بلاگ

درآمد یا سود خالص خانه بازی چقدر است؟

درامد حاصل از خانه بازی چقدر است

خانه بازی که با نام‌های خانه اسباب‌بازی و یا خانه بازی کودک هم شناخته می‌شود، یک مرکزی است که وظیفه این را دارد که به طور موقت از کودکان نگهداری کند. خانه بازی یک مرکز برای بازی و سرگرمی کودکان است، ایده تأسیس آن از زمانی آغاز شد که رشد شهرنشینی و سیستم مدرن باعث شد کودکان به بازی‌های انفرادی رو بیاورند و افسردگی را تجربه کنند. خانه بازی در سراسر جهان محبوب همگان است و سرمایه‌گذاری‌های زیادی نیز روی این کسب‌وکار انجام می‌گیرد.

در این مطلب ما قصد داریم درباره درآمد خانه بازی صحبت کنیم و قصد داریم نحوه کسب درآمد از خانه بازی و میزان سودی که شما می‌توانید به دست آورید برایتان بازگو کنیم.

 

__________________________________________

همچنین بخوانید؛ راهنمای تاسیس خانه بازی کودک

__________________________________________

سود حاصل از سرمایه‌گذاری در خانه بازی

جذب سود بستگی به خود شما دارد و پاسخ قاطع و واضحی برای آن وجود ندارد و به عوامل متفاوتی بستگی دارد. مطمئناً سود و درآمد خانه بازی که در یک محل خلوت فعال است با سود خانه بازی فعال در یک مرکز خرید شلوغ متفاوت است. تبلیغات، امری مهم در توسعه خانه بازی کودک است و داشتن سایت برای این مراکز و ارائه تخفیف به مشتریان، باعث افزایش درآمد و جذب بیشتر مشتری می‌شود.

سؤالی که پیش می‌آید این است که درآمد ساعتی خانه بازی کودک چقدر است؟ اگر ما دو خانه بازی را در دو منطقه مختلف تهران در نظر بگیریم که هر دو را در فاصله کوتاهی راه اندازه کرده باشیم؛ این خانه بازی‌ها به نسبت منطقه خود نرخ‌های متفاوتی دارند؛ به‌عنوان‌مثال یک خانه بازی در منطقه نیاوران تهران بالای 70 هزار تومان ساعتی درآمد دارد و مانند همان خانه بازی در منطقه یافت‌آباد می‌تواند 35 هزار تومان باشد.

 

بازی کردن کودک در خانه بازی

درآمد خانه بازی به چه عواملی بستگی دارد؟

درآمد خانه بازی در شهر‌های مختلف و در شهرستان‌ها بسیار متفاوت است علاوه بر این عوامل دیگری نیز روی درآمد خانه بازی می‌تواند تأثیرگذار باشد. موقعیت مکانی شما و همچنین منطقه‌ای که در آن شروع به کار کرده‌اید و همچنین منطقه‌ای که در آن شروع به کار کرده‌اید و از همه مهم‌تر تعداد خانه‌های بازی موجود در آن محل تأثیر دارد.

علاوه بر این‌ها، شما مکانی که انتخاب می‌کنید در درآمد و سود حاصل از خانه بازی تأثیرگذار است به‌عنوان‌مثال درآمد و سودی که خانه بازی در پاساژ پر رفت‌وآمد دارد بسیار بیشتر از پاساژهای کم رفت‌وآمد است.

درآمد خانه بازی کودک به شما بستگی دارد و هرچه تبلیغات گسترده‌تری در سطح شهر داشته باشید و یا از شبکه‌های اجتماعی کمک بگیرید قطعاً درآمد بیشتری خواهید داشت.

اگر شما بتوانید ارتباط خوبی با مهدکودک‌ها داشته باشید؛ آن مهدکودک می‌تواند تأثیر زیادی در درآمد شما داشته باشد و برای شما به‌صورت محلی مشتری جذب کنند. البته این شرایط توضیح داده شده تنها برای تهران نبوده؛ بلکه در شهرستان‌ها نیز همین‌گونه است؛ حال سؤالی که مطرح می‌شود این است که درآمد کلی خانه بازی کودک چقدر است؟

 

__________________________________________

خرید میز و صندلی کودک با قیمت مناسب برای تجهیز خانه بازی کودک

__________________________________________

چگونه با راه‌اندازی یک خانه بازی، کسب درآمد داشته باشیم؟

خانه بازی‌ها برای سنین مختلف طراحی شده و مناسب بازی گروهی کودکان است و به دلیل امنیت بالا و بی‌خطر بودن آن‌ها، خانواده‌ها را به سمت خود جذب می‌کند.

خانه‌های بازی معمولاً به‌صورت ساعتی خدماتی ارائه می‌دهد و باتوجه‌ به شرایط اقتصادی، مبالغ مناسبی را جهت ورودی دریافت می‌کنند، از دیگر خصوصیات خانه بازی متنوع بودن محصولات است و کودکان به‌صورت دلخواه می‌توانند از وسایل موردعلاقه خود استفاده کنند.

برای راه‌اندازی خانه بازی نیاز به فضای سرپوشیده داریم که این فضا می‌تواند خانه، مغزه، پارکینگ و غیره باشد که این فضا ممکن است از 100 متر تا 200 متر مناسب باشد.

اصول افزایش درآمد خانه بازی

صادقانه باید بگوییم که در شروع هیچ کاری، نمی‌توان برداشت کرد و پیش‌بینی دقیقی از درآمد آن داشته باشید، درآمد خانه بازی هم همین‌طور است، تمام عوامل باید مشخص شود تا شما بتوانید این درآمد را تخمین بزنید و نیازمند تحقیق میدانی است.

عامل دیگری که در درآمد خانه بازی دخیل است، ملک یا مکان و هزینه تأسیس خانه بازی (به جهت خرید تجهیزات متنوع) است. اگر در تهران قصد تأسیس را دارید و از خودتان ملکی ندارید، قطعاً باید جایی را برای رهن و اجاره انتخاب کنید و هزینه آن را در نظر بگیرید. اما قطعاً اجاره یک محل در یک منطقه شلوغ و پر رفت آمد باعث ایجاد درآمد بالاتری خواهد کرد.

علاوه بر ملک به تجهیزاتی نیز نیازمند هستید که این تجهیزات هرچه متنوع‌تر و باکیفیت‌تر باشد در نهایت کودک بیشتر جذب خانه بازی شده و باعث افزایش درآمد خانه بازی شما خواهد شد و هزینه‌ای کردید به جیبتان باز خواهد گشت.

  • کسب درآمد خانوادگی در خانه بازی

توجه داشته باشید  بعضی از هزینه‌ها را شما می‌توانید کاهش دهید به صورتی که اگر بخواهید تمام پرسنل خانه بازی را از بیرون استخدام کنید هزینه زیادی برای شما خواهد داشت؛ اما اگر خود یا افراد خانواده شما بتوانند همراه با شما در خانه بازی حضور داشته باشند، طبیعتاً این هزینه کاهش می‌یابد و درآمدی هم که کسب می‌کنید همگی در جیب شما و خانواده شما خواهد بود.

مثلاً اگر شما فضایی 100 متری اجاره کنید و تمام‌وقت نیز در آن جا حضور داشته باشید، هزینه لازم برای تأمین نیروی انسانی شما تقریباً به صفر می‌رسد.

باوجود هزینه‌های سرسام‌آور این روهای جامعه و پس از تورم‌های اخیر، استفاده از افراد خانواده می‌تواند هزینه متغیر نیروی انسانی شما را به طور قابل‌توجهی کاهش دهد و درآمد شما نیز افزایش یابد.

__________________________________________

خرید انواع تاب و سرسره با قیمت مناسب برای تاسیس خانه بازی

__________________________________________

  • ایمنی سازی را فراموش نکنید!

اگر قصد دارید که درآمد خانه بازی شما به حداکثر برسد؛ مسئله ایمن‌سازی را فراموش نکنید. ایمن‌سازی باعث می‌شود تا کودکان در فضای بازی شما احساس امنیت کنند، این امنیتی که شما در فضایتان به وجود می‌آورید علاوه بر جذب بیشتر افراد در خانه بازی، باعث می‌شود تا شما از شمار مشکلاتی مانند آسیب کودکان نجات پیدا کنید.

برای ایمن‌سازی خانه بازی می‌توانید از کف‌پوش‌ها و دیوارپوش‌ها استفاده کنید و این حس امنیت را برای کودکان و والدین آن‌ها ایجاد کنید.

شما می‌توانید با راه‌اندازی یک بخش به‌عنوان مشاغل کودک، این امکان را به بچه‌ها بدهید که با مشاغل کم کم آشنا شوند و کم‌کم داریم به این سمت می‌رویم و خانه‌های بازی شروع کردند به راه‌اندازی خانه مشاغل و این نیز تأثیر بسزایی در افزایش درآمد خانه های بازی کودک می‌گذارد.

__________________________________________

قیمت و خرید استند مشاغل کودک متنوع برای خانه بازی کودک

__________________________________________

البته فعلاً این مسئله فراگیر نشده است؛ ولی شما اگر بخواهید متمایز از سایر خانه‌های بازی باشید پیشنهاد ما به شما راه‌اندازی این بخش است پس حتماً بودجه‌ای برای این کار در نظر داشته باشید.

  • موفقیت در درآمدزایی حاصل از خانه بازی کودک

درآمدزایی در خانه‌های بازی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ تنوع نحوه درآمدزایی در این کسب‌وکار باعث شده تا این شغل به‌سرعت به یکی از ترندهای روز ایران تبدیل شده است.

برای اینکه در این شغل به درآمدزایی و موفقیت صددرصدی برسید حتماً یکسری نکات را باید رعایت کنید؛ خانه بازی کودک یک مرکز برای بازی و سرگرمی کودکان است و اینکه باعث رشد فکری کودکان می‌شود؛ ولی همیشه درآمد اهمیت ندارد؛ بلکه چیزی که از درآمد نیز مهم‌تر است این است که کودکان در این مکان به رشد ذهنی و جسمی می‌رسند و تعامل با دیگر کودکان را یاد می‌گیرند.

توجه به تعداد کودکانی که در منطقه زندگی می‌کنند و متوسط سن کودکان می‌تواند به ارتقای کیفیت خدمات شما کمک بسزایی داشته باشد.

از تأثیر مراسم‌های افتتاحیه برای خانه بازی خود غافل نشوید؛ شما می‌توانید پیشنهادهایی را برای افرادی که به افتتاحیه شما آمده‌اند ارائه دهید و آن‌ها را برای همیشه مشتری ثابت خود نگهدارید. (ارائه تخفیف در حق عضویت و یا مسائلی ازاین‌قبیل می‌تواند تأثیرگذار باشند)

علاوه بر شبکه‌های اجتماعی که تأثیر زیادی در معرفی خانه بازی شما دارند، طراحی وب‌سایت نیز به تبلیغ کسب‌وکار شما کمک می‌کند و طراحی مناسب و جذاب وب‌سایت اهمیت زیادی در جذب مخاطب می‌تواند داشته باشد؛ شما می‌توانید اطلاعاتی را درباره خانه بازی خود در وب‌سایت خود به اشتراک بگذارید و امکان ارتباط متقابل را برای مشتری‌ها فراهم کنید.

__________________________________________

خرید بازی های فومی کودک، با کیفیت و درجه یک

__________________________________________

اهمیت ساخت خانه بازی برای کودکان در کنار درآمد آن

  • اهمیت ساخت اصولی خانه بازی در کنار درآمد آن

قراردادن لوازم و تجهیزات پیشرفته شاید در ابتدای کار هزینه‌بر باشد؛ ولی این وسایل باعث جذب بیشتر کودکان و شادی و هیجان آن‌ها می‌شود. از ریسک‌کردن به‌هیچ‌عنوان نهراسید و برای طراحی این مکان، تخیلات و خلاقیت خود را به کار بگیرید، زیرا خانواده‌ها نسبت به فضاهایی که تفکر و خلاقیت بچه‌ها را تحریک می‌کنند، ذهنیت بهتری دارند و احتمال اینکه دوباره هزینه کنند و کودک خود را دوباره به خانه بازی بیاورند بیشتر می‌شود. طراحی این مکان اگر هیجان‌انگیز و متفاوت باشند یک نوع مزیت رقابتی برای کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند.

__________________________________________

خرید سرسره بادی با قیمت استثنائی برای تجهیز خانه بازی

__________________________________________

مورد مهم دیگری که به سودآوری خانه بازی کمک می‌کند، دکوراسیون و جذابیت خانه بازی است. این مکان باید به‌گونه‌ای طراحی شود که چشم بینندگان را به خود خیره و والدین و کودکان را جذب خود کند. همچنین طراحی فضا باید به شکلی باشد که برای همه سنین و سلیقه‌های مختلف مناسب باشد.

هرچقدر در طراحی فضا این مکان از رنگ‌های شادتر و زنده‌تر استفاده شود احتمال جذب مشتریان بیشتر خواهد شد و درآمد شما نیز بالاتر خواهد رفت.

شرایط عمومی خانه بازی و درآمدزایی مناسب

  • شرایط عمومی خانه بازی و درآمدزایی مناسب

خانه بازی مناسب باید محله محور باشد و هر محله اگر یک خانه بازی داشته باشد درآمد زیادی نیز می‌تواند داشته باشد؛ اما اگرچند خانه بازی در یک محله وجود داشته باشد درآمد آنها به‌مراتب کمتر خواهد بود.

درصورتی‌که خانه بازی قابلیت دسترسی مناسب را داشته باشد و همگان بتوانند به‌راحتی از آن استفاده بکنند قاعدتاً به کسب درآمد بیشتری می‌رسند؛ همچنین خانه بازی اگر در پارک‌ها و اماکن عمومی تأسیس شوند و یا در طبقه اول پاساژها با متراژ حداقل 50 مترمربع تأسیس شوند تأثیر بسزایی در درآمد آنها خواهد داشت.

این مکان‌ها باید دارای امکانات سرمایشی و گرمایش مناسب باشد و کف‌پوش‌های آن جنس مطلوب و مناسبی داشته باشد؛ زیرا این موارد برای والدین کودک اهمیت فراوانی دارد و ممکن است در صورت مطلوب نبودن این موارد مشتریان خود را برای همیشه از دست بدهید.

پرسنلی که در خانه‌های بازی مشغول به کار هستند باید از سلامت جسمی و روانی بالایی برخوردار باشند همچنین باید دارای ظاهری آراسته و جذاب برای کودکان باشند و این امر نیز در افزایش کیفیت خانه بازی می‌تواند تأثیرگذار باشد.

درنهایت در دنیایی که پیشرفت تکنولوژی کودکان و بزرگسالان را جلوی صفحه نمایشگر کامپیوترها و تلفن‌های همراه میخکوب کرده است، وجود خانه‌های بازی بسیاری از مشکلاتی را که به‌خاطر استفاده مداوم از دستگاه‌های الکترونیکی است به‌شدت کاهش می‌دهد؛ انجام فعالیت‌های فیزیکی مناسب در خانه‌های بازی باعث افزایش تمرکز و خواب راحت‌تر کودکان می‌شود.

__________________________________________

خرید استخر توپ با قیمت مناسب برای تجهیز خانه بازی

__________________________________________

مشاوره رایگان راه اندازی خانه بازی

اگر هنوز از خدمات رایگان مشاوره راه اندازی خانه بازی تفریح سازان استفاده نکرده اید. از شروع کارتان دست بکشید!

مرکز تفریح سازان ارائه دهنده تخصصی خدمات مشاوره در راستای احداث و راه اندازی بهتر هر یک از این خانه‌های بازی است. اگر خواهان ارائه بهتر خدمات با قیمت اقتصادی و موفقیت تضمینی و کسب سود حداکثری برای یک خانه بازی هستید و یا هر مرکز بازی دیگری پیشنهاد میکنیم حتماً از خدمات مشاوره رایگان این مراکز استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *