین دستگاه هایی هستند که در شهربازی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و این دستگاه ها یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین وسایل بازی در شهربازی های بزرگ به شمار می‌ روند که طرفداران بسیار زیادی دارند. نام بین المللی این دستگاه های بازی فانفار بوده که در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارند. امروزه این دستگاه در سراسر جهان با ابعاد و ارتفاع بسیار بزرگ تولید می شوند. امروزه برای تاسیس شهربازی به انواع تجهیزات لازم نظیر این دستگاه ها نیاز است.

چرخ و فلک ضروری ترین نیاز هر شهر بازی

در واقع این تجهیزات جزو پر استفاده ترین تجهیزات شهربازی هستند که علاوه بر کودکان حتی بزرگسالان نیز از آن ها استفاده می کنند. خرید چرخ و فلک برای شهربازی اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که نبود این دستگاه در شهربازی کمی غیر معقول به نظر می رسد. قیمت چرخ و فلک با توجه به ویژگی های این دستگاه کاملا متفاوت است. به عنوان مثال قیمت دستگاه های چرخ و فلک بزرگ و غول پیکر بیشتر از قیمت چرخ و فلک پارک است.

آیا چرخ و فلک در ایران ساخته و تولید میشود ؟

چرخ و فلک در کشور‌ عزیزمان ایران با ارتفاع های مختلفی تولید می شود در حال حاضر در کشور عزیزمان ایران تا ارتفاع ۸۰ متری تولید می‌ شود. گروه تفریح سازان چرخ و فلک را با ارتفاع های مختلف توزیع و عرضه می کند.انواع چرخ و فلک ها تولید می شوند و معمولا به چند دسته کلی تقسیم می شوند: چرخ و فلک در ابعاد کوچک، چرخ و فلک در ابعاد ۱۲ متری، چرخ و فلک در ابعاد ۱۶ متری، چرخ و فلک در ابعاد ۱۸ متری، چرخ و فلک در ابعاد ۲۴ متری و چرخ و فلک در ابعاد ۳۰ متری و سایر.

تمام انواع چرخ و فلک هایی که در بالا ذکر شدند در کشور ایران موجود هستند. نمونه از بهترین چرخ و فلک های موجود در کشور: در سال ۱۳۷۶ در سوسنگرد اولین چرخ و فلک با ارتفاع سی متری ساخته شد که از ترکیب لوله های مانیسمان و شش پایه ای ساخته شده است و کابین های آن ۴ نفره تا ۶ نفره می باشند. چرخ و فلک موجود در پارک دریاچه خلیج فارس دارای ارتفاع ۴۰ متری می باشد.

برای خرید سرسره کلیک کنید.

چه عواملی برقیمت چرخ و فلک اثر میگذارد ؟

چرخ و فلک های پارک قیمت چندانی ندارند و این دستگاه‌ها در ارتفاع های گوناگون نظیر ۱۶ متری و 24 متری، 30، 50 و 60 حتی بیشتر تولید شده اند. معمولاً قیمت چرخ و فلک شهربازی با ارتفاع های کم کمتر از چرخ و فلک هایی است که دارای ارتفاع ۶۰ متر یا بیشتر هستند. قیمت چرخ و فلک خانه بازی به عوامل گوناگون مانند مواد اولیه استفاده شده در تولید این دستگاه ها نیز بستگی دارد. هرچه کیفیت آهن ها و متریال های استفاده شده در تولید این تجهیزات بهتر باشد معمولا قیمت بالاتری دارند.

چه عواملی برقیمت چرخ و فلک اثر میگذارد ؟

این تجهیزات جزو دستگاه های سنگین در شهربازی ها به شمار می روند و به صورت عمده به کشورهای دیگر نیز به صادرات می رسند. این دستگاه ها در سراسر دنیا به چند شکل ساخته می شوند و به روز ترین آنها دستگاه های کابلی هستند. به جای استفاده از بازوهای لوله و پروفیل در تولید این تجهیزات از سیم بکسل استفاده کرده اند. نوع استراکچر و شکل انواع دستگاه های چرخ و فلک نیز بر روی قیمت آنها تاثیر گذار است. بعضی از این تجهیزات به صورت مدرن ساخته شده و نام آنها سازه های فضایی است که به دلیل داشتن استراکچر متفاوت قیمت بیشتری دارند.

