بلاگ

تولید کننده وسایل پارک

معرفی تجهیزات پارکی 

امروزه تولید کننده وسایل پارک، انواع تجهیزات پارکی مناسب کودکان و بزرگسالان را تولید کرده است. این وسایل تنوع بسیار زیادی دارند و در شکلها و مدلهای مختلف دسته بندی شدهاند. تجهیزات پارکی کودکانه و بزرگسالانه هر کدام دارای ویژگیها و خصوصیات مخصوص به خود هستند و با استفاده از متریالهای مختلفی تولید شده اند‌‌. این تجهیزات ایمنی بالایی داشته و مخصوص کودکان و بزرگسالان طراحی شده اند. وجود این تجهیزات در داخل پارکها بسیار حائز اهمیت است.

در بعضی از شهربازیها برای بازی کودکان یک محل در نظر گرفته می‌شود که در آن وسایل بازی کودکان و تجهیزات خانه بازی و تجهیزات شهربازی وجود دارد. امروزه انواع وسایل پارکی با استفاده از جنس پلی اتیلن تولید میشوند. هر چند که در گذشت برای ساخت این تجهیزات از فلز استفاده میکردند. امروز از انواع پلاستیکهای فشرده به دلیل ایمنی بالا استفاده میکنند.

دلیل استفاده از پلی اتیلن به جای فلز در ساخت وسایل پارکی

همانطور که اشاره کردیم امروزه تولید کننده وسایل پارک به جای استفاده از متریال قدیمی است متریالهای جدید مانند پلی اتیلن استفاده میکند. پلی اتیلن دارای مزایای بیشتری نسبت به متریالهای قدیمی نظیر فلزی میباشد. این متریال وزن سبکی داشته و به راحتی حمل میشود. از طرف دیگر قابل بازیافت بوده و دوستدار محیط زیست است.

بنابراین هیچگونه آسیبی به محیط زیست وارد نکرده و برای سلامتی گیاهان و حیوانات مضر نیست. همچنین باید اشاره کنیم که این تجهیزات دارای طول عمر مفید بالایی هستند. به همین جهت نسبت به فلز بیشتر استفاده میشوند. همچنین باید اشاره کنیم که این مواد اولیه مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما داشته و رنگ آن در برابر اشعه uv و نور خورشید تغییر نمیکند. پلی اتیلن برخلاف فلز پوسیده و زنگ زده نمی‌شود و مقاومت و استحکام بالایی دارد.

به چه علت تجهیزات پارکی اهمیت دارند؟

وسایل پارکی پلی اتیلن برای تکمیل کردن پارکها استفاده میشوند. این تجهیزات خانه بازی دارای انواع مختلفی هستند و در قسمتهای مختلفی عرضه شدهاند‌. تولید کننده وسایل پارک انواع این تجهیزات را با طراحیهای مختلف تولید کرده و با قیمت تعیین شده عرضه میکند. این تجهیزات شامل انواع وسایل بازی کودکان و مبلمان شهری و مبلمان ویلایی و… میشود.

این تجهیزات به نوبه ی خود تاثیر زیادی در رشد مهارتها و استعدادهای کودکان دارند. در واقع تجهیزات پارکی در افزایش شادی و نشاط و سلامتی کودکان تاثیر گذار هستند. این مجموعه تجهیزات پارکی در شهر بازیها و پارکها استفاده میشوند و میتوانند لحظاتی ناب برای کودکان به ارمغان بیاورند. هر چه کیفیت این تجهیزات بالاتر باشد ایمنی بیشتری برای کودکان فراهم میکنند. بر این اساس این تجهیزات باید طبق استانداردها و به صورت اصولی تولید شوند.

قیمت تجهیزات پارکی چقدر است؟ 

قیمت تجهیزات پارکی چقدر است؟

همانطور که اشاره شد تولید کننده وسایل پارک این تجهیزات را در مدل ها و طراحی های مختلف تولید می کند. بر این اساس باید اشاره کنیم که قیمت این تجهیزات با توجه به نوع جنس و کیفیت و مدل و کاربرد متفاوت است‌. در ادامه به چندتا از مهمترین تجهیزات پارکی اشاره می کنیم. قیمت این تجهیزات با توجه به فاکتورها و عوامل مختلف تعیین می شود. این تجهیزات در برابر عوامل و شرایط محیطی نظیر تغییرات آب و هوایی و.‌‌. مقاوم هستند. در حقیقت میزان مقاومت این محصولات و کیفیت آن ها در قیمت نیز تاثیر گذار می باشد.

برخی از این تجهیزات در محیط های باز نظیر پارک های سرباز استفاده می شوند. بعضی دیگر نیز در محیط های سربسته نظیر پارک های سرپوشیده و شهربازی های سرپوشیده و حتی در مکان های دیگر استفاده می شوند. این وسایل و تجهیزات مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند و بسیار منعطف هستند.

تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن

تولید کننده وسایل پارک از مواد اولیه ی نوظهور نظیر پلاستیک های فشرده با مواد پلی اتیلنی در تولید این تجهیزات استفاده می کند. این وسایل بازی و تجهیزات پارکی امروزه کاربرد بسیار زیادی دارند و در مدل های مختلف تولید می شوند. به همین دلیل تولید کنندگان این تجهیزات آنها را در شکل های مختلف عرضه می کنند. به عنوان مثال این تولید کننده می تواند این تجهیزات را در مدل های کودکانه و عروسکی نیز تولید کند‌. تولید کنندگان نمونه در این عرصه از بهترین مواد اولیه استفاده می کنند.

