بلاگ

آشنایی با اصول تبلیغات موثر برای خانه بازی

اصول تبلیغات برای خانه بازی

بی‌شک برای شروع هر کسب و کاری باید تبلیغات گسترده‌ای داشت تا افرادی که خواهان این کسب و کار هستند از وجودش آگاه شوند، خانه‌های بازی نیز از این مورد مستثنی نیستند همانا برای این کسب و کار نوپا و نوظهور باید تبلیغات جدی‌تر و باکیفیت‌تری ارائه داد؛ شما باید بعد از دریافت مجوزهای لازم برای خانه بازی نسبت به تبلیغات اقدام نمایید.

اصول تبلیغات برای خانه بازی شامل چندین موارد است که با رعایت این‌ها شما را به درآمد بیشتر و جذب مشتری بیشتر می‌رساند. حتی اگر این کار را شروع کرده‌اید بازهم از تبلیغات دوره‌ای آن غافل نشوید. اگر شما هم رشد کسب‌وکارتان برایتان اهمیت دارد و به فکر پیشرفت بیشتر هستید تبلیغات را دست کم نگیرید، در ادامه به اصول تبلیغات برای خانه بازی و تأثیر آن بر افزایش درآمد می‌پردازیم.

______________________________

برای خرید تجهیزات خانه بازی کودک کلیک کنید.

______________________________

اصول اولیه و شروع تبلیغات خانه‌ بازی

اولین موردی که در اصول تبلیغات برای خانه بازی می‌تواند تأثیرگذار باشد روش‌های تبلیغاتی گسترده است و اینکه اگر از چندین روش برای تبلیغات کارتان استفاده کنید؛ بی‌شک در زمان کوتاه‌تری به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. مورد بعدی که باید به آن توجه کنید این است که خانه بازی خود را در رسانه‌های دردسترس تبلیغ کنید تا همگان بتوانند از آن بهره‌مند شوند (وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها یکی از همین رسانه‌ها هستند)

به این نکته توجه داشته باشید که هزینه‌ای که برای تبلیغات خود می‌کنید یک هزینه ضروری و واجب است همچنین نگران این نباشید که هزینه آن سنگین است؛ بلکه شما هرچقدر هم که برای خانه بازی خود تبلیغ کنید و هزینه کنید پولش بعد از جذب مشتری به شما باز خواهد گشت.

با اینکه خانه‌های بازی کسب‌وکاری نوظهور و تازه کار هستند؛ اما امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی و آپارتمان‌نشینی و شاغل بودن مادران بسیار سریع رشد کرده و در یک محله ممکن است چندین خانه بازی وجود داشته باشد و موفقیت بین همه آن‌ها ملزم به رعایت اصول تبلیغات برای خانه بازی است.

______________________________

برای خرید انواع تاب و سرسره کلیک کنید.

______________________________

اصول اولیه و شروع تبلیغات خانه‌های بازی

 • اسم و لوگو مناسب انتخاب کنید!

هرچند که به نظر شما شاید اسم خانه بازی تأثیر چندانی در تبلیغات شما نداشته باشد، باید بگویم سخت در اشتباه هستید؛ زیرا اسم یک خانه بازی بسیار اهمیت دارد و اگر این اسم متناسب با کسب و کار شما باشد می‌تواند تأثیر زیادی رو کار شما داشته باشد. می‌تواند یکی از اصول تبلیغات برای خانه بازی انتخاب اسم و لوگوی مناسب باشد.

اسمی که برای خانه بازی خود انتخاب می‌کنید نباید طولانی و سخت باشد و تلفظ آن نیز باید راحت باشد تا در ذهن مخاطب بماند و اینکه معنی مفهوم آن به کودکان ربط داشته باشد پس هیچ‌گاه از اهمیت اسم و لوگو خود غافل نشوید؛ در طراحی لوگو خانه بازی دقت کنید لوگوی آن باید دارای رنگ‌های شاد و زنده باشد و هیچ‌گاه از رنگ‌های تیره استفاده نکنید، با اینکه انتخاب خانه بازی با والدین کودکان است.

اما بازهم روی جذب آن‌ها تأثیر می‌گذارد، نام خانه بازی باید به‌گونه‌ای باشد که هرگاه کسی آن را شنید متوجه اینکه این مکان مخصوص بچه‌هاست؛ بشود.

______________________________

خرید الاکلنگ کودک با قیمت استثئنائی از تفریح سازان

______________________________

 • روش‌های مختلف تبلیغاتی

همیشه این نکته را در نظر داشته که هیچگاه برای تبلیغات کسب و کار خود به یک روش اکتفا نکنید و از روش‌های مختلف استفاده کنید تا درنهایت به نتیجه دلخواه برسید و مهم‌تر اینکه راه‌ها و ایده‌های تبلیغاتی را یاد بگیرید و آن‌ها را در طول کار به کار گیرید.

تبلیغات هر نوع کاری به دو صورت انجام می‌گیرد یکی از آن‌ها تبلیغات شخصی و دهان به دهان و یا به اصطلاح فیزیکی است و روش دیگر می‌تواند تبلیغات دیجیتالی و رسانه‌ای باشد با توجه به اینکه چقدر می‌خواهید هزینه کنید و یا کدام راه برایتان راحت‌تر است، انتخاب با خودتان است.

______________________________

خرید ترامپولین کودک از تفریح سازان

______________________________

 • روش‌های سنتی و فیزیکی تبلیغات خانه بازی

یکی از روش‌های تبلیغات خانه بازی کودک که در ابتدا کمی مقرون به‌صرفه به نظر می‌آید؛ همین روش سنتی است. ولی یکی از روش‌هایی است که دغدغه و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد و ممکن است بازدهی چندان خوبی نداشته باشد.

شما ابتدا برای اینکه نخواهید هزینه چندانی بکنید می‌توانید به صورت زبانی از خانه بازی خود به مهدکودک‌ها مراکز خرید بگویید، تراکت و یا کارت ویزیت خانه بازی را به آن‌ها بدهید و از امکانات خود بگویید؛ در این صورت ممکن است تعدادی مشتری برای شما از طرف این مراکز فرستاده شود. رمز موفقیت این روش در تبلیغات خانه بازی کودک روابط عمومی بالای شما در جذب مشتری است.

پخش تراکت نیز یکی از روش‌های سنتی برای تبلیغ خانه‌های بازی محسوب می‌شود و چاپ آن کمی هزینه‌بر است؛ اما از تبلیغ زبانی و دهان به دهان بازدهی بیشتری دارد؛ اگر می‌خواهید هزینه بالاتری نیز برای کارتان بکنید می‌توانید روی بیلبوردهای محلی کار خود را تبلیغ کنید در این صورت سریع‌تر به نتیجه خواهید رسید.

______________________________

برای دیدن انواع میز و صندلی کودک کلیک کنید

______________________________

روش‌های سنتی و فیزیکی تبلیغات خانه بازی

 • تبلیغات آنلاین و یا دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ چند سالی می‌شود که محیط مناسب و راحتی برای تبلیغات کسب‌وکارها است و استفاده و دسترسی به آن‌ها هم برای شما و هم برای مشتریان بسیار راحت است. یکی از اصول تبلیغات برای خانه بازی دیجیتال می‌تواند سواد رسانه‌ای باشد که در این راه باید به‌کارگیری کنید تا به موفقیت سریع‌تر برسید.

استفاده از وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند در تبلیغ خانه‌های بازی روشی مؤثر باشد همچنین باید در نظر داشته باشید. شما حتی می‌توانید یک وب‌سایت برای خانه بازی خود راه‌اندازی کنید؛ اما این یک روش بسیار پیچیده‌ای هستند و نیازمند تخصص است. همچنین شما می‌توانید از سرویس‌ها و یا پنل‌های تبلیغاتی کمک بگیرید و از آن برای ارسال پیامکی کوتاه حاوی تبلیغات خانه بازی خود ارسال کنید.

از نقشه گوگل برای ثبت خانه بازی خود استفاده کنید؛ روزانه میلیون‌ها نفر از نقشه گوگل استفاده می‌کنند پس می‌تواند یک بستر بسیار خوبی برای تبلیغات شما به شمار آید پس از ثبت خانه کودک خود در نقشه غافل نشوید و بعد از چندین روز از تأثیرات آن بهره‌مند خواهید شد؛ همچنین کسانی که از این موتور جستجوی قوی نقشه یابی استفاده می‌کنند می‌توانند به راحتی مکان شما را پیدا کنند.

______________________________

برای خرید فوتبال دستی جدید با قیمت باورنکردنی کلیک کنید

______________________________

 • شبکه‌های اجتماعی نقش زیادی در تبلیغات خانه‌های بازی دارند!

شبکه‌های اجتماعی در این سال‌ها پیشرفت بسیار زیادی داشته و گستردگی که در شبکه اجتماعی می‌توانید پیدا کنید هیچگاه در دنیای واقعی وجود ندارد، شما به‌واسطه شبکه‌های اجتماعی با همه افراد در هر نقطه از کشور که باشند می‌توانید ارتباط بگیرید؛ پس چه بهتر که از این شبکه برای تبلیغات خانه بازی خود استفاده کنید. البته اصول تبلیغات برای خانه بازی در شبکه‌های اجتماعی با دیگر مکان‌ها متفاوت هستند؛ اما همه یک نقطه اشتراک دارند آن‌هم جذب مشتری است.

شما می‌توانید برند خانه کودک خود را در این محل تبلیغات کنید به شرطی که ابتدا بنری جذاب برای خود طراحی کنید سپس آن را به کسانی بدهید که تعداد بیننده بیشتری دارند؛ تا کارتان را تبلیغ کنند. با اینکه این کار هزینه زیادی دارد؛ ولی بازدهی آن در کوتاه مدت بسیار بالا خواهد بود و مطمئن باشید این راه یکی از بهترین راه‌ها خواهد بود؛ برای خانه بازی خود یک شبکه اجتماعی راه‌اندازی کنید و در آن اطلاعات و عکس‌هایی از خانه بازی خود به اشتراک بگذارید تا والدین از آن آگاه باشند.

علاوه بر تبلیغات اگر شما فعالیت مستمری در شبکه اجتماعی خود داشته باشید؛ می‌توانید در همان مکان از بسیاری از رقبا پیشی گرفته و به درآمد بیشتری برسید. در شبکه اجتماعی خود نکاتی را هم درباره کودکان و نگهداری آن‌ها بگذارید تا برای همگان مفید باشد و شما را دنبال کنند.

______________________________

خرید جدیدترین نوع استخر توپ از تفریح سازان

______________________________

 • تبلیغات پیامکی؛ روشی راحت و اصولی

شما در این روش ابتدا باید متنی کوتاه برای معرفی خانه کودک خود انتخاب کنید، کوتاهی متن از اصول تبلیغات برای خانه بازی به روش پیامکی به شمار می‌آید؛ زیرا بسیاری از افراد از خواندن پیامک‌هایی حاوی متن‌های طولانی امتناع می‌ورزند و به آن توجهی نمی‌کنند؛ پس به این نکته توجه اساسی داشته باشید. این روش تبلیغاتی برای خانه کودک دارای مزایای بسیار زیادی است که در ادامه به آن می‌پردازیم:

 • سرعت بالای ارسال تبلیغات: در یک مدت زمان کم می‌توانید پیامک را به افراد زیادی ارسال کنید مزیتی که در تبلیغات دهان به دهان و فیزیکی وجود ندارد.
 • تعداد بالای افراد: در این عصر دیجیتال همه افراد از تلفن همراه استفاده می‌کنند چه بهتر که تبلیغات خود را با این روش به تعداد بالاتری از افراد برسانیم.
 • هزینه پایین و تأثیرات جانبی پیامک: این روش تبلیغاتی برای خانه‌های بازی روشی کم‌هزینه‌تر و بهینه‌تر نسبت به دیگر روش‌ها دارد و همچنین شما از این روش می‌توانید بعدها در اطلاع رسانی جلسات و یا تخفیفات ویژه استفاده کنید.

شبکه‌های اجتماعی نقش زیادی در تبلیغات خانه‌های بازی دارند!

______________________________

خرید انواع تاب و سرسره پارک از تفریح سازان

______________________________

 • مراکز خرید؛ منبعی برای تبلیغات

اصول تبلیغات برای خانه بازی محدود نمی‌باشد و شما می‌توانید از همه رسانه‌ها و جاهایی که والدین حضور دارند استفاده کنید و کارتان را تبلیغ کنید؛ مراکز خرید یکی از این مکان‌ها است که والدین برای خرید آمده‌اند و تمایل زیادی به این دارند که فرزندشان را به جایی امن بسپارند؛ پس دست به کار شوید و تبلیغات را از همین مناطق شروع کنید.

پیدا کردن جای درست تبلیغات همیشه شما را زودتر به مقصد می‌رساند پس از این مناطق غافل نشوید البته چه بهتر است که خانه کودک شما در مراکز خرید باشد و در این صورت شما نصف بیش‌تر راه را طی کرده‌اید و به صورت خودکار مشتری‌های زیادی را جذب خود می‌کنید. حتی گاهی حضور شما در زمان‌های شلوغ مراکز خرید در آنجا و پخش تراکت نیز می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در جذب مشتری داشته باشد.

 • راه‌اندازی سایت شخصی برای خانه بازی

شما می‌توانید برای خانه بازی خود وب‌سایت شخصی راه اندازی کنید و والدین را ترغیب به آن کنید که در سایت شما ثبت نام کنند و به‌عنوان‌مثال از تخفیفاتی نیز بهره‌مند خواهد شد؛ ولی در عوض برای شما فواید بسیار زیادی دارد و آن این است که بازدید سایتتان بالاتر خواهد رفت و مشتری‌های بیشتری نیز از این طریق جذب می‌کنید.

البته اگر راه اندازی سایت و باشگاه شخصی برای شما در ابتدای کار هزینه‌بر و پیچیده است؛ نگران نباشید از کسانی که به خانه کودک شما مراجعه می‌کنند این خواسته را داشته باشید که اطلاعات خود را به شما بگویند تا شما بتوانید بعدها برای یادآوری با آن‌ها تماس بگیرید و آن‌ها را از تخفیفات و یا خدمات جدید خود آگاه سازید؛ به این ترتیب مشتری‌هایی که برای اولین بار به شما مراجعه می‌کنند می‌توانند به مشتریان دائمی شما تبدیل شوند.

یکی از اصول تبلیغات برای خانه بازی این است که خدمات جذابی داشته باشید به‌عنوان‌مثال تاریخ تولد کودکانی که به آنجا مراجعه می‌کنند را یادداشت کنید و در روز تولد به والدینشان تبریک بگویید و یا تخفیفی جزئی برای آن‌ها در نظر بگیرید. اگر در ابتدای کار هستید از سایت‌های دیگر راهنمای راه اندازی خانه بازی کودک را مطالعه کنید.

______________________________

خرید انواع سافت پلی گراند با قیمت مناسب از تفریح سازان

______________________________

 • تبلیغات در رسانه‌های مشهود

این روش تبلیغ یکی از گران‌ترین روش‌ها برای تبلیغ خانه‌های بازی به شمار می‌آید، انتخاب این گزینه در شروع کارتان، کار بسیار اشتباهی است؛ زیرا شما هنوز خودتان به صورت کامل روی کار خود مسلط نشدید و اگر مشتریان زیادی به شما مراجعه کنند ممکن است نتوانید خواسته همه آن‌ها را برآورده کنید و ممکن است موجب نارضایتی آن‌ها شوید و مشتری‌های خود را از دست بدهید پس در انتخاب این روش تبلیغاتی کمی دست نگهدارید تا کارتان گسترش بیشتری پیدا کند و به یک جایگاه ثابتی در این زمینه برسید.

قبل از رسیدن به این ثبات کاری می‌توانید از رسانه‌های کم بیننده تر و کم‌هزینه‌تر برای تبلیغ کار خود استفاده کنید. همچنین برای اینکه بتوانید تأثیر بیشتری روی والدین داشته باشید می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی و یا تخفیفات برای مناسبت‌های خود را در بنر و یا ویدئوی تبلیغاتی خود بگنجانید تا جذابیت بصری بالاتری داشته باشند و هزینه‌ای که کردید بعد از مدتی به جیبتان برگردد و متضرر نشوید.

مشاوره رایگان اصول تبلیغات خانه بازی از تفریح سازان

اگر هنوز از خدمات رایگان مشاوره تبلیغات خانه بازی تفریح سازان استفاده نکرده اید. از شروع کارتان دست بکشید!

مرکز تفریح سازان ارائه دهنده تخصصی خدمات مشاوره در راستای احداث و راه اندازی بهتر هر یک از این خانه‌های بازی و همچنین تبلیغات موثر و عالی برای کسب درامد حداکثری است. اگر خواهان ارائه بهتر خدمات با قیمت اقتصادی و موفقیت تضمینی برای خانه بازی خود هستید  پیشنهاد میکنیم حتماً از خدمات مشاوره این مراکز استفاده کنید.

جمع بندی

در نهایت که شما با صفر تا صد تبلیغات خانه بازی آشنا شدید انتخاب بهترین روش برعهده خودتان است؛ ولی حتماً اصول تبلیغات برای خانه بازی را رعایت کنید تا دچار مشکل نشوید. شما اگر تبلیغ صحیحی داشته باشید قطعاً در طولانی مدت باعث افزایش درآمد خانه بازی خود می‌شوید پس حتی اگر در میانه راه هستید و کسب و کارتان هنوز به رونق دلخواهتان نرسیده است پیشنهاد ما به شما یک تبلیغات گسترده برای خانه بازی است.

پس به طور کلی همان‌طور هم که در بالاتر به آن اشاره کردیم شما باید در مکان‌هایی تبلیغات را انجام بدهید که مؤثر باشد به‌عنوان‌مثال: رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها و مراکز خرید و درکل جایی که کودکان با والدین خود حضور دارند می‌تواند از جمله این مکان‌ها باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *