ترامپولین قطر ۱ متر

1,740,000 تومان
معرفی ترامپولین قطر ۱ متر وزن با کارتن و بسته بندی ۱۰ کیلو تحمل وزن ۱۱۰ کیلوگرم مناسب برای بزرگسال

ترامپولین کودک پاندا

9,780,000 تومان
ترامپولین پاندا ترامپولین حفاظ دار پاندا با قطر ۱۴۰ سانتی‌متر، بخاطر تحمل وزن بالای خود (۱۲۰ کیلوگرم) علاوه بر کودکان می‌تواند

ترامپولین قطر ۱۲۰

2,200,000 تومان
معرفی ترامپولین قطر ۱۲۰ وزن با کارتن و بسته بندی ۸ کیلو تحمل وزن ۱۰۰ کیلو مناسب برای ۷ سال

ترامپولین 6 ضلعی

مشخصات کلی   خرید ترامپولین از سری تجهیزات خانه بازی، از وبسایت تخصصی فروش وسایل پارک و تجهیزات خانه بازی، به صورت

خرید ترامپولین در تفریح سازان

ترامپولین یکی از ابزار های ورزشی روز دنیا است که طرفداران و علاقه مندان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این تشک های مخصوص پرش دارای مزیت هایی برای سلامتی جسمی و روانی افراد هستند که در ادامه به بررسی بیشتر این موارد خواهیم پرداخت.

نکته بسیار جالب توجه این است که استفاده از ترامپولین ابتدا در رشته ورزشی ژیمناستیک به صورت تخصصی استفاده می شد اما با توجه به فواید جذاب آن برای سلامتی افراد برای استفاده عموم مردم جامعه نیز به کار گرفته شد و این روند همچنان نیز در حال پیشرفت و توسعه است.

مهم ترین مزیت ها و فواید استفاده از ترامپولین برای سلامتی بدن کدام اند؟

یکی از مهم ترین چالش هایی که افراد در جامعه امروز با آن مواجه هستند عدم تحرک و چاقی است که بیماری های زیادی را به دنبال دارد. یکی از فواید ویژه استفاده از ترامپولین برای بدن ایجاد تحرک و تعرق برای کاهش وزن است که نقش مهمی نیز در بهبود سلامتی جامعه دارد.

از دیگر فوایدی که استفاده از این ابزار ورزشی جذاب و مفرح برای افراد دارد را می توان بهبود عملکرد قلب و دستگاه گردش خون عنوان کرد.  یکی از مهم ترین نکاتی که در رابطه با مزیت های این ورزش باید به آن اشاره شود را می توان کمک به توسعه سلامتی ذهنی دانست.

ترامپولین وسیله ای بسیار مفرح و جذاب است که علاوه بر کمک به توسعه سلامت فیزیکی افراد می تواند نقش مهمی در توسعه سلامت روانی نیز داشته باشد. نکته مهمی که باید توجه بسیار ویژه ای به آن شود این است که تهیه این وسیله باید با دقت بسیار زیادی صورت گیرد.

تجربه بالا در این زمینه و استفاده از استاندارد های روز دنیا در ساخت این محصول را می توان از مهم ترین فاکتورهای انتخاب آن عنوان کرد. یکی از مجموعه های فعال در این زمینه که دارای سابقه طولانی و استاندارد بالا است را می توان مجموعه تفریح سازان نام برد.

برای اطلاع از قیمت سرسره بادی کلیک کنید.

آیا استفاده از ترامپولین و تردمیل نتایج یکسانی برای سلامتی افراد دارد؟

استفاده از ترامپولین و تردمیل برای سلامتی افراد

استفاده از تردمیل یکی از روش های کاهش وزن و افزایش سلامتی در جامعه است که در بین افراد رواج بسیار زیادی دارد. این وسیله ورزشی گزینه مناسبی برای ورزش کردن است اما دارای معایبی برای سلامتی بدن و روان افراد است.

به عنوان نمونه می توان گفت که این وسیله نقش مؤثری در ایجاد درد های مفصلی بدن دارد و می تواند بر سلامت مفاصل اثر گذار باشد. نتیجه تحقیقات آکادمیک انجام شده نشان دهنده این است که استفاده از ترامپولین خطر کمتری برای سلامتی دارد و کم ترین میزان فشار را روی عضلات، مفاصل و تاندون ها دارد.

یکی از مهم ترین و جذاب ترین نکات در رابطه با استفاده از ترامپولین این است که با صرف انرژی یکسان می توان کالری بیشتری را از دست داد که از عجایب استفاده از این دستگاه بی نظیر در مقایسه با تردمیل است.

درباره استفاده از این دستگاه ورزشی پر فایده می توان به مزیت های روحی و روانی آن اشاره کرد که بسیار جالب توجه و مهم هستند. مزیت های استفاده از ترامپولین به قدری زیاد است که می تواند منجر به کاهش استرس و اظطراب در افراد شود و جالب این جا است که تفریح سازان از معتبر ترین تولید کننده های این دستگاه است.

تأثیر استفاده از ترامپولین در افزایش قد و رشد کودکان چیست؟

استفاده از ترامپولین در افزایش قد و رشد کودکان

دوران کودکی از مهم ترین بازه های سنی برای افراد است که نقش بسیار مهمی در رشد فیزیکی و ذهنی افراد دارد. با استفاده از روش های مناسب آموزشی و پرورشی می توان نقش مؤثری در توسعه رشدی کودکان ایفا کرد که مستقیماً بر آینده زندگی آن ها اثر گذار باشد.

یکی از فاکتور های نشان دهنده رشد فیزیکی افراد را می توان افزایش قد و وزن به صورتی متناسب عنوان کرد. افزایش قد در کودکان نیازمند برنامه ریزی مناسب هر فرد از لحاظ ورزشی و غذایی است اما مسائل ژنتیکی نیز تا حد بسیار زیادی تأثیر گذار است.

تأثیر استفاده از ترامپولین در افزایش قد و رشد کودکان چیست؟

استفاده از ترامپولین یکی از روش های جذاب و اثر گذار در توسعه رشد فیزیکی و ذهنی افراد است و استفاده از آن دارای مزیت های بسیار زیادی است به همین دلیل در تمام شهربازی ها و خانه بازی ها وجود دارد و حتی به عنوان تجهیزات خانه بازی به فروش می رود.

ورزش های پرش محور مختلفی برای کودکان وجود دارد که می توان از آن در جهت حفظ و توسعه رشد بهره برد. نکته مهمی که وجود دارد این است که هیچ یک از این ورزش ها نمی تواند هیجان بسیار بالای استفاده از ترامپولین را به ارمغان آورد. به عنوان مثال فکر می کنید تفاوت بین بسکتبال، والیبال و فوتبال در مقابل استفاده از ترامپولین چیست؟

برای نیمکت پارکی کلیک کنید.

آیا با استفاده از ترامپولین می توان کاهش کمر درد و پوکی استخوان را تجربه کرد؟

 کاهش کمر درد و پوکی استخوان با ترامپولین

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد در جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنند کمر درد و پوکی استخوان است. درمان این بیماری ها توسط روش های پزشکی بسیار هزینه بر و زمان بر است که این موارد مشکلاتی را برای بیماران ایجاد می کند.

استفاده از ترامپولین می تواند نقش مؤثری در کاهش درد این بیماری ها و حتی بهبود آن ها داشته باشد. به عنوان مثال برای درمان کمر درد باید نسبت به ساختار بدن و کمر توجه داشت که با پرش های پیاپی می توان به سطحی از آمادگی جسمانی رسید که مورد نیاز است.

در رابطه با درمان پوکی استخوان نیز باید به این واقعیت علمی اشاره کرد که هر مقدار نیروی بیشتری بر استخوان ها و عضلات وارد شود، قدرت و تراکم بیشتری در آینده نصیب این ساختار خواهد شد.

با توجه به این واقعیت می توان چنین گفت که استفاده از این دستگاه ورزشی و تفریحی می تواند تأثیر به سزایی در درمان بیماری های استخوانی و مفصلی داشته باشد. استفاده مداوم و اثر بخش از این وسیله  می تواند در توسعه سلامت فیزیکی و روانی نقش داشته باشد.

برای خرید تاب کلیک کنید.

نحوه خرید ترامپولین

ترامپولین یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کودکانه است که در بسیاری از مراکز بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما برای خرید هر یک از این دستگاه‌ها باید به چند نکته مهم دقت داشته باشید. در وهله اول نوع استفاده خود از این تجهیزات بازی را مشخص کنید. هر یک از این وسایل بازی برای مصارف به خصوصی طراحی و تولید شده‌اند و مصارف خاص خود را دارند. در حین خرید و استفاده از هر یک از این تجهیزات باید به چند مؤلفه اساسی دقت داشته باشید.

  • برخی از آن‌ها مصارف آپارتمانی دارند و با ابعاد مناسب برای استفاده در آپارتمان‌ها ساخته و تولید می‌شوند.
  • برخی از مدل‌های این تجهیزات مصارف باغی دارند و برای استفاده در این بخش‌ها به کار برده می‌شوند. این تجهیزات اغلب ابعاد بیشتری نسبت به مدل‌های آپارتمانی دارند.

امروزه ترامپولین شهربازی و مدل‌های ترامپولین بادی در ایران از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند.

هر یک از انواع این ترامپولین‌ها با جنس به خصوصی نیز تولید می‌شوند. به طور مثال ابزاری که در فضای باز مورداستفاده قرار می‌گیرند، باید از استحکام بیشتری برخوردار باشند تا در برابر باد و باران و شرایط جوی کیفیت ساختار خود را از دست ندهند.

 

برای خرید ایرهاکی کلیک کنید.

 

ترامپولین های مبتدین

مدل‌های ترامپولین آپارتمانی و کوچک اغلب به عنوان ترامپولین‌های مبتدی معرفی می‌شوند و هر یک از آن‌ها از کارایی به خصوصی برخوردار هستند. هر یک از مدل‌های این ترامپولین‌ها از مزایای قابل توجهی برای افراد برخوردار هستند. شما به سادگی می‌توانید، انجام تمرینات ورزشی خود را بر روی این وسایل انجام دهید. در واقع برای شروع استفاده از این تجهیزات بازی، استفاده از مدل‌های مبتدی بسیار مناسب خواهد بود.

از دیگر مشخصه‌های این وسیله بازی می‌توان به قابلیت نصب دستگیره‌ها و حفاظ در اطراف آن اشاره کرد. در کناره‌های این وسیله بازی به سادگی می‌توان این تجهیزات را نیز به کار برد و استفاده از این وسیله را با این تجهیزات ایمن سازی کرد. وزن سبک این اقلام نیز از مهم‌ترین مشخصه‌های آن‌ها به شمار می‌رود. با وجود چنین قابلیتی حمل و نقل آن‌ها نیز به سهولت انجام می‌گیرد. شما می‌توانید، هر یک از آن‌ها را در هر محیطی نصب کنید. ترامپولین ورزشی و انواع ترامپولین کودکان در این مرکز خرید ارائه می‌شوند. شما می‌توانید، ترامپولین تهران را برای مصارف بازی و ورزش خود خریداری کنید. شما می‌توانید، در کنار ترامپولین از انواع فوتبالدستی تفریح سازان نیز استفاده کنید.

خرید ترامپولین از تفریح سازان 

قیمت ترامپولین

انواع این تجهیزات بر اساس نوع و مدل به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم شده و با قیمت به خصوصی در بازارهای فروش ارائه می‌شوند. قیمت مربوط به هر یک از آن‌ها با در نظر گرفتن نوع و مدل این تجهیزات و ابعاد هر یک تعیین می‌شود.

قیمت پایین ترامپولین‌های مبتدی قدرت خرید مشتریان را افزایش می‌دهد. ابعاد کوچک این وسایل برای استفاده کودکان خردسال مناسب‌تر است. همچنین انواع این ترامپولین‌ها برای استفاده‌های تک نفره به کار برده می‌شوند.

خرید الاکلنگ از تفریح سازان با قیمت استئنائی!

استفاده از ترامپولین های مستطیلی

یکی از مدل‌های مشهور دستگاه ترامپولین، انواع مستطیل شکل آن هستند. این تجهیزات بازی از ویژگی‌های به خصوصی برخوردار هستند. با استفاده از آن‌ها بهترین پرش را در تمرینات ژیمناستیکی خواهید داشت. سطح پرش این تجهیزات بیشتر از مدل‌های گرد است. اما با این حال برخی معایب موجود در این دستگاه‌ها مصارف آن‌ها را محدودتر می‌کنند. قیمت این ترامپولین‌ها اغلب بیشتر از مدل‌های گرد تعیین می‌شود و کنترل آن‌ها نیز دشوارتر خواهد بود. ترامپولین کودک یکی از بهترین ابزارآلات کاربردی کودکانه است که در کشور ما به کار برده می‌شود. ترامپولین خانگی نیز از دسته‌بندی‌های مهم این لوازم بازی به شمار می‌روند. شما می‌توانید، در کنار ترامپولین از انواع سرسره بادی نیز استفاده کنید و یک محیط هیجان‌انگیزتری را بسازید.

برای اطلاع از قیمت استخر توپ کلیک کنید.

خلاصه مطالب و نکات پایانی

یکی از مهم ترین نکات در رابطه با ترامپولین به عنوان تجهیزات شهربازی را باید نحوه خرید و تهیه آن عنوان کرد. برای دسترسی به تمام امکانات و مزیت های گفته شده در رابطه با این دستگاه باید از تأمین کننده مناسبی آن را تهیه کرد.

تفریح سازان تولیدکننده و صادرکننده انواع تجهیزات پارکی و مبلمان شهری و مبلمان ویلایی مهد و مراکز بازی کودک، پارک، خانه بازی و تجهیزات  شهربازی است. و همواره  در تلاش است  بهترین کیفیت را در کنار خدمات مناسب به شما عزیزان ارایه دهد. مشاوران  در تفریح سازان ۲۴ ساعته به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی هستند.