بلاگ

اندازه استاندارد فضای مهدکودک

اندازه استاندارد فضای مهدکودک بر اساس گروه‌های سنی

برای بردن کودکان به مهدکودک مناسب‌ترین زمان از سه الی ۶ سالگی است. اندازه استاندارد فضای مهدکودک باعث می‌شود که کودکان علاقه بیشتری به مهدکودک داشته باشند و فضای مهد را دوست داشته باشند. عده‌ای هستند که به دلیل داشتن شرایط خاص قادر به نگهداری طفل شیرخوار از سه ماهگی به بعد نمی‌باشند به همین دلیل عده‌ای از مهدکودک‌ها کودکان سه الی ۸ ماهگی نیز نگهداری می‌کنند. این مهدکودک‌ها برای نگهداری کودکان تأسیس شده‌اند که در کنار نگهداری به کودکان آموزش می‌دهند و ذهن کودکان را تقویت می‌کنند.

خانواده‌ها باید در ابتدا به فضای مهدکودک دقت کنند در صورت داشتن فضا و شرایط مناسب می‌توان کودکان خود را به این مراکز نگهداری بسپارند. اندازه استاندار فضای مهدکودک اندازه نسبتاً بزرگی است. در واقع هرچقدر که فضای مهدکودک بزرگ‌تر باشد کودکان آزادی عمل بیشتری خواهند داشت و فضا برای بازی آن‌ها فراهم است.

مجموعه بازی پلی اتیلن

لازم به ذکر است که اندازه استاندارد فضای مهدکودک بسته به تجهیزات خانه بازی و تجهیزات و مجموعه بازی پلی اتیلن است. مجموعه بازی پلی اتیلن شامل انواع بازی‌ها و تجهیزات پرکی از جمله: انواع سرسره‌ها انواع الاکلنگ‌ها انواع تاب‌ها و میز و صندلی کودک و ماشین‌های بازی و سایر اسباب‌بازی‌های کودکانه است. معمولاً این تجهیزات شهر بازی تفریح سازان از جنس با کیفیت پلی اتیلن هستند و قدرت استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارند و وزن کودکان را به خوبی و به راحتی تحمل می‌کنند. مجموعه بازی مدرن و ابعاد و انواع این بازی‌ها و تجهیزات در واقع به اندازه استاندارد فضای مهدکودک مرتبط هستند

 

اندازه استاندارد فضای مهدکودک بر اساس گروه‌های سنی

بر اساس استانداردهای تعیین شده برای کشور برای گروه‌های سنی مختلف اندازه استاندارد فضای مهدکودک متفاوت است. نوزادان و کودکان به ترتیب سنی از سه الی ۱۰ ماهگی٬ ۱۱ الی ۱۸ ماهگی٬ کودکان نوپا از یک سال و نیم الی ۲ سالگی و دو سالگی الی ۴ سالگی و ۴ سالگی الی ۶ سالگی. این گروه‌های سنی در اتاق‌های متناسب با سن خود با تجهیزات و امکانات متفاوت گذاشته می شوند. حداقل فضای ذکر شده برای مهدکودک گروه سنی ۶ سالگی فضای با اندازه ۶ متر است. برای کودکانی از ۸ ماهگی الی ۳ سالگی فضای اتاق برای ۶ الی ۸ نفره٬ اتاقی به‌اندازه ۲ الی ۳ متر به علاوه فضای مخصوص تخت‌ها و فضای وسایل نیاز است.

برای گروه سنی از ۳ الی ۶ سالگی علاوه بر فضای مخصوص تخت‌ها و فضای مخصوص وسایل اتاق٬ فضایی ما بین ۲ الی ۳ متر نیاز است. پس از انتخاب تعیین اندازه استاندارد فضای مهدکودک نکته مهم دیگر انتخاب مجموعه بازی پلی اتیلن با سایز و ابعاد مناسب و با بهترین مشخصات است.

