ایر هاکی

ایر هاکی یکی از ابزارهای بازی است که در سال‌های اخیر مورد توجه رده‌های سنی مختلف قرار گرفته‌اند. هر یک از این وسایل بازی از کارکرد به خصوصی برخوردار هستند. انواع آن‌ها بدنه‌ای مستحکم و مقاوم دارند و به همین خاطر نیز در میان مشتریان به شهرت رسیده‌