نمیکت فلزی پارکی کد TS-201

2,500,000 تومان
نیمکت های فلزی تفریح سازان مناسب استفاده در پارک ها معابر عمومی باغ و ویلا و رستوران ها و .... این محصول در کیفیت های متنوع و ابعاد متفاوت و متنوع ،رنگ بندی دلخواه با تعداد نامحدود قابلیت تولید دارند

نیمکت پارکی فلزی یا صندلی پارکی فلزی

نیمکت پارکی فلزی یا صندلی پارکی ساخته شده با متریال فلزی (Bench ) در کنار مخازن زباله فلزی پارکی یکی از مهم‌ترین و پر فایده ترین تجهیزات اماکن پرتردد و پر ازدحام است که به طور کاملاً حرفه‌ای و مکانیزه در گروه تولیدی ما ارائه می‌شود.

این ابزار پرکاربرد مبلمان شهری نقش مهمی در بخش سلامت و احساس آرامش افراد جامعه ایفا می‌کند. نمونه بارز استفاده از این محصول در پارک‌ها، بوستان‌ها و فضاهای باز شهری است. این اماکن به علت پذیرا بودن انواع مختلفی از افراد جامعه مانند مادران و کودکان (در محوطه‌های بازی)، سالمندان، افراد دانشجو و … بیش‌ترین میزان استفاده از صندلی را دارند.

این احتیاج اجتماعی در شهرهای کلان که زندگی آپارتمانی، جمعیت زیاد، ترافیک، آلودگی هوا، آلودگی صوتی و غیره بیش‌تر است، واضح‌تر است.

تقویت کیفیت و کمیت صندلی‌های پارکی در مراکز مختلف می‌تواند نقش خوب و اثرگذاری در کاهش اضطراب، افزایش آرامش، استفاده بهتر و لذت بیشتر از فضای سبز و طبیعت داشته باشد.

برای خرید تاب کلیک کنید.

 

تولید نیمکت پارکی فلزی

آماده سازی، ابعاد نیمکت پارکی، تولید نیمکت پارکی و حتی فروش نیمکت پارکی از بخش‌های کاملاً فنی و تخصصی است که علاوه بر این که در آرامش و رفاه افراد یک جامعه تأثیر می‌گذارد، می‌تواند دارای زیبایی بصری بسیار بالا و تأثیرگذار در بهتر شدن سیمای شهری باشد. اکثرا نیمکت‌ها در محل‌های تردد عابرهای پیاده نصب می‌شوند و مردم احتمال دارد زمان بسیاری را جهت استراحت، صحبت، مطالعه یا هر عمل دیگری روی آن بگذرانند.

نیمکت پارکی فلزی یا صندلی پارکی فلزی

لذا راحتی نیمکت و اذیت نشدن آنها مسئله ایست که طراحان خلاق و زبردست مبلمان شهری باید حتماً مورد توجه قرار بدهند. در کنار آن نیز به ایمن بودن صندلی و دوام بالا در شرایط جوی و جغرافیایی مختلف، شرایط دمایی متنوع در فصول سال دقت داشته باشند. برای این که بتوانیم محصولی باکیفیت و خاص و مناسب برای محیطی که قرار است از آن استفاده به عمل آوریم داشته باشیم؛ همچنین با آگاهی کامل و دیدی باز بتوانیم قیمت نیمکت پارکی درست و مناسب را برآورد کنیم. ضروری است که حتماً خصوصیات فنی نیمکت پارکی مورد نظرمان را مد نظر قرار دهیم. برای انتخاب نوع نیمکت‌های متناسب با محیط باید به نکات ویژه‌ای توجه کرد از قبیل:

 • زیبایی ظاهری
 • میزان راحتی
 • کاربردی بودن
 • هماهنگی با محیط پیرامون
 • ایمن بودن
 • جانمایی مناسب و تعداد کافی
 • اقتصادی بودن

نیمکت فلزی پارکی یا صندلی فلزی پارکی از نظر روش تولید به 3 دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 • نیمکت‌های لوله ای
 • نیمکت‌های CNC
 • نیمکت‌های چدنی
 • تولید نیمکت پارک

برای خرید بارفیکس کلیک کنید.

 

نیمکت لوله ای فلزی

این نوع از نیمکت‌ها دارای مدل‌های پیچیده‌ای نیستند و عموماً طراحی ساده دارند و همین امر سبب می‌شود تا پروسه ساخت و آماده سازی ساده‌ای داشته باشند و از منظر اقتصادی قیمت مناسب‌ترین نیمکت‌های بازار هستند. از این محصول معمولاً در مکان‌هایی استفاده می‌شود که هزینه پایین و سرعت بالای تولید در اولویت باشد.

یکی از دلایلی که این نوع از نیمکت‌ها نسبت به مدل‌های دیگر از قیمت مناسب‌تری برخوردار است این است که در این مدل از برش‌کاری سی ان سی استفاده نمی‌شود و به همین دلیل ورق پرتی ندارند و هزینه‌های مرتبط به برش‌کاری دقیق به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

علت دیگر آن سهولت در تولید است که این امر خود سبب افزایش سرعت تولید و افزایش راندمان است. عموماً در تولید این محصول از لوله و خم کاری استفاده می‌شود.

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که علی رقم اینکه در این مدل‌ها قیمت پایین‌تر است، ولی دارای دوام و کیفیت بسیار بالایی هستند. در مرحله رنگ کاری کوره‌ای می‌توان آنها را به صورت دورنگ در طیف رنگ‌های بسیار متنوع و شاد تولید کرد.

