خرید  استخر توپ از تفریح سازان

استخر توپ جزو محبوب ترین وسایل بازی کودکان است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در واقع اگر به دید کودکانه به استخر توپ نگاه کنید مشاهده می کنید که این اسباب بازی برای کودکان بسیار هیجان انگیز و جذاب است. به همین علت در مهد کودک‌ ها از این وسیله بازی استفاده می شود. این بازی کودکانه موجب شادی و نشاط در کودکان می‌ شود و از طرف دیگر به علت اینکه توپ های آن رنگارنگ است موجب می‌ شود تا کودکان بتوانند یک بازی بسیار هیجان‌انگیز را تجربه کنند.

در واقع هنگامی که به مهدکودک ها مراجعه کنید متوجه می شود که کودکان از استخر توپ نسبت به سایر وسایل بازی دیگر بیشتر استفاده می کنند به همین دلیل استخر توپ را از تجهیزات خانه بازی می دانند. بعضی از وسایل بازی تک نفر هستند به همین علت حس خوبی را به کودکان القا نمی‌ کنند. اما استخر توپ از جمله بازی هایی به حساب می‌ آید که چند نفره می شود با آن بازی کرد. در واقع بازی دسته جمعی هیجان بیشتری به کودک القا می‌ کند.

برای خرید سرسره کلیک کنید.

مزایای استفاده از استخر توپ برای کودکان

وسیله بازی استخر توپ مزایای بسیار زیادی برای کودکان دارد. به همین دلیل مربیان مهدکودک به خانواده ها توصیه می کنند تا برای کودکان خود در خانه استخر توپی تهیه کنند. در واقع از مزایای استخر توپی این است که کودکان می توانند یک روز هیجان انگیز با استفاده از این اسباب بازی های جذاب داشته باشند و در واقع با این تجهیزات شهر بازی، یک شهربازی کوچک در خانه درست کنید. علاوه بر این اسباب بازی می تواند موجب تحرک در کودکان شود.

در واقع اگر کودک دلبند شما اضافه وزن رنج می برد و کم تحرک است و بیشتر به بازی‌ های رایانه‌ای علاقه دارد و تمام روز خود را به استفاده از تبلت و موبایل به بازی‌های رایانه‌ای می‌ پردازد، برای جلوگیری از این روند هم می‌ توانید با استفاده از این اسباب بازی رنگارنگ و هیجان انگیز کودک دلبند خود را به تحرک وادارید. در واقع در این صورت دیگر کودکان با مشکل کم تحرکی مواجه نیست. چرا که وقتی در توپ های رنگارنگ غوطه ور شود حس تحرک در آن نقش می پذیرد.

مزایای استفاده از استخر توپ برای کودکان

فواید استفاده از استخر توپ در کودکان

با استفاده از اسباب بازی استخر توپ کودکان می توانند تمام رنگ ها را بشناسند و آنها را از یکدیگر متمایز کنند. در حقیقت شما می توانید ساعاتی از روز را با کودک دلبندتان به تمرین شناسایی رنگ بپردازید. به این صورت که از کودکان بخواهید که رنگ سبز را در میان توپ های رنگی پیدا کند.

در این صورت کودکان شما به سرعت با تمام رنگ‌ها آشنا می شوند. علاوه بر این برای برای اینکه بین چشم و دست کودکتان هماهنگ ایجاد شود می توانید ابتدا چند توپ رنگی که رنگ های متفاوتی دارند را جلوی کودکان تان بگذارید و از او بخواهید که رنگ صورتی و آبی را بردارد‌، سپس با شمارش شما ابتدا رنگ صورتی را به دلیل استخر توپ بیندازد. در این صورت علاوه بر اینکه آشنایی کامل از رنگ پیدا می‌ کند، مچ دست عضلاتش تقویت شده و بین دست و چشمانش هماهنگی ایجاد می شود.

برای استعلام قیمت الاکلنگ کلیک کنید.

در ادامه به معرفی و شرح 4 مورد از فواید استفاده از استخر توپ در کودکان می پردازیم:

  • استخر توپ و رشد مهارت‌های حرکتی و جسمانی

کودکان داخل استخر توپ می‌توانند فعالیت‌های مختلفی را به طور هم‌زمان به اجرا بگذارند از جمله بالا رفتن، پایین آمدن، پریدن و انداختن خود روی توپ‌ها. همه این کارها نیازمند حرکت و هماهنگی عضلانی مناسبی است. بنابراین باعث می‌شوند که کودکان با بدن و محدودیت‌هایش، حفظ تعادل و واکنش متقابل با پیرامون خود آشنا شوند.

علاو ه بر این، بازی در استخر توپ اعتماد به نفس کودک را بالا می‌برد؛ چون باعث افزایش مهارت‌های حرکتی در آنها می‌شود. استخر توپ وسیله‌ای کاربردی برای افزایش هماهنگی چشم و دست، بالا بردن سرعت عکس‌العمل و مدیریت فضای پیرامون در کودکان می‌شود. به این ترتیب که با حرکت در جهت‌های مختلف، با مفاهیمی مانند بُعد، فاصله و جهت یابی آشنا می‌شوند. این موضوع نیز سبب می‌شود که کودکان بیاموزند رفتارهایشان را در فضایی امن مدیریت کنند؛ به عنوان مثال تصمیم بگیرند چه کاری را به چه ترتیبی انجام دهند.

برای اطلاع از قیمت و خرید سرسره بادی کلیک کنید.

  • استخر توپ سبب زیاد شدن خلاقیت و قدرت تخیل کودکان می‌شود

استخر توپ علاوه بر بازی و سرگرمی، به افزایش قدرت تخیل و خلاقیت کودک نیز کمک می‌کند. کودکان بازی‌ها و استراتژی‌های خاص خود را طراحی می‌کنند به‌عنوان‌مثال برای پیدا کردن توپ‌هایی با رنگ خاص مسابقه می‌گذارند یا تا حد ممکن داخل توپ‌ها شیرجه می‌زنند. در حالت کلی، کودکان داخل استخر توپ قدرت تخیل خود را رشد می‌دهند و دنیای خود را می‌سازند و سناریوهای مختلفی برای بازی کردن با کودکان دیگر طراحی می‌کنند.

  • استخر توپ و بروز احساسات

استخر توپ جایی است که کودک می‌تواند انرژی و تنش‌ها را تخلیه کرده، بازی کند و کاملاً سرگرم شود. استخر توپ نیز مثل سایر بازی‌ها به تولید هورمون اندورفین که سبب حال خوب می‌شود کمک می‌کند. علاوه بر این، این نوع بازی یک استراتژی خوب برای کسب مهارت‌های اجتماعی مانند رعایت نوبت، احترام و به اشتراک گذاشتن بازی با دیگری محسوب می‌شود.

در آخر اینکه، بازی در استخر توپ سبب افزایش اعتماد به نفس و زیاد شدن انگیزه کودکان می‌شود. چون محیطی مناسب در اختیارشان قرار می‌گیرد تا مدام خود را به چالش بکشند.

برای خرید ترامپولین کلیک کنید.

  • استخر توپ و زمان بازی‌های مشترک

یکی از مزایای استخر توپ کوچک این است که کودکان کم سن با کودکان بزرگ‌تر در یک فضا قرار می‌گیرند. به این ترتیب زمینه برای بازی‌های مشترک کودکان با سنین مختلف فراهم می‌شود و کودکان از هم یاد می‌گیرند. همچنین در بعضی از استخرها بزرگ‌ترها نیز می‌توانند بازی کنند و این موضوع سبب تقویت کیفیت روابط خانوادگی می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت فوتبالدستی کلیک کنید.

استخر توپ: یک تیر و چند نشان

استخر توپ کودک یک سرگرمی بسیار خوب و چندمنظوره است که در هر محلی قابل اجرا است. این نوع استخرها از نوع پارچه‌ای یا بادی، بزرگ یا کوچک و برای یک یا چندین کودک قابل استفاده هستند. در واقع این نوع استخرها با هر نوع، شکل و اندازه‌ای امکان انجام هزاران نوع بازی را به کودکان می‌دهند. به این ترتیب که کودکان می‌توانند ساعت‌ها بدون اینکه متوجه گذر زمان شوند داخل این استخرها بازی و جست‌وخیز کنند. قیمت استخر توپ با سرسره کمی بیشتر از استخر توپ معمولی است.

