نمایش 1–12 از 198 نتیجه

خرید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک

خرید تجهیزات خانه بازی و مهد کودک
یکی از مهم ترین مراحل زندگی انسان ها دوران کودکی است که دوره ای مهم برای رشد و شکوفایی توانایی‌ ها و استعداد های کودک به شمار می رود. کارشناسان زیادی در زمینه افزایش شکوفایی و رشد استعدادها و توانایی کودکان بحث کرده اند و یکی از مهم ترین راه ها برای کسب تجربه و بیان احساسات و افزایش یادگیری در کودکان را ( بازی) دانسته اند‌.

بازی در کودکان اهمیت زیادی داشته و از لحاظ شناختی، اجتماعی، عاطفی، روانشناسی و جسمانی مورد توجه قرار می گیرد. درگذشته کودکان می توانستند در فضای آزاد بازی کنند اما امروزه با افزایش زندگی شهرنشینی و افزایش آپارتمان نشینی کودکان مجبور هستند در فضای محدود تری بازی کنند. تجهیزات خانه بازی یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین وسایل بازی کودکان در محیط های بسته نظیر آپارتمان ها هستند.

کودکان در چنین محیطی که با توجه به نیازهای آنها طراحی شده است می‌ توانند اوقات خوبی داشته باشند. تجهیزات خانه بازی و تجهیزات خانه کودک سبب افزایش اعتماد به نفس در کودکان شده و هوش اجتماعی آنها را تقویت می کنند. تجهیزات مهدکودک با هدف رفع نیازهای کودکان تولید شده و موجب ارتقای فرهنگ بازی در خانواده ها می شوند.

مزایای اصلی خانه بازی

یکی از مزایای تجهیزات خانه بازی این است که به کودکان در کسب درک درست از دنیای اطراف و کسب مهارت های جدید کمک زیادی می کنند. بازی در محیطی مانند مهد کودک این فرصت را به کودک می دهد تا بتواند دوستان زیادی به دست آورده و با هم سن و سال های خود معاشرت کند که این موضوع سبب افزایش قدرت روابط اجتماعی کودکان می شود. یکی از ویژگی های مثبت تجهیزات خانه بازی ایجاد امنیت برای کودکان است.

در واقع تجهیزات خانه کودک موجب فراهم کردن یک فضای امن با شرایط آب و هوایی مساعد برای کودکان می‌ شوند و کودکان می توانند در یک محیط کاملا امن جنب وجوش داشته باشند. تجهیزات مهدکودک دارای طراحی استاندارد هستند و در طراحی آن ها امنیت کودک را در نظر گرفته اند‌. به عنوان مثال این تجهیزات دارای لبه های تیز نبوده و آزادی را به کودکان هدیه می دهند.

تاثیر تجهیزات مهد کودک و خانه بازی در توسعه ارتباط و مهارت های اجتماعی و تسهیل سلامت بدنی

تجهیزات خانه بازی سبب افزایش مهارتهای اجتماعی کودکان شده و به کودکان این اجازه را می‌ دهند تا بتوانند به دنیای اطراف خود ارتباط بهتری برقرار کنند. علاوه بر این تجهیزات خانه بازی نوعی محرک فکری برای کودکان بوده و آنها را از لحاظ اجتماعی و فیزیکی و عاطفی تقویت می کنند. از طرف دیگر باید اشاره کنیم که این تجهیزات سبب سلامتی بدنی کودک شده و یک محیط جذاب و سرگرم کننده برای کودکان هستند‌.

این تجهیزات علاوه بر افزایش روابط اجتماعی در کودکان باعث افزایش فعالیت آنها می‌ شوند و کودکان با داشتن فعالیت بدنی بیشتر سلامتی بیشتری داشته و وضعیت جسمانی آنها بهبود پیدا می کند. آمادگی جسمانی در کودکان سبب افزایش توان عضلاتی آنها شده و کودکان را از بیماری های مزمن در آینده مانند فشار خون و کلسترول و حتی دیابت نوع دو دور نگه می دارد. افزایش فعالیت در کودکان موجب مدیریت وزن آنها شده و قدرت استخوان های آنها را افزایش می دهد.

تاثیر خانه بازی در بهبود یادگیری عملی و رشد مغز

در واقع کسب تجربیات بازی سبب افزایش یادگیری کودکان می شود. تجهیزات خانه بازی فرصت‌های مناسبی برای آشنایی با سایر وسایل را برای کودکان فراهم می کنند و کودکان می توانند در یک محیط امن و سرپوشیده بدون خطر بازی کنند. تجهیزات خانه بازی شوق کودکان را افزایش داده و می توانند برای کودکان بسیار جذاب باشند. از طرف دیگر این تجهیزات سبب رشد مغز کودکان می شوند.

این تجهیزات برای کودکانی که در سال‌های ابتدایی زندگی هستند بسیار مهم بوده و فرصت‌های زیادی را برای افزایش یادگیری و رشد نقض فراهم می کنند. استفاده از ابزارهای بازی جدید موجب تحریک مغز کودک می شود و رنگی بودن وسایل سبب بهبود سیستم بینایی کودک شده و هوش شناختیشان را بهبود می‌ دهد. علاوه بر این از لحاظ فیزیکی می توانند بر روی نواحی مختلف مغز کودکان اثر گذار باشند. این تجهیزات نگرانی والدین را از خطرات احتمالی برای کودکان کاهش می دهند.

آشنایی با دستگاه بدنسازی پارکی

یکی از تجهیزات خانه بازی، دستگاه بدن سازی پارکی است. وسایل ورزشی مجموعه ای از ابزارهای مناسب برای تقویت رشد عضلانی کودکان هستند و در افزایش فعالیت کودکان تاثیر گذار می باشند. تجهیزات خانه بازی موجب افزایش تحرک کودکان شده و سلامت بدنی آنها را به دنبال دارند. آشنایی با اسم وسایل تجهیزات خانه بازی به والدین کمک می کنند تا بتوانند نسبت به فعالیتهای بدنی کودک خود آگاهی داشته باشند.

در واقع آشنایی با اسم وسایل تجهیزات خانه بازی این امکان را برای والدین فراهم می کند تا بتوانند در مورد خرید تجهیزات پارکی و خانه بازی اطلاعات بیشتری داشته باشند‌. تجهیزات پارکی دارای تنوع در وسایل و لوازم هستند و برخی از این تجهیزات نظیرسرسره ها، تاب های کودک، انواع استند های آموزشی و استخرهای توپ و غیره هستند.

اسم وسایل تجهیزات خانه بازی

اسم وسایل تجهیزات خانه بازی

تجهیزات خانه بازی در انواع مختلفی وجود دارند یا به عبارت دیگر لیست تجهیزات خانه بازی بسیار متنوع بوده و محیطی دلپذیر و شاد برای کودک فراهم می کنند. از جمله تجهیزات خانه بازی می‌ توان به کفپوش مهدکودک اشاره کرد. همانطور که می‌ دانیم کودکان همواره در حال بازی و فعالیت هستند و جنب و جوش زیادی دارند. ممکن است کودکان در هنگام بازی زمین خورده و آسیب ببینند. مسلماً زمین خوردن کودک ممکن است عواقب زیادی به دنبال داشته باشد.

وجود کف پوش های نرم به کودکان این امکان را می‌ دهد تا بتوانند بدون محدودیت شیطنت کنند. قیمت تجهیزات خانه بازی کاملا متفاوت است و با در نظر داشتن لیست تجهیزات خانه بازی می توانید متوجه تنوع در قیمت تجهیزات خانه بازی شوید. یکی دیگر از این تجهیزات، دیوار پوش است که مانند کفپوش‌ها موجب امنیت بیشتر کودکان می شود و علاوه بر این در زیباسازی محیط بازی نقش دارند. از دیگر وسایل خانه بازی می‌ توان به میز و صندلی کودک و قفسه و کمد اشاره کرد.

تجهیزات ایده آل چه ویژگی هایی دارند؟

یکی از ویژگی های ایده آل این گونه تجهیزات تحرک و حرکت است. یک محیط بازی باید شرایطی برای جنب و جوش کودکان فراهم کند و این محیط باید به گونه ای باشد تا کودک بتواند به راحتی بدون محدودیت بپرد، بدود و به طور کلی تحرک داشته باشد. یک محیط بازی ایده آل باید از طبیعت بهره بگیرد تا جذابیت بصری بیشتری داشته باشد. علاوه بر این تجهیزات بازی باید کاملاً جذاب باشند تا توجه کودکان را به سمت خود جذب کنند. رنگی بودن تجهیزات مهد کودک می تواند سبب شوق بیشتر در کودکان شده و هیجان انگیز تر باشد.

تجهیزات همچنین باید دارای صداهای هیجان انگیز باشند‌ تا بتوانند سبب شوق بیشتر کودک شوند‌. البته باید دقت کنید که این تجهیزات باید متناسب با رده سنی کودکان باشند. رقابت های دوستانه در کودکان می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس، دوستی و حس رقابت در کودکان شوند. این ابزار و تجهیزات باید مهارت های مهم را در کودکان پرورش دهند به عنوان مثال باید چگونگی مقابله با شکست و حس اعتماد به ‌نفس و عزت نفس در کودکان پرورش دهند.

تجهیزات مهد کودک

همانطور که می دانیم به دلیل مشغله های کاری والدین اکثر کودکان بیشترین زمان زندگی خود را در مکان هایی نظیر مهد کودک می گذارنند و مهدکودک یکی از مهم ترین مکان ها برای ایجاد شخصیت در کودکان است. بازی یکی از مهم ترین فاکتور را در شکل گیری شخصیت کودکان است. به همین دلیل کودکان باید در یک مکان کاملا مناسب قرار داشته باشند تا شخصیت آنها به بهترین شکل صورت گیرد.

وجود تجهیزات هیجان انگیز مانند استخر توپ و شن، سرسره، بازی های فکری و … می‌ توانند علاوه بر حفظ امنیت کودکان در احساسات کودکان نقش مثبت داشته باشند‌. همچنین می توانیم اشاره کنیم که وجود یک دنیای کوچک برای کودکان می تواند حس مسئولیت پذیری را در آنها پرورش داده و کودکان با استفاده از تجهیزات مهارت های مختلفی را در خود ایجاد کنند. این وسایل و تجهیزات علاوه بر ایجاد حس شادی در کودکان نوعی آموزش دهنده کودکان هستند و می توانند احساس ها و مهارت های گوناگون و آن را به وجود آورند.

قیمت تجهیزات خانه بازی

قیمت تجهیزات خانه بازی

یکی از فاکتورهای مهم در خرید تجهیزات خانه بازی فاکتور قیمت است. همانطور که در قسمت های قبل اشاره کردیم قیمت این تجهیزات با توجه به نوع تجهیزات کاملاً متفاوت است. در خرید تجهیزات خانه بازی باید به موارد زیادی توجه داشته باشید. مهمترین مورد علاوه بر قیمت، کیفیت محصولات است. به همین دلیل پیشنهاد می شود که کیفیت را قربانی قیمت ارزان و پایین نکنید و در حین خرید به دلیل قیمت پایین تجهیزات ارزان تر و نامرغوب تر را خریداری نکنید.

تجهیزات خانه بازی

با خرید بی کیفیت علاوه بر آسیب رساندن به کودک هزینه خود را افزایش می دهید زیرا در آینده مجبور به خرید مجدد همان تجهیزات هستید. در سایت تفریح سازان تمامی این تجهیزات با قیمت های متنوع ارائه شده اند و مشتریان می توانند جزئی‌ ترین تا بزرگترین تجهیزات مهدکودک و خانه بازی را با کیفیت تضمین شده خریداری کنند. سایت تفریح سازان جدیدترین محصولات روز دنیا را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه کرده است و خریداران می توانند با خرید از این سایت رضایت کاملی داشته باشند.

لیست وسایل محصولات پارکی در تفریح سازان

شما میتوانید از شرکت تفریح سازان، تجهیزات و وسایل زیر را خریداری نموده و برای مجهزکردن پارک خود اقدام نمایید:

الاکلنگ:

استفاده از الاکلنگ، فعالیت های گروهی و دو نفره را به فرزند شما می آموزد. با استفاده از آن فرزند شما می تواند، دوست پیدا کند و به این ترتیب با زندگی اجتماعی بیشتر آشنا شود. انواع الا کلنگ در ابعاد و اندازه های گوناگونی ارائه می شوند. برخی از آن ها برای استفاده در پارک های سر باز مناسب هستند و به همین خاطر ابعاد بزرگی دارند.

چرخ و فلک:

چرخ و فلک شهر بازی از دسته دستگاه های بسیار محبوب و قدیمی می باشد که در سراسر جهان دارای طرفداران و محبوبیت می باشد. در واقع چرخ و فلک از اصلی ترین وسایل بازی موجود در شهر بازی ها می باشد. در اکثر شهر بازی های کشور عزیزمان ایران چرخ و فلک پیدا می شود و از اولین و ضروری ترین وسیله برای شهر بازی به حساب می آید.سایت تفریح سازان شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند.

بارفیکس:

بارفیکس یکی از تجهیزات مهم برای ورزش ژیمناستیک به شمار می رود. این وسیله یک میله افقی بوده که به عنوان ابزاری برای تقویت ماهیچه و بدن استفاده می شود. Barfix جنس فولادی داشته و در خانه و باشگاه استفاده می شود.

ترامپولین:

ترامپولین یکی از ابزار های ورزشی روز دنیا است که طرفداران و علاقه مندان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این تشک های مخصوص پرش دارای مزیت هایی برای سلامتی جسمی و روانی افراد هستند که در ادامه به بررسی بیشتر این موارد خواهیم پرداخت.

تاب:

تاب و سرسره در دسته وسایل پر طرفدار تجهیزات خانه بازی  می باشند و به همین خاطر وجود این لوازم بازی در همه خانه های بازی مخصوص خانه کودک و پارک ها و مراکز تفریحی کودک الزامی است. در دنیای صنعت، تولید انواع تاب و سرسره با در نظر گرفتن برخی مولفه های خاص انجام می شود. از این رو باید در حین خرید تاب به برخی نکات و فاکتورهای خرید توجه داشته باشید.

سرسره بادی:

سرسره بادی  یکی از تجهیزات پارکی است که برای کودکان طراحی و تولید شده است. این محصول مهیج می‌ تواند برای کودکان بسیار هیجان انگیز و لذت آور باشد. علاوه بر این توجه داشته باشید که سرسره های بادی هیچگونه خطرات فیزیکی برای کودکان ندارند و در تولید آنها از مواد سمی و غیر استاندارد استفاده نشده است. به همین علت موجب ایجاد حساسیت های پوستی در کودکان نمی شود.