از جمله انواع تجهیزات پارکی تولید شده می توان به تاب و سرسره های ساده و عروسکی، سرسره های سنجابی و الاکلنگ ها و… اشاره کرد. البته تولید کنندگان نمونه در این زمینه از استانداردهای مختلفی استفاده می کنند.

معرفی انواع وسایل پارکی

از جمله تولیدات تولید کننده وسایل پارک می توان به سازه های ماجراجویانه، الاگلنگ ها، سرسره ها، تاب ها و وسایل پارکی دیگر اشاره کرد. این وسایل و تجهیزات پارکی در سایزهای بزرگ و کوچک ساخته می شوند. همانطور که اشاره شد قیمت این تجهیزات به عوامل گوناگونی نظیر ابعاد و آیتم های استفاده شده و… بستگی دارد. این تجهیزات دارای رنگ بندی شاد هستند به همین دلیل باعث شادی در کودکان می شوند. این تجهیزات باید توانایی تحمل وزن های گوناگونی را داشته باشند و با مدتی استفاده فرسوده و خراب نشوند. این تجهیزات کارایی های مختلفی داشته و با استفاده از متریال دیگری به نام فولاد ضد زنگ تولید می شوند.

تجهیزات پارکی به عنوان مبلمان شهری

مبلمان شهری به تجهیزات و وسایلی می گویند که برای رفاه بیشتر شهروندان و ساکنین یک محل استفاده می شوند. این تجهیزات تنها جنبه ی استراحتی ندارند بلکه در زیبایی ظاهر شهری تأثیر گذار هستند. انواع وسایل و تجهیزات پارکی نیز جزو المان های شهری به شمار می روند. این تجهیزات علاوه بر ایجاد آرامش و آسایش در محیط پارکی یک محیط سرگرمی‌ برای کودکان ایجاد می کنند. تولید کننده وسایل پارک این تجهیزات را در مدل های زیبا تولید می کند به همین دلیل این تجهیزات در زیبایی محیط شهری تاثیر گذار هستند. این وسایل دارای گارانتی بوده و طبق استانداردها طراحی شده اند. وجود این تجهیزات در بافت شهری سبب گرم تر شدن و جذابتر شدن ظاهر شهر می شوند.

آشنایی با سرسره و الاکلنگ پلی اتیلن

تولید کننده وسایل پارک با بهره گیری از طراحی های خاص انواع تاب و سرسره ها را در جنس های با کیفیت تولید کرده است. کودکان به این وسایل و تجهیزات پارکی علاقه ی زیادی دارند. در واقع اولین تصور کودکان از پارک این تجهیزات است‌. بنابراین این تجهیزات جزو اساسی ترین لوازم و تجهیزات پارکی به شمار می روند. لذا در هنگام خرید تجهیزات پارکی این وسایل را در لیست خود قرار دهید. انواع سرسره در ابعاد مختلف برای کودکان در سنین گوناگون تولید شده اند‌. این تجهیزات گزینه ی مناسبی برای سرگرم کردن کودکان به شمار می روند.

الاکلنگ ها برای افزایش حس همکاری و مشارکت در کودکان بسیار عالی هستند. در این تجهیزات یک نشیمنگاه راحت وجود دارد که کودکان می توانند برای نشستن از آن استفاده کنند. اسکلت بندی سرسره ها و الاکلنگ ها با استفاده از متریال های گوناگون تولید می شود.

آشنایی با سرسره و الاکلنگ پلی اتیلن

چرخ و فلک کودک و تاب

تولید کننده وسایل پارک در کنار سرسره و تاب و الاکلنگ ها انواع چرخ و فلک را در طراحی تا و ابعاد و اندازه های گوناگون تولید می کند. در کنار این تجهیزات در پارک ها انواع نیمکت ها و آلاچیق ها وجود دارند. چرخ و فلک ها در مدل های پدالی با ظرفیت های مختلف وجود دارند و برای بازی گروهی انتخاب و گزینه مناسب به شمار می روند. چرخ و فلک از مهمترین تجهیزات موجود در پارک ها به شمار می روند. در کنار این تجهیزات تفریحی یک سری وسایل آموزشی قرار دارند. در خانه بازی ها برای افزایش مهارت ها و استعدادهای کودکان از یک سری وسایل آموزشی استفاده می کنند. در ساخت این وسایل و تجهیزات آموزشی مسائل پارکی را در نظر گرفته اند. تاب ها نیز در سایزهای گوناگون برای کودکان و بزرگسالان تولید شده اند.

آشنایی با میز و صندلی باغی و وسایل پارکی بادی

میز و صندلی باغی از دیگر آلمان ها و تجهیزات به شمار می روند که در باغ ها استفاده می شوند و وظیفه تولید آن معمولا بر عهده تولید کننده وسایل پارک است. این تجهیزات در مدل های مختلف وجود دارند و دارای ابعاد و اندازه های گوناگون هستند. در کنار این تجهیزات انواع وسایل پارکی بادی وجود دارند. این تجهیزات طبق استانداردهای مختلف تولید شده و در برابر شرایط و عوامل گوناگون مقاومت قابل توجهی دارند. این وسایل پارکی معمولاً با استفاده از متریال پی وی سی تولید می شوند.

این تجهیزات در طراحی های عروسکی نیز تولید می شوند. از انواع این تجهیزات می توان به قلعه بازی و سرسره بازی و …. اشاره کرد. این تجهیزات در سلامت کودکان تاثیر گذار هستند. تولید کننده وسایل پارک این تجهیزات را برای همه ی مشتریان و متقاضیان عرضه کرده است‌. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید این تجهیزات هستند و قصد استعلام قیمت دارید می توانید به سایت تفریح سازان مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *