خرید  سرسره بادی در تفریح سازان

سرسره بادی  یکی از تجهیزات پارکی است که برای کودکان طراحی و تولید شده است. این محصول مهیج می‌ تواند برای کودکان بسیار هیجان انگیز و لذت آور باشد. علاوه بر این توجه داشته باشید که سرسره های بادی هیچگونه خطرات فیزیکی برای کودکان ندارند و در تولید آنها از مواد سمی و غیر استاندارد استفاده نشده است. به همین علت موجب ایجاد حساسیت های پوستی در کودکان نمی شود.

لذت کودکان می توانند در طول روز با استفاده از اسباب بازی های هیجان انگیز و جالب انرژی خود را تخلیه کنند و یک بازی بسیار جذاب پر تحرک داشته باشند. در واقع امروزه با پیشرفت تکنولوژی کودکان کمتر به سراغ بازی های پرتحرک می روند و اکثرا دستشان گوشی های پیشرفته است که تمام روز خود را با استفاده از آن سر می کنند‌.

بازی های رایانه‌ای می تواند یک بازی یا خطرآفرین باشد که کودکان را تهدید می کند. به این جهت برای جلوگیری از خطراتی که بازی‌های رایانه‌ای می‌ تواند بر روی کودکان بگذارد بهتر است از بازی های فیزیکی کمک بگیرید.

 

برای استعلام قیمت تاب کلیک کنید.

 

استفاده از سرسره بادی

بعضی از افراد نگرانی این را دارند که چرا می‌بایست از سرسره بادی بزرگ و سرسره بادی خیلی بزرگ استفاده کنند و در ادامه تصمیم داریم به مزایای بسیار آن اشاره کنیم:

  • ایمنی مناسب: متأسفانه، سرسره، از جمله تجهیزات خطرناک برای کودکان شمرده می‌شود و طبیعتاً می‌تواند منجر به مشکلات جبران ناپذیری برای افراد شود؛ البته خبر خوش این که سرسره‌های بادی از این امر مستثنی هستند؛ چرا که این محصول از بندک های محکمی برخوردار است و به آسانی می‌تواند از سقوط کودکان شما جلوگیری به عمل آورد. جهت ایمنی بیشتر می‌توان در مکان فرود از تاتامی بهره برد.
  • تقویت حس لامسه و حرکتی: همواره، اغلب کودکان به دنبال فعالیت‌های جسمی و حرکتی هستند که البته سرسره‌های بادی هم این بستر را برای آنان فراهم کرده است. یقیناً کودکان کنجکاوی بسیار زیادی دارند و به همین دلیل هم همه نقاط سرسره بادی شهربازی را با دقت زیاد و به کمک دستانشان لمس می‌کنند که طبیعتاً این عمل در تقویت حس لامسه آن‌ها تاثیر گذار است. البته سرسره بادی کوچک و بزرگ فاقد هر نوع اجزاء تیز و برنده است و هیچ نوع خطری فرزند شما را تهدید نمی‌کند.
  • ضد آب: باید بدانید که از سرسره‌های بادی و قلعه بادی می‌توان در فضاهای سربسته و سرباز استفاده کرد. چرا که این کالا دارای پایداری مناسبی در مقابل ضربه، گرما، برودت هوا، بارش باران و …. است. از این نوع سرسره بادی برای استخر نیز می‌توان استفاده کرد.

 

برای خرید فوتبالدستی کلیک کنید.

سرسره بادی

  • شیب استاندارد: سرسره‌های بادی در شیب خوبی تعبیه می‌شوند و به همین دلیل هم فرزندان شما در زمان سرسره بازی با مشکلات رایجی از جمله پرتاب شدن، زمین خوردن و … مواجه نمی‌شود.
  • کیفیت مناسب: امروزه شاهد ساخت سرسره‌های بادی با بهترین کیفیت هستیم که طبیعتاً مواد اولیه این محصول غیر سمی است و هیچ نوع مشکلی را برای سلامت کودکان ایجاد نمی‌کند؛ علاوه بر آن به پاره شدن، پوسیدگی و….. دچار نمی‌شود. سرسره بادی بزرگسالان و سرسره بادی اینتکس نیز محصولاتی با کیفیت هستند.
  • تنوع طرح و رنگ: واضح است که سلیقه‌های افراد با یکدیگر تفاوت زیادی دارد و به همین دلیل هم بازی آفرین سرسره‌های بادی را در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی تولید کنند. از همین رو سرسره بادی کالایی مناسب برای به‌کارگیری در طراحی خانه بازی کودک است.

 

برای خرید الاکلنگ کلیک کنید.

 

انواع سرسره بادی

همه تجهیزات اسباب بازی از تنوع زیادی برخوردار هستند که طبیعتاً سرسره بادی در تهران نیز از این مسئله مستثنی نیست و در ادامه به شرح بعضی از آن‌ها می‌پردازیم:

  • سرسره بادی دو نفره: از مزایای منحصر به فرد این محصول، می‌توان به استفاده دو نفر به طور هم زمان از این کالا اشاره کرد که خوشبختانه جنس با کیفیت PVC تولید شده است و به همین دلیل نیز کاملاً ضد حساسیت و بهداشتی است که برای استفاده از آن می‌بایست یک سطح شیب دار را در نظر بگیرید و بدیهی است که شیب زیاد در زمین، سبب افزایش سرعت سرسره بادی خواهد شد.

 

برای خرید ترامپولین کلیک کنید.

 

  • سرسره بادی کوچک خانگی تک نفره: لازم به ذکر است که سرسره بادی‌های یک نفره، در مکان‌های کم جمعیت، منزل، باغ و … از کاربرد بسیاری برخوردار هستند و کلیه والدین هم می‌توانند این محصول را برای فرزندان خود فراهم کنند؛ فراموش نکنید که این سرسره بادی برای فرزندان بالای ۵ سال مناسب است.
  • سرسره بادی تونل دار: باید بگوییم که در این کالا یک مدل تونل تعبیه شده است و سرسره بادی تونل دار هم در اکثر مهد کودک‌ها به چشم می‌خورد و جنس تعبیه شده آن هم برزنت است که خوشبختانه در مقابل اشیاء تیز یا برنده، پاره شدن و پوسیدگی از پایداری مناسبی برخوردار است.

 

برای خرید ایرهاکی کلیک کنید.

 

  • سرسره بادی نخل، مدادی و … : همان طور که اشاره کردیم، سرسره‌های بادی در مدل‌های گوناگونی اعم از قلعه، کشتی، مدادی، نخل، سرسره بادی خرم و … ساخته می‌شوند و طبیعتاً مصرف کنندگان مطابق با سلایق و احتیاج‌های خود آن‌ها را تهیه می‌کنند.

کاربرد سرسره بادی حلزونی

بر خلاف سایر سرسره‌ها، سرسره‌های بادی بسیار نرم و راحت هستند و بچه‌ها نیز می‌توانند در همه بخش‌های آن بنشینند و بالا و پایین بپرند. به ویژه بخش بالای آن بسیار ایده آل است و امنیت بسیار مناسبی دارد. اگر یک سرسره بادی با شکل ویژه ای طراحی شود، بسیار مورد علاقه بچه‌ها واقع خواهد شد. سرسره بادی حلزونی یکی از بهترین سرسره‌های موجود است که می‌تواند بچه‌ها را به خود جذب کند و هیجان زیادی را به بازی بچه‌ها منتقل کند. این سرسره از متریال با کیفیت درجه یک ساخته شده است و بسیار ایده آل است در نتیجه می‌توانید بچه‌های بسیاری را روی ان قرار دهید تا با یکدیگر بازی کنند. همچنین این محصول برای قرار گیری در شهر بازی، پارک، گیم سنتر و غیره بسیار مناسب است و می‌تواند درآمد خوبی برای صاحبان این مشاغل داشته باشد.

 

برای اطلاع از قیمت استخر توپ کلیک کنید

 

مزایای استفاده از سرسره بادی

همانطور که در قسمت فوق ذکر کردیم بازی های رایانه‌ای می تواند بر روی جسم و عقل کودکان تاثیرات بسیار بدی بگذارند. چرا که بازی‌ های رایانه‌ای خشن اند و به همین علت می توانند تاثیرات منفی بر ذهن کودکان بگذارند و آنها را خشن بار بیاورند. علاوه بر این به علت اینکه بازی‌ های رایانه‌ای تحرک ندارند موجب می‌ شود تا کودکان تنبل و بی حوصله و چاق شوند. در واقع امروزه به علت زندگی نامناسب بسیاری از کودکان به اضافه وزن مبتلا هستند.

چرا که کودکان در طول روز بر روی تخت و کاناپه دراز کشیده و به انجام بازی‌ های رایانه‌ای می پردازند. اما سرسره بادی کورک  از جمله اسباب بازی های بسیار جذاب و هیجان انگیز است که می تواند کودکان را به تحرک وا دارد و از ایجاد بیماری هایی که از تنبلی و بی تحرکی ناشی می‌ شود در کودکان جلوگیری کند. پس می توان گفت یکی از مزایای استفاده از سرسره بادی این است که موجب تحرک در کودکان می شود.

 

برای اطلاع از قیمت و خرید نیمکت پارکی کلیک کنید.

 

فواید استفاده از سرسره بادی برای کودکان

فواید استفاده از سرسره بادی برای کودکان

یکی از فواید استفاده از بازی های سرسره ای بر روی ذهن کودکان این است که بازی های سرسره جزو بازی های دسته جمعی به حساب می‌ آیند به همین دلیل در تمام پارک ها و مکان های بازی به عنوان تجهیزات خانه بازی وجود دارد. به همین جهت کودکان می توانند به صورت دسته جمعی با دوستان خود بازی کنند و یک روز بسیار شاد و هیجان انگیزی را تجربه کنند.

همانطور که می‌ دانید کوچکترین چیزها می تواند بر روی احساس و عواطف کودکان تاثیرات منفی بگذارد.به همین جهت برای جلوگیری از افسرده شدن کودکان و آسیب روحی و روانی بهتر است از اسباب بازی هایی استفاده کنید که باعث ایجاد شادی در کودکان شود. سرسره بادی آبی و سرسره بادی بزرگ از جمله اسباب‌ بازی‌ هایی به حساب می‌ آید که بی‌ خطر است چرا که دارای لبه های تیز نیست.

علاوه بر این موجب می شود تا کودکان یک روز شاد و پر جنب و جوشی داشته باشند. در حقیقت سرسره بادی می تواند موجب ایجاد حس شادی در کودکان شود. اگر شما از دیدگاه روانشناسی کودک به سرسره بادی نگاه کنید مشاهده می کنید که تاثیرات مثبت بسیار زیادی بر روی احساس و عواطف کودکان دارد.

 

برای اطلاع از قیمت سرسره بادی کلیک کنید.

 

انواع مدل های سرسره بادی

یکی از انواع سرسره بادی سرسره موج دار است. این محصولات جزو لوازم بادی به حساب می آیند و دارای یک پله ورودی و خروجی بادی می باشد که کودکان می توانند با استفاده از این سازه با دوستان خود بازی جذابی داشته باشند. این گونه از محصولات در رنگ بندی های متنوعی تولید می‌ شوند. به همین علت مورد توجه کودکان قرار می گیرند. یکی دیگر از انواع سرسره بادی طرح مینیون است که دارای ظاهری فانتزی بسیار زیبا و شیک است.

اگر کودک شما علاقه زیادی به کاراکتر مینیون دارد می توانید این مدل از سرسره بادی را برای کودک دلبند خود خریداری کنید. اما یکی از رایج ترین و جذاب ترین مدل های سرسره های بادی مدل قلعه است. این محصول برای کودکان جذاب و هیجان آور است و علاقه زیادی دارند تا با آن بازی کنند.

موارد مختصری در مورد سرسره بادی

شاید شما سرسره بادی را در اماکن تفریحی مختلف مانند پارک های بزرگ و شهربازی و دیده باشید. همانطور که می دانید این گونه از محصولات از جنس پلاستیک و پلی اتیلن تولید می شوند ‌ به همین جهت هیچ گونه آسیبی به بدن کودکان را وارد نمی کنند. علاوه بر این نکته مهمی که قابل بیان است این است که سرسره های بادی برای کودکانی که در رده سنی ۳ سال به بالا هستند مناسب است.

برای استفاده خانگی کودکان شما می توانید انواع سرسره های بادی خانگی  را در مدل های مختلف و سایزهای متفاوت یعنی سرسره بادی کوچک خانگی خریداری کنید اما حتماً به استاندارد و کیفیت آن توجه داشته باشید.

نکاتی برای خرید سرسره بادی

اولین نکته برای خرید سرسره بادی توجه به استاندارد و ایمنی است. همانطور که می دانید سرسره های بادی جزو لوازم بازی کودکان به حساب می آیند. به همین علت باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند تا در هنگام استفاده کودکان نترکند و بادشان خالی نشود. نکته دیگری که در خرید سرسره بادی باید مد نظر قرار بگیرد سایز و ابعاد آن است. اینگونه از محصولات در سایز های بزرگ و کوچک تولید می‌ شوند.

به همین علت شما در هنگام خریدن آنها با دایره انتخاب گسترده تری مواجه هستید.اما نکته دیگر و مدل و طرح سرسره بادی است. سرسره های بادی در طرح های فانتزی بسیار زیبا و در اندازه های مختلف مثلا سرسره بادی بزرگ و سرسره بادی کوچک تولید می‌ شوند. به همین جهت زمانی که به خرید این گونه از محصولات بروید با مدل‌ های متنوعی مواجه می‌ شوید.

در مورد سرسره های بادی بیشتر بدانید

سرسره بادی شهربازی از جمله محصولات تجهیزات شهر بازی است که هم در محیط شهربازی و هم در محیط خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول پر کاربرد در سایز های بزرگ و کوچک تولید شده است. در واقع اگر شما قصد خرید سرسره بادی را برای استفاده خانگی دارید می توانید سایز کوچک آن را خریداری کنید. علاوه بر آن توجه داشته باشید که برای اینکه مصرف برق کمتری داشته باشید بهتر است بعد از استفاده از آن باد آن را کمتر کرده و از پمپ جدا کنید.

موارد مختصری در مورد سرسره بادی

در این صورت هم مصرف برق کمتری دارد و هم فضای کمتری را در خانه اشغال نمی کند‌. اگر قصدتان خرید سرسره بادی برای مراکز بزرگ تری مانند شهربازی ها است می توانید سایز بزرگ و یا سرسره بادی برای استخر را انتخاب کنید چرا که این گونه از محصولات از جمله سرسره بادی خیلی بزرگ و سرسره بادی بزرگسالان به حساب می‌ آیند که چند سرسره دارند.

محبوب ترین مدل سرسره های بادی

سرسره های بادی به خصوص مدل قلعه بادی از جمله محصولاتی به حساب می‌ آید که مورد علاقه همه کودکان است. در واقع اگر به احساس و عواطف و روحیه کودکان خود توجه زیادی دارید می توانید با خرید انواع سرسره های بادی و وسایل بادی برای کودک تان خود اسباب بازی های هیجان انگیزی تهیه کنید و کودک تان با استفاده از این وسایل بازی لذت کافی را ببرند.

علاوه بر این، این گونه از محصولات در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شوند.لذا اگر قصد شما خرید سرسره قلعه و یا همان سرسره بادی برای فرزند پسرتان است می‌ توانید از رنگ‌ های تیره استفاده کنید. اما اگر برای دخترتان آن را می خواهید این لوازم بازی جذاب را خریداری کنید می توانید از رنگ های روشن و ملایم بهره بگیرید.

در مورد سرسره های بادی چه می دانید؟

سرسره بادی از جمله وسایل بازی بادی به حساب می‌ آید که مدل های بسیار زیبا و متنوعی دارد. بعضی از سرسره های بادی دارای چندین اتاق و تونل و چندین سرسره هستند که می‌ توانند برای کودکان بسیار جذاب باشند. چرا که کودکانشان می تواند درون اتاق های برای خود بازی سرگرم کننده‌ای داشته باشند.

اما توجه داشته باشید که سرسره های بادی در برابر اجسام تیز و داغ مقاومت ندارند. به همین علت اگر شما این محصول را خریداری کرده اید توجه داشته باشید که تا حد امکان از بردن اجسام تیز بر روی آن خودداری کنید. اما نکته مهم این است که اگر به هر دلیلی سرسره بادی شما آسیب دید می‌ توانید با استفاده از برچسب های تعمیری آن را تعمیر کنید و مجدد از آن بهره ببرید.

نکات دیگری برای خرید سرسره های بادی

برای خرید سرسره بادی باید توجه داشته باشید که بهتر است این گونه از محصولات را از مراکز معتبر خریداری کنید. در حقیقت اگر محصولی که خریداری می‌ کنید کیفیت بالایی را نداشته باشد ممکن است در حین استفاده کودکان بترکد و به فرزند دلبندتان آسیبی وارد کند. از سوی دیگر اگر متریال به کار رفته در آپ مناسب نباشد، ممکن است باعث ایجاد حساسیت های پوستی در کودکان تان شود.

به همین جهت بهتر است در خرید انواع سرسره های بادی به سراغ مراکز معتبر بروید‌.مجموعه تفریحی سازان از جمله تولید کنندگانی به حساب می‌ آیند که به تولید انواع وسایل بازی بادی می پردازند. شما می توانید برای خرید اسباب بازی های بادی و اطلاع از قیمت سرسره بادی از سایت تفریح سازان کمک بگیرید.