بنابراین، استخر توپ خیلی بزرگ یک گزینه و یک استراتژی فوق‌العاده کاربردی برای انجام بازی‌های فیزیکی و کاهش زمان تماشای تلویزیون در کودکان است. به این شکل در کنار سرگرمی، انرژی و احساسات کودکان نیز خالی می‌شود. استخر توپ جزو بازی‌های کم خطر است؛ چون به لطف هزاران توپی که داخل آن وجود دارد بعید است که آسیبی به کودک وارد شود. استخر توپ شامل انواع زیر می‌شود:

  • استخر توپ توری
  • استخر توپ پارچه ای
  • استخر توپ فومی
  • استخر توپ آب
  • استخر توپ اینتکس
  • استخر توپ سرسره دار

استخر توپ چه مهارتی در کودک تقویت می شود

با استفاده از اسباب بازی استخر توپ چه مهارتی در کودک تقویت می شود؟

در ابتدا کودکان در انجام بعضی از کارهای ساده بسیار ضعیف هستند. برای اینکه کودک باهوشی داشته باشید حداقل باید با استفاده از وسایل بازی هیجان انگیز که موجب می شود تا کودک تان دلخواه به انجام بازی های جذاب بپردازد باید ساده ترین چیزها را به او بیاموزید. به عنوان مثال همه کودکان در ابتدا مهارت پرتاب کردن و مهارت تمایز دادن یک رنگ را نسبت به رنگ های دیگر را ندارند. برای اینکه کودک شما به این توانایی و مهارت برسد باید حداقل در روز یک وقت خود را با استفاده از وسایل بازی رنگارنگ به کودکتان اختصاص دهید.

به این صورت که از کودک خود بخواهید که توپ قرمز را از داخل استخر بردارد سپس آن را به درون سبدی که جلوی آن قرار دادید پرتاب کند. در این صورت سه مهارت در کودک شما تقویت می شود. یک مهارت پرتاب کردن دو مهارت شناختن و تمایز دادن و چهارم مهارت گرفتن توپ است.

برای خرید و اطلاع از قیمت ایرهاکی کلیک کنید.

افزایش سطح انگیزه و تحرک  با استفاده از استخر توپی کودک

از دیگر روش هایی که می توان به تقویت مهارت ها و توانایی ها در کودک پرداخت، قرار دادن سرسره رنگی و زیبا در درون استخر توپ است. شما عزیزان می توانید سه سبد رنگی که به رنگ های گوناگون است را در گوشه ای از خانه بگذارید و از کودک خود بخواهید که از روی سرسره سر بخورد و به درون استخر توپ برود و سه توپ رنگی که هر کدام به رنگ های مختلف اند را از درون استخر بردارد و به درون سبد بیندازد.

در این صورت کودک شما انگیزه بسیار بالایی برای آشنایی با رنگ ها پیدا می‌ کند و از سوی دیگر حس تعادل در کودکان تان افزایش می یابد و سطح انگیزه آن بیشتر می شود. در واقع شما می توانید با استفاده از این اسباب بازی به روش های گوناگون توانایی کودک خود را بالا ببرید.

برای اطلاع از قیمت و خرید استخر توپ کلیک کنید.

متریال به کار رفته در تولید استخر توپی کودکان

هنگامی که شما به خرید استخر توپ می روید با انواع متفاوتی مواجه می شوید. شاید برای شما جالب باشد که چه چیزی موجب شده تا استخر توپی بچه گانه مدل‌های مختلفی داشته باشد. در واقع کاربرد هر یک از این محصولات شبیه هم است یعنی در همه از توپ های رنگی استفاده شده است و کاملاً امن هستند. اما چیزی که موجب شد تا استخر توپ به دسته های مختلفی تقسیم بندی شود، جنس و طراحی بدنه و در آخر کیفیت این محصولات است.

کیفیت نقش بسیار مهمی در اسباب بازی کودکان ایفا می کند. به همین علت در هنگام خرید این محصولات ابتدا باید به کیفیت آن توجه داشته باشید. بعضی از این اسباب بازی ها از جنس پلی اتیلن تولید می شوند. این محصولات قابل شستشو هستند. زیرا علت از مقاومت بالایی در برابر مواد شوینده برخوردارند و کیفیت بسیار بالایی دارند. همچنین دارای لبه های بدون زائده و کاملا نرم اند. بعضی دیگر از این محصولات با استفاده از جنس آهنی تولید شده مقاومت بسیار بالایی دارند که مناسب استفاده خانگی نیستند.

برای اطلاع از قیمت نیمکت پارکی کلیک کنید.

انواع استخر های توپی

یکی از انواع استخر توپ، استخر توپ شادی نام دارد. این محصول دارای شش ضلع است و در تولید آن از رنگ‌های گوناگون استفاده کرده‌اند. علاوه بر این توجه داشته باشید که در صورت نیاز می توانید این اسباب بازی را بزرگتر و وسیع تر کنید. این گونه از محصولات از امنیت بسیار بالایی برخوردارند.

به همین جهت زمانی که کودکان در هنگام بازی تعادل خود را از دست بدهند و به این اسباب بازی ها برخورد کنند به هیچ عنوان به لبه تیزی ندارند که موجب ایجاد جراحات در بدن کودکان شوند. همچنین به علت اینکه قابلیت بزرگتر شدن دارند مورد توجه قرار گرفته اند. لذا والدین در صورت نیاز می تواند فضای بیشتری برای بازی در اختیار کودکان قرار دهند.

اطلاعاتی در مورد استخر های توپی بادی

یکی از انواع استخر توپی استخر بادی است. این محصول با استفاده از جنس pvc تولید شده و برای کودکان ۳ تا ۶ سال است. این محصول به علت این که با استفاده از پلاستیک تولید می شود کاملاً امنیت بالایی دارد و هیچ آسیبی به بدن کودکان وارد نمی کند. در حقیقت این گونه از محصولات یک وسیله تفریحی برای کودکان هستند که در ابعاد گوناگون تولید شده‌اند. شما می توانید با خرید استخر توپی بادی یک بازی هیجان آور و شاد را به کودکان خود هدیه دهید.

به علاوه می توانید از این اسباب بازی مهیج در فضای خانه و یا خارج از خانه استفاده کنید. از آنجایی که این محصولات بادی هستند در هر زمان که بخواهید می توانید باد آن را خالی کنید و زمانی که به پیک نیک و یا مسافرت می روید آن را با خود ببرید.

انواع استخر های توپی

ویژگی های استخرهای توپ بادی

از ویژگی های استخرهای توپ بادی می توانیم به فانتزی بودن آن اشاره کنیم‌. به علت اینکه در تولید آن از رنگ های بی نظیر استفاده شده دارای ظاهر کاملا فانتزی است و موحب شده تا مورد توجه کودکان قرار بگیرد.

این محصول با توجه به طرح های مدرن و شیک تولید شده است در حقیقت این موضوع موجب می‌ شود تا کودکان علاقه زیادی به تحرک با استفاده از این اسباب بازی را داشته باشند. علاوه بر این از دیگر ویژگی‌های استخر توپی بادی می‌ توانیم به این موضوع اشاره کنیم که در رده سنی مختلفی تولید شده و مناسب با همه رده سنی کودکان است و در تمام پارک ها به عنوان تجهیزات پارکی وجود دارد همچنین کیفیت بسیار بالایی دارد که کاملاً بی‌ خطر و امن است.

اطلاعاتی در مورد تولید استخر های توپ

استخر توپ کودک از جمله اسباب بازی های بزرگ و جاداری است که کودکان می توانند به صورت گروهی از آن استفاده کنند. این محصول با استفاده از بهترین متریال تولید می‌ شود و به همین جهت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. در حقیقت مجموعه تفریح سازان به ارائه اسباب بازی کودکان با کیفیت بسیار بالا می پردازد. شما عزیزان می توانید انواع استخر توپی را که دارای بدنه استاندارد است این مجموعه خریداری نمایید. این اسباب بازی تاثیرات بسیار زیادی بر روی افزایش مهارت و توانایی کودکان می گذارد.

منبع:

youaremom.com