برای خرید ترامپولین کلیک کنید.

 

نیمکت فلزی لوله ای

در تولید نیمکت CNC در ابتدا طرح مورد نظر در نرم افزارهای طراحی صنعتی و سه بعدی نظیر solidwork طراحی می‌شود.

در مرحله بعد نوبت به تولید قطعات محصول مورد نظر می‌رسد و نیمکت‌ها با توجه به نوع طرحشان مونتاژ می‌شوند. پس از تولید شدن قطعات، جهت رنگ آمیزی به واحد رنگ انتقال یافته و به وسیله رنگ‌های پودری الکترواستاتیک (رنگ کوره‌ای) رنگ آمیزی می‌شوند که دارای دوام فوق‌العاده بالا در برابر ضربه، شرایط جوی نامساعد، رطوبت و … است.

 

برای اطلاع از قیمت استخر توپ کلیک کنید.

 

نیمکت پارکی درجه یک

این نوع نیمکت از نظر هزینه و هم از نظر زیبایی مقرون به صرفه بوده و بالاترین استفاده را در بین انواع نیمکت‌های تولید شده دارد و علاوه بر همه نکات مثبتی که دارد، به خاطر طراحی مدرن و به روز شده‌اش، می‌تواند سهم بسزایی در زیباسازی محیط پیرامونش داشته باشد.

در پروسه تولید این نوع از نیمکت، چون از دستگاه CNC پلاسما با دقت برش‌کاری 1 میلیمتر استفاده می‌شود، این امکان وجود دارد که طرح لوگو مشتری یا طرح دلخواه مورد نظرش را روی بدنه نیمکت برش‌کاری کنیم، یا حتی به صورت 0 تا 100 درصد از روی طرح مشتری نیمکت را برش‌کاری و تولید کنیم.

برای خرید فوتبالدستی کلیک کنید.

 

نیمکت چدنی

نیمکت چدنی بالاترین درجه را از نظر کیفیت و قیمت در بین نیمکت‌های فضای باز داراست. بدنه چدنی آن دارای شکل بسیار زیبا و دیدنی بوده و از دوام بسیار مناسبی برخوردار است. وزن این محصول هم به خاطر متریال تولید شده‌اش بالا است و امکان سرقت این نوع از نیمکت‌ها بسیار پایین است. البته به این دلیل که نیمکت چدنی وزن زیادی دارد، احتیاجی به همین سوراخ کاری نیز نیست و خودش محکم روی زمین قرار می‌گیرد، اما جهت اطمینان بیش‌تر می‌توانید آن‌ها را هم به وسیله رول بولت به زمین متصل کنید.

در تمام این مدل‌های نیمکت که ذکر شد، نوع جوشکاری CO2 است.

برای استعلام قیمت ایرهاکی کلیک کنید.

 

قیمت صندلی مدل فلزی پارکی

اگر بخواهیم عامل‌های اثرگذار بر قیمت نیمکت فلزی پارکی را ارزیابی کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع نیمکت مورد نظر (لوله ای یا ساده، CNC، چدنی )
 • نوع و ضخامت ورق استفاده شده
 • نوع و ضخامت لوله استفاده شده
 • نوع طراحی و میزان برش‌کاری ورق
 • نوع مونتاژ، مقدار جوشکاری و پیچ به کار رفته
 • نوع رنگ به کار رفته در فرایند رنگ آمیزی
 • تعداد سفارش
 • نوع نشیمن گاه درخواستی (چوب، فلز، چوب پلاست)
 • نوع طراحی (از نظر کاهش پرتی در برش‌کاری)

نحوه جای گذاری این نیمکت‌ها بسیار ساده است و نیاز به تخصص به خصوصی ندارد. در هر پایه مکانی جهت بستن پیچ وجود دارد. کافی است در جایی که می‌خواهید نصب کنید، محل‌های مورد نظر را سوراخ کاری نموده و نیمکت را به وسیله رول بولت به زمین متصل کنید.

 

برای اطلاع از قیمت سرسره بادی کلیک کنید.

 

نیمکت بتنی سمنت پلاست

نیمکت بتنی سمنت پلاست

نیمکت بتنی از محصولات بتنی فضاهای سرباز است که با تکنولوژی تولید سنگ مصنوعی تولید می‌شود. این نیمکت‌ها در واقع نوعی نیمکت سنگی هستند که دارای خصوصیات بسیار مقاوم‌تری از سنگ‌های طیبعی هستند. به بیان دیگر با این تکنولوژی جدید ضعف‌های سنگ طبیعی از قبیل تخلخل و حفره‌های میکروسکوپی که در سنگ طبیعی وجود دارد و در طولانی مدت سبب ایجاد ترک‌های ریز می‌شود برطرف شده است. ضمن اینکه این نیمکت‌ها در ساختار خود به خاطر وجود قطعات فلزی مسلح هستند. این نیمکت‌ها در حال حاضر در سه مدل نیمکت بتنی طرح انگلیسی، نیمکت بتنی رومی و نیمکت بتنی کلاسیک تولید می‌شوند.

امیدواریم که توانسته باشیم در این مقاله دید بهتری نسبت به نیمکت‌های فضای باز به شما عزیزان داده باشیم و به اطلاعات شما در این زمینه افزوده باشیم. شما در هر زمان می‌توانید جهت اطلاع از لیست قیمت نیمکت پارکی و صندلی پارکی با کارشناسان فروش گروه تولیدی ما تماس بگیرید.