برای دریافت لیست قیمت استخر توپ لینک زیر را کلیک کنید.

هر آنچه که  باید از چرخ و فلک ماشینی بدانید ؟

چرخ و فلک ماشینی یکی از انواع تجهیزات موجود در شهربازی ها و پارک ها است که عموما توسط بچه ها استفاده می شود. این چرخ و فلک ها به صورت ۴ نفره ۵ نفره ۶ نفره ۸ نفره و ۱۰ نفره و … طراحی شده است. از این چرخ و فلک های ماشینی در پارک ها و خانه بازی ها و حتی در مهدکودک ها و بازارها، محوطه نمایشگاه و فروشگاه ها استفاده می شود. این تجهیزات به صورت چرخدار ارائه شده و ماشین های تعبیه شده در آن حالت کشویی جدا شونده دارند.

کسب درآمد از این تجهیزات امکان‌پذیر بوده و با کمترین سرمایه می‌ توانید درآمد قابل توجهی داشته باشید. اجاره چرخ و فلک نیز با قیمت های مناسبی انجام می‌ گیرد و می‌ تواند یک منبع مناسب درآمد برای متقاضیان باشد. این تجهیزات بدون استهلاک بوده و می توان آنها را با دست نیز چرخ داد. به علاوه حمل و نقل آن ها آسان بوده و به دلیل داشتن ظاهری جذاب مورد پسند کودکان قرار می گیرند.چرخ و فلک های پارک قیمت چندانی ندارند و این دستگاه‌ها در ارتفاع های گوناگون نظیر ۱۶ متری و 24 متری، 30، 50 و 60 حتی بیشتر تولید شده اند.

معمولاً قیمت چرخ و فلک شهربازی با ارتفاع های کم کمتر از چرخ و فلک هایی است که دارای ارتفاع ۶۰ متر یا بیشتر هستند. قیمت چرخ و فلک خانه بازی به عوامل گوناگون مانند مواد اولیه استفاده شده در تولید این دستگاه ها نیز بستگی دارد. هرچه کیفیت آهن ها و متریال های استفاده شده در تولید این تجهیزات بهتر باشد معمولا قیمت بالاتری دارند. این تجهیزات جزو دستگاه های سنگین در شهربازی ها به شمار می روند و به صورت عمده به کشورهای دیگر نیز به صادرات می رسند.

این دستگاه ها در سراسر دنیا به چند شکل ساخته می شوند و به روز ترین آنها دستگاه های کابلی هستند. به جای استفاده از بازوهای لوله و پروفیل در تولید این تجهیزات از سیم بکسل استفاده کرده اند. نوع استراکچر و شکل انواع دستگاه های چرخ و فلک نیز بر روی قیمت آنها تاثیر گذار است. بعضی از این تجهیزات به صورت مدرن ساخته شده و نام آنها سازه های فضایی است که به دلیل داشتن استراکچر متفاوت قیمت بیشتری دارند.

 

برای خرید و اطلاع از قیمت استخرتوپ کلیک کنید.

 

 آشنایی مختصر با مشخصات فنی چرخ و فلک

 آشنایی مختصر با مشخصات فنی چرخ و فلک

در حین خرید انواع تجهیزات خانه بازی یا تجهیزات شهر بازی باید به مشخصات فنی آن ها بسیار دقت کرد. مشخصات فنی تجهیزات پارکی بسیار حائز اهمیت هستند و کیفیت آن تجهیزات را می توان از مشخصات فنی آن ها تشخیص داد.چرخ فلک عموما دارای یک سیستم محرکی می باشد که معمولا یک موتور گیر بکس یا هیدرولیک می باشد. برای هر نوع از چرخ فلک ها با ارتفاعات مختلف از موتور های مختلف یا قوی تری استفاده می شود.

برای دستگاه چرخ و فلک با ارتفاع ۲۴ یا ۳۰ متری معمولا نیرو محرک این نوع دستگاه ها معمولاً ۴ تا نیروی محرک از بازو های کناری که ۴ تا می باشند، استفاده می‌ شود. چرخ فلک های که دارای ارتفاع کم تری می باشند از دو نیرو محرک به صورت ضربدری استفاده می کنند.

برای دیدن قیمت سرسره بادی کلیک کنید.

آشنایی با تجهیزات پارکی

تجهیزات پارکی بزرگسالان با تجهیزات مربوط به کودکان تفاوت بسیار زیادی دارد. این تجهیزات که برای سرگرم کردن کودکان در پارک ها قرار می‌ گیرند باید ایمنی بالایی داشته باشند تا سبب آسیب رساندن به کودکان نشوند. این وسایل پارکی باید دارای اشکال و رنگ بندی متفاوت باشند تا مورد توجه کودکان قرار گیرند. در بعضی از شهربازی ها برای کودکان محلی جداگانه برای بازی کردن در نظر گرفته شده است که کودکان بتوانند با استفاده از وسایل پارکی موجود در آن محوطه خود را سرگرم کنند.

وسایل پارکی کودکان با استفاده از متریالی به نام پلی اتیلن ساخته می شود. در گذشته برای ساخت وسایل پارکی کودکان از فلزات قدیمی استفاده می کردند اما با پیشرفت تکنولوژی تقریباً دیگر از این فلزات استفاده نشده و به جای آنها از پلاستیک های فشرده نظیر پلی اتیلن استفاده می کنند. این تجهیزات قابل بازیافت بوده و بر روی محیط زیست اثر منفی نمی گذارند.

برای خرید و قیمت ترامپولین کلیک کنید.

شخصات فنی چرخ و فلک

آشنایی با تجهیزات خانه بازی

خانه های بازی تفاوت زیادی با پارک ها دارند چرا که این خانه ها محدودیت سنی نداشته و سرپوشیده هستند. این خانه ها برای کودکان خردسال مناسب بوده و در آن وسایل پارکی وجود دارد. وسایل پارکی موجود در این خانه ها ایمنی بالایی داشته و سر به آسیب رساندن به کودکان نمی شود. برخی از وسایل خانه بازی مخصوص آموزش های مهارت های خاص به کودکان هستند و این مهارت ها را در قالب بازی و تفریح به کودکان خردسال آموزش می دهند. این وسایل خانه بازی شبیه‌ساز موقعیت های واقعی زندگی بوده و برای نشان دادن زندگی اجتماعی واقعی به کودکان استفاده می شوند.

اهمیت بازی کردن افراد  در هر سنی

بازی مهم ترین راه برای کودکان برای کسب تجربه و آشنایی با زندگی اجتماعی است و کارشناسان بیان می کنند که احساسات و یادگیری کودک در هنگام بازی تحت تاثیر قرار می گیرد. بازی می تواند بر روی ابعاد زندگی اجتماعی روانی و شناختی کودک تاثیر مثبتی داشته باشد. با افزایش زندگی شهرنشینی و مهاجرت انسان ها به آپارتمان ها بازی کودکانه محدود شده است و کودکان محدود به محیط آپارتمان هستند.

آپارتمان های کوچک و سربسته امکان تحرک را از کودک می گیرند به همین دلیل سایت تفریح سازان انواع تجهیزات و وسایل پارکی و خانه بازی را برای کودکان فراهم کرده است تا کودکان بتوانند در محیطی مناسب بازی کرده و به تقویت رشد جسمانی روانی و عاطفی و اجتماعی خود بپردازند. برای خرید این تجهیزات می توانید به سایت تفریح سازان مراجعه کنید.

از قیمت ایرهاکی شگفت زده شوید!

اهمیت بازی کردن افراد  در هر سنی

لطفا خرید چرخ و فلک را از شرکت های معتبر انجام دهید

همان طور که در بالا ذکر کردیم چرخ فلک از اساسی ترین وسایل شهر بازی می باشد. تعداد بسیاری از شهر بازی ها و پارک ها چرخ و فلک دارند و از دسته وسایل بازی پر طرفدار و محبوب ما بین مردم جهان می باشد. چرخ فلک هیجان بسیار خوبی دارد و چرخ و فلک های که ارتفاع بسیار بالایی دارند تمام نمای شهر را از افق به مردم نشان می دهد و این یکی از دلایل محبوب‌ چرخ و فلک می باشد.

چرخ و فلک به علت طرفداران زیادی که دارد در اکثر پارک ها و شهر بازی های ملی و بین المللی یافته می شود و حتی شهر بازی های حرفه ای تازه تاسیس نیز اقدام به خرید چرخ و فلک می کنند. حتما از شرکت های معتبر که محصولاتی با ضمانت ساخت تولید می کنند و کیفیت عالی دارند؛ خرید کنید.

انواع چرخ و فلک اسباب بازی

چرخ و فلک فلزی همیشه به نام معروف‌ترین و محبوب‌ترین نوع تجهیزات پارکی است که وجود آن در همه پارک‌ها بسیار حائز اهمیت است و یکی از تجهیزات

نوستالژی شهربازی‌ها به حساب می‌آید. چرخ و فلک چون در اماکن و محیط‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد بسته به کاربردها و محیط‌های مختلف سایز بندی شده‌اند. این نمونه از تجهیزات شهربازی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین تجهیزات پارک‌ها می‌باشند که بر اساس سایزها و ابعاد، ویژگی‌ها و سایر فاکتورها در دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند.

انواع چرخ و فلک اسباب بازی

انواع چرخ و فلک شهر بازی:

 • چرخ و فلک‌های ایستاده و یا عمودی
 • تجهیزات پارکی زمینی یا افقی

این دو گزینه از معروف‌ترین انواع این تجهیزات هستند که غالباً تجهیزات عمودی میزان هیجان بسیار بالایی به همراه خود دارند.

این تجهیزات دارای ظرفیت‌های بسیار متفاوتی هستند و عده‌ای از آن‌ها ظرفیت تعداد کمی دارند و عده‌ای دیگر ظرفیت نفرات آن‌ها بسیار بالا است. این تجهیزات بسته به نوع عملکرد و کارکرد آن‌ها تقسیم بندی شده‌اند: چرخ و فلک دستی، چرخ و فلک موتور دار الکتریکی یا برقی. دسته تجهیزات دستی توسط انسان‌ها به حرکت در می‌آیند.

برای اطلاع از قیمت الاکلنگ کلیک کنید.

جنس چرخ و فلک بزرگ

این وسیله پرکاربرد از جنس فلز بسیار مقاوم و با کیفیت عالی تولید می‌شود و میزان مقاومت آن بسیار بالا است. این محصول پر طرفدار در برابر رطوبت، تغییرات جوی، تغییر دما، وزن بسیار بالا و سایر موارد بسیار مقاوم است و در طولانی مدت دچار استهلاک ‌می‌شود. جنس به کار برده شده برای این تجهیزات فوق‌العاده خوب است.

ویژگی های چرخ و فلک شهربازی با کیفیت

ویژگی های چرخ و فلک شهربازی با کیفیت

ویژگی‌های متمایزی چرخ و فلک شهربازی:

 • ضد زنگ بودن
 • مقاومت در برابر تغییرات جوی
 • کیفیت موتور عالی
 • ظرفیت تحمل تعداد نفرات بیشتر
 • داشتن سرعت قابل قبول
 • داشتن امنیت بسیار بالا
 • داشتن ابعادی استاندارد
 • برخوردار بودن از متریال‌ها و قطعات درجه یک و با کیفیت عالی
 • ارزش اقتصادی معقول و به صرفه

این ویژگی‌ها از متمایزترین ویژگی‌های تجهیزات شهربازی با کیفیت و معروف هستند.

برای خرید فوتبالدستی از طریق این لینک اقدام کنید.

چرخ و فلک دستی

از انواع این تجهیزات بازی محبوب، قدیمی‌ترین نوع آن چرخ و فلک دستی است که با کمک دست به حرکت در می‌آید و دارای ابعاد و اندازه‌های بسیار کوچکی است. معمولاً در محله‌ها و اطراف مدرسه‌ها این تجهیزات ‌بازی موجود هستند که ظرفیت ۴ نفره الی ۱۶ نفره دارند. عده‌ای از انواع این تجهیزات قابلیت نصب موتور گیربکس دارند و می‌توانند به راحتی به دستگاه‌های برقی تبدیل شوند.

 چرخ و فلک پارک  ۸ نفره

چرخ و فلک انواعی دارند که یکی از انواع معروف آن، چرخ و فلک زمینی ۸ نفره است. این نوع وسیله بازی و محبوب در محیط‌های پارکی و شهربازی‌ها بسیار یافته می‌شود. در محیط‌های عمومی و مهد کودک و سایر محیط‌ها به راحتی قابلیت استفاده دارد. در بین رده‌های سنی مختلف این تجهیزات بازی و تفریحی بسیار محبوب واقع شده‌اند. امروزه با وجود تنوع بسیار بالا در تجهیزات پارکی و شهربازی‌ها همچنان شاهد وجود این تجهیزات پارکی در پارک‌ها، شهربازی‌ها، بوستان‌ها، مدارس، مهدکودک‌ها و سایر محیط‌ها هستیم. این تجهیزات دارای تنوع و آپشن‌های جدیدی نسبت به چرخ و فلک قدیمی دهه‌های قبل می‌باشند. این تجهیزات از امنیت و استانداردهای بیشتری برخوردار هستند و نگرانی‌های بسیار کمتری دارند. انتخاب یک برند خوب برای خرید این تجهیزات بازی یک امر بسیار مهم و حیاطی است.

قیمت فروش چرخ و فلک دست دوم

قیمت فروش چرخ و فلک دست دوم

برای چرخ و فلک‌ها متناسب با کیفیت و جنس آن‌ها قیمت‌های بسیار متنوعی در نظر گرفته‌اند. نرخ و قیمت گذاری این تجهیزات همان‌طور که در این مقاله ذکر شده به عوامل متعددی مرتبط است که مهم‌ترین نکته در قیمت آن آلیاژ و متریال آن است. افرادی که پس از گذشت دوره ی طولانی مدت یا کوتاه مدت اقدام به تعویض یا فروش دستگاه چرخ و فلک می‌کنند این تجهیزات را با قیمتی پایین‌تر از نرخ جدید آن‌ها باید عرضه کنند. قیمت خرید چرخ و فلک دست دوم به میزان استهلاک، مدت زمان استفاده شده و سلامت و کیفیت دستگاه مرتبط است. لازم به ذکر است که معمولاً چرخ و فلک دست دوم سالم با قیمت بسیار خوب و اقتصادی عرضه می‌شود. تفریح سازان به افرادی که این دستگاه‌ها را با تعداد بالا سفارش دهند تخفیفاتی در نظر گرفته‌اند و با قیمت مناسب‌تری این تجهیزات پر طرفدار را توزیع و عرضه می‌کنند.

برای دریافت لیست قیمت نیمکت پارکی لینک را کلیک کنید.

مهم‌ترین نکات خرید چرخ و فلک پارکی

در خرید و تهیه چرخ و فلک پارکی باید به چند نکته مهم بسیار دقت کرد تا محصولی با کیفیت عالی تهیه و خریداری شود. چرخ و فلک در نزد کودکان بسیار محبوب و پرطرفدار است و بیشترین آمار طرفداران این نوع بازی ما بین کودکان و نوجوانان است. به همین دلیل باید از بالا بودن سطح امنیت و کیفیت این تجهیزات بسیار اطمینان حاصل کرد تا سطح آسیب پذیری استفاده از این تجهیزات پارکی پرطرفدار را به صفر رساند. ‌ همه ما شاهد اتفاقات و حوادث دردناک از سقوط تجهیزات بازی بودیم که خوشبختانه امروزه با بررسی‌های دقیق‌تر و بالا بردن کیفیت و امنیت این تجهیزات آمار این اتفاقات نزدیک به صفر درصد رسیده است. امنیت بالا این تجهیزات و استاندارد بودن این تجهیزات از مهم‌ترین نکات در انتخاب و خرید این تجهیزات شهر بازی می‌باشند. در حین خرید ابتدا هویت سازنده و امنیت آن دستگاه را بررسی کنید. بهترین نوع این تجهیزات محبوب شهربازی باید از متریال‌های عالی و لوله‌های فلزی بسیار مقاومی تولید شده باشند.