اندازه استاندارد فضای مهدکودک

مشخصات بهترین مجموعه بازی پلی اتیلن

  • مجموعه بازی تولید شده از مواد اولیه ضد حساسیت است و در صورت تماس بدن کودکان به بدنه این مجموعه بازی دچار حساسیت نمی‌شود.
  • این مجموعه‌ها از جنسی تولید شده‌اند که قابلیت شست‌وشوی راحت و آسان دارند.
  • بدنه این مجموعه‌های بازی خود رنگ هستند و ضد اشتعال هستند.

امروزه این مجموعه‌ها جایگزین انواع وسایل بازی‌ها شده است. مجموعه بازی‌ها و تجهیزات شهر بازی نه تنها در پارک‌ها و مهدکودک‌ها قابلیت نصب دارند، جالب است بدانید که امروزه در بسیاری از ویلاها و باغ‌ها این مجموعه‌ها یافته می شوند.

تاب و سرسره پلی اتیلن

تاب و سرسره از دسته بازی‌های انرژی بخش و سرگرم کننده کودکان است که برای تقویت ماهیچه‌های کودکان و قدرت حل مسئله کودکان بسیار خوب است. تاب‌بازی و دویدن و سرسره‌بازی باعث دفع استرس از کودکان می‌شود و قدرت بدنی کودکان را بالاتر می‌برد. جست‌وخیز برای بازی باعث می‌شود که کودکان تحرک بیشتری داشته باشند و از چاقی کودکان پیشگیری می‌کند.

انواع تاب و سرسره تولید می‌شود که غالباً این سرسره‌ها تا ۵۰ کیلوگرم وزن تحمل می‌کنند و دارای ارتفاعی تا ۱۳۵ سانتی‌متر هستند. سایزها و ابعاد این سرسره‌ها برای گروه سنی متفاوت کودکان متغیر است. این سرسره‌ها معمولاً به‌صورت سر پوشیده و بودن سایه‌بان هستند. تاب‌های این مجموعه‌ها نیز دارای حفاظ امنیتی هستند و از افتادن کودکان پیش گیری می‌کنند.

تجهیزات و مبلمان ویلایی

بازی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین نوع نیازهای کودکان است. تجهیزات و وسایل شهر بازی و مبلمان ویلایی و مبلمان شهری در واقع به منظور فراهم کردن زمینه شادی و بازی برای کودکان تولید شده‌اند. این تجهیزات و وسایل مخصوص شهر بازی باید کاملاً ایمنی باشند و طبق استانداردهای جهانی تولید شوند تا امنیت کودکان و نوزادان دچار آسیب‌های جدی نشوند.

همان طور که ابعاد و اندازه استاندارد فضای مهدکودک از اهمیت ویژه برخوردار است٬ کیفیت و ایمنی بودن این تجهیزات نیز بسیار مهم است. مبلمان ویلایی غالباً از جنس چوبی و فلزی با کیفیت عالی تولید می‌شوند و دارای تنوع طرحی بسیار بالایی هستند. مبلمان ویلایی و مبلمان شهری در اکثر مهدکودک‌ها و شهر بازی‌ها یافته می شوند. مبلمان شهری و مبلمان ویلایی از قدرت استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر وزن‌های مختلف و ضربات احتمالی برخوردار است.

کیفیت تجهیزات شهر بازی

مجموعه بازی پلی اتیلن همان طور که در بالا ذکر کردیم یک پک کامل و جامعی از تجهیزات  شامل است که این مجموعه به علت کیفیت عالی که دارد بسیار پر طرفدار است. این تجهیزات دارای کیفیت و ویژگی‌های بسیار خاصی هستند که در ادامه این ویژگی‌های تجهیزات و وسایل شهربازی را یاد خواهیم کرد.

ویژگی های کیفیتی تجهیزات خانه بازی

  • تجهیزاتی با مقاومت بالا و ضد آب هستند.
  • این تجهیزات مقاومت ویژه‌ای در مقابل ضربات متعدد و تغییرات جوی و شرایط آب و هوایی دارند.
  • تجهیزات شهر بازی در برابر نور آفتاب کیفیت خود را از دست نمی‌دهند و در برابر اشعه و نور خورشید رنگ آن‌ها تغییر نمی‌کند.
  • وسایل خانه بازی در صورتی که در معرض بارندگی‌ها و برف‌های سنگین قرار بگیرند، آسیبی نمی‌بینند.
  • در صورت استفاده دائم دچار استهلاک و شکستگی نمی‌شوند.

اندازه استاندارد فضای مهد کودک

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن

شرکت‌های تولید کننده انواع تجهیزات و وسایل شهر بازی و انواع تجهیزات را در طرح‌های بسیار متنوع و رنگ‌بندی‌های شاد و مناسب با سلایق مختلفی تولید می‌کند. در زمان ساخت و تولید و نصب مجموعه بازی پلی اتیلن از متریال‌ها و مواد اولیه با کیفیت‌های عالی و بسیار مرغوب و جدیدترین و بهترین نوع محصولات استفاده می‌شود. این شرکت‌ها به نحوی تجهیزات و وسایل بازی را ساخته است که به راحتی با کمک ابزار و تجهیزات لازم می‌توان آن‌ها را نصب کرد. این تجهیزات قابلیت نصب در شهر بازی‌ها، پارک‌ها، مهدکودک‌ها، فضای باز و حتی منازل دارند.

مجموعه بازی پلی‌اتیلن یک نوع پکیج کامل و جامع است که انواع تجهیزات و وسایل بازی کودکان را دارا است. عده‌ای از شرکت‌های تولیدی در کنار تولید این تجهیزات، هزینه‌های بسیار کم و ناچیزی برای نصب این تجهیزات و وسایل بازی در نظر می‌گیرند.

تولید کننده وسایل بازی پارک

شرکت تولید کننده تجهیزات شهر بازی و تولید کننده سرسره پلی اتیلن انواع مختلفی از مجموعه بازی پلی اتیلن را با طرح‌ها، رنگ‌ها و ابعاد و سایزهای مختلفی تولید و با کم‌ترین سودها در اختیار مشتری‌ها یا متقاضی‌ها قرار می‌دهد. این مجموعه بازی طبق استانداردهای تعیین شده طراحی و ساخته می شوند.

این مجموعه‌های بازی امنیت کودکان را تأمین می‌کنند و دارای دوام و استحکام بسیار بالایی هستند. برای خرید و تهیه مجموعه بازی و وسایل بازی پارک باید از شرکت‌های تولیدی معتبر و فروشندگان مطمئن اقدام کرد، چون مراکز معتبر محصولاتی باکیفیت بالا و درجه یک عرضه می‌کنند. کارخانه‌های تولیدی متناسب با اندازه استاندارد فضای مهدکودک‌ها اقدام به تولید مجموعه‌های بازی پلی‌اتیلن با ابعاد مختلف می‌کنند.

قیمت مجموعه بازی پلی‌اتیلن پارکی

اندازه استاندارد فضای مهدکودک در انتخاب مجموعه بازی با طرح‌های متفاوت بسیار مهم است.  قیمت مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن یکی از سوالات متداول است. در واقع قیمت این مجموعه‌ها به نوع مجموعه‌های بازی، ابعاد و اندازه مجموعه‌ها، طرح‌های مجموعه‌ها و کیفیت مجموعه‌ها ارتباط دارد. ‌

قیمت این مجموعه‌ها با طرح‌های مختلف و ابعاد متفاوت را می‌توان در سایت‌های فروشگاهی مربوطه به‌راحتی پیدا کرد. سایت ما در تلاش است که مجموعه بازی پلی اتیلن با کیفیت عالی و با ماندگاری بسیار بالا و با تنوع طرحی و رنگ‌بندی مطلوبی با ارزش اقتصادی بسیار مقرونی در اختیار مشتری‌ها قرار بدهد.

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *