بلاگ

اسم وسایل پارک بازی ( لیست کامل تجهیزات)

اسم وسایل پارک بازی ( لیست کامل تجهیزات)

تجهیزات و وسایل پارک بازی مخصوص کودکان مسلماً از وسایل و تجهیزات پارک بازی بزرگ سالان تفاوت‌های اساسی دارند. متناسب با هر گروه سنی وسایل پارک بازی و تجهیزات پارکی انتخاب و در پارکها نصب میشوند.

در پارک‌های مخصوص کودکان علاوه بر وجود تجهیزات با کیفیت بالا و ایمنی شاهد رنگ بندی‌های بسیار متعدد و تجهیزاتی با رنگ‌های شاد هستیم.

در اکثر موارد تجهیزات خانه بازی کودکان با تجهیزات شهر بازی بزرگ سالان جدا از هم دیگر نصب شده‌اند و غالباً وسایل و تجهیزات پارکی کودک از جنس پلی اتیلن ساخته شده‌اند.

انواع پارک وجود دارد از جمله: پارک بازی کودکان، پارک بازی بزرگسالان، پارک بادی و سایر. هر کدام از این پارک‌ها از تجهیزات و وسایل خاص و مربوطه‌ای تشکیل شده‌اند.

در این سایت اسم وسایل پارک بازی و لیست کامل تجهیزات شهر بازی را به صورت کامل ذکر می‌کنیم. برای دیدن تجهیزات پارکی تفریح سازان کلیک کنید.

معرفی تجهیزات خانه بازی و اسم وسایل پارک بازی کودکان

در ابتدا قصد داریم که تجهیزات خانه بازی کودکان و سپس لیست کامل تجهیزات و اسم وسایل پارک بازی بزرگسالان را ذکر می‌کنیم.

شهر بازی کودکان که از تجهیزات پارکی پلی اتیلن تشکیل شده است دارای انواع بازی‌ها از جمله: سرسره‌ها با ابعاد مختلف و رنگ‌بندی‌های متعدد، تاب‌های کوچک و بزرگ، انواع الاکلنگ‌ها و سایر موارد. هرکدام از این آیتم‌های ذکر شده دارای انواع مختلفی هستند و قیمت این محصولات به کیفیت آن‌ها مرتبط می‌باشد.

علاوه بر تهیه و انتخاب وسایل و تجهیزات شهر بازی باید به میزان ایمنی آن‌ها دقت شود و باید یک فضای ایمنی و مناسب بازی کودکان برای نصب این تجهیزات در نظر گرفت.

وجود کف‌پوش نرم و ضخیم نیز برای شهربازی کودکانه ضروری است. کف‌پوش و فضا و محوطه‌ی ایمنی باعث می‌شوند که کودکان در حین بازی، دچار آسیب‌های جدی نشوند و یا زخمی نشوند. برای دیدن تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهر بازی تفریح سازان کلیک کنید.

معرفی تجهیزات خانه بازی و اسم وسایل پارک بازی کودکان

لیست تجهیزات شهر بازی و اسم وسایل پارک بازی بزرگ سالان

شهر بازی بزرگ سالان یکی از جاهای تفریحی و هیجانی بزرگ سالان می‌باشند که شامل انواع تجهیزات پارکی هیجانی می‌شود. اسم وسایل پارک بازی شامل: کشتی صبا، چلنجر، چرخ و فلک، موتور سواری، ماشین سواری، پرنده، سفینه و سایر موارد.

تمام بازی‌های موجود در شهر بازی بزرگ سالان هیجانی و پر طرف‌دار هستند که ما بین گروه‌های مختلفی این تجهیزات از محبوب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین تجهیزات شهر بازی می‌باشند.

در کنار این تجهیزات هیجانی یک سری تجهیزات و وسایل دیگری هستند که برای اعطای آرامش و ایجاد حس صمیمت خانوادگی یا دوستانه دور همی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بیشتر در پارک‌ها، خانه‌ها، ویلاها و سایر موارد کاربرد دارند همچون: آلاچیق‌ها، سایه‌بان، میز و صندلی باغی، تاب باغی و مبلمان شهری و مبلمان ویلایی.

در ادامه با انواع تاب باغی و آلاچیق‌ها و میز و صندلی باغی پر طرف‌دار را معرفی می‌کنیم.

انواع میز و صندلی پارکی

تفریح سازان انواع مبلمان شهری و انواع آلاچیق‌ها و تاب باغی و میز و صندلی باغی را نیز از دسته تجهیزات و لیست کامل اسم وسایل پارک بازی می‌داند.

ایرانی‌ها علاقه خاصی در حضور در طبیعت و فضای باز دارند. فضای باز حیاط و باغ انرژی و آرامش خاصی به انسان‌ها می‌دهد که برای راحت نشستن در باغ انواع میز و صندلی‌های با طراحی‌های مختلف و انواع متفاوت تولید شده‌اند که امروزه در اکثر ویلاها و باغ‌ها این میز و صندلی‌های چندنفره یافته می‌شود.

در لیست اسم وسایل پارک بازی انواع صندلی و میز باغ‌ها یافته می‌شود.

انواع محبوب میز و صندلی باغ:

  • میز و صندلی چوبی
  • میز و صندلی فلزی
  • میز و صندلی با مدل ارغون
  • میز و صندلی مدل بامبو
  • میز و صندلی مدل ال
  • میز و صندلی مدل شعاعی

انواع مختلف از میز و صندلی‌های باغی با مدل‌های بسیار متنوع و رنگ‌بندی‌های متعدد تولید شده‌اند که نیاز انسان‌ها را تأمین کنند و در اعطای آرامش به انسان‌ها شریک باشند. برای دیدن مبلمان شهری تفریح سازان کلیک کنید.

مشخصات انواع تاب

تمام تاب‌های ذکر شده دارای سایز بندی و رنگ بندی‌های متعددی می‌باشند و قدرت تحمل وزن سنگین را دارند.

تاب ویلایی چوبی: یک نوع تاب کلاسیک با ظاهر زیبا می‌باشد که به فضای حیاط زیبایی دل انگیزی می‌بخشد و در اعطای آرامش نقش ویژه‌ای دارد.

تاب ویلایی فلزی: تاب فلزی از جنس آهن و فلز با کیفیت بالا تولید می‌شود و غالباً یک سایه بان دارند. این تاب از معروف‌ترین و محبوب‌ترین نوع تاب‌های ویلایی می‌باشد و قدرت مقاومت بسیار بالایی دارد و دارای رنگ‌بندی‌های متعددی است. قدرت سازگاری این نوع تاب با تغییرات جوی و بارش و دماهای تغییر بسیار بالا می‌باشد.

تاب حصیری: این نوع تاب‌ها در واقع از زیبایی فوق‌العاده شکیلی برخوردار می‌باشند و از جنس با کیفیت و مقاومی تولید می‌شوند. جنس با کیفیت این نوع تاب سبب افزایش و طول عمر و ماندگاری تاب حصیری شده است.

انواع مبلمان شهری

مبلمان شهری از مرغوب‌ترین نوع مبلمان است که غالباً در اکثر پارک‌ها، شهربازی‌ها و حتی ویلاهای بزرگ یافته می‌شوند که تنوع طرحی و رنگی بسیار فراوانی دارند. این نوع مبلمان دارای ابعاد و سایزهای مختلفی هستند اما غالباً این نوع از مبلمان سه نفره می‌باشند.

انواع مبلمان شهری موجود در لیست اسم وسایل پارک بازی:

  • مبلمان شهری چوبی
  • مبلمان شهری چوبی بدون تکیه گاه
  • مبلمان شهری فلزی
  • مبلمان شهری گردی شکل

انواع مبلمان شهری وجود دارد که در این جا معروف‌ترین نوع انواع مبلمان شهری را یاد کردیم که از دسته تجهیزات و وسایل پارک بازی به حساب می‌آیند. برای ساخت این مبلمان از قوی‌ترین فلزها و مرغوب‌ترین چوب‌ها استفاده می‌شود تا در صورت استفاده دائم کیفیت خود را از دست ندهند.

کیفیت تجهیزات و وسایل پارک بازی

کیفیت تجهیزات و وسایل پارک بازی

اسم وسایل پارک بازی و تجهیزاتی که در بالا ذکر شده‌اند از دسته ابزار و وسایل تفریحی می‌باشند که در اعطای آرامش به انسان‌ها دخیل هستند. تأثیر بسیار زیادی در ایجاد حس شادی و آرامش در انسان‌ها دارند و غالباً در منازل و ویلاهای شخصی این تجهیزات و وسایل یافته می‌شوند.

امروزه انواع تجهیزات آرامش بخش و ریلکسی در بازار یافته می‌شوند که کیفیت‌های متفاوتی دارند. از هر کدام از تجهیزات و کالاهای که ذکر شده‌اند انواع زیادی وجود دارد که دارای شکل و ظاهر مختلفی می‌باشند. تنوع طرحی این تجهیزات باسلیقه‌های مختلفی سازگاری دارند. این تجهیزات زیبایی ظاهری آن‌ها به دکوراسیون نمای خاصی می‌دهند.

جنس به کار برده در این تجهیزات جنس فلز و یا چوب اثل می‌باشد که در برابر شرجی‌ها و در برابر بارندگی‌ها مقاومت دارند و ضد زنگ می باشند. در صورت استفاده مداوم و صحیح از این تجهیزات، کیفیت خود را از دست نمی‌دهند و زیبایی خود را حفظ می‌کنند و عمر طولانی خواهند داشت.

قیمت تجهیزات و وسایل شهر بازی و مبلمان شهری

لیست تمام تجهیزات و اسم وسایل پارک بازی ‌و ویلایی که در بالا ذکر شده است دارای قیمت‌های خاصی می‌باشد. تمام این تجهیزات از ارزش اقتصادی خاصی برخوردار می‌باشند و نحوه قیمت گذاری آن‌ها به متریال‌ها و نوع طرح‌های آن‌ها بستگی دارد.

این تجهیزات از برندهای مختلفی تولید و روانه بازارها شده‌اند و هر برندی یک قیمت خاصی دارد. قیمت کلی تمام وسایل شهر بازی روزانه در حال تغییر و بروز رسانی می‌باشد و نمی‌توان یک قیمت ثابتی برای تمام این تجهیزات در نظر گرفت چون قیمت این وسایل پارک بازی در هر لحظه بروز رسانی می‌شود. برای دیدن آلاچیق، سایه‌بان و میز و صندلی باغی تفریح سازان کلیک کنید.

3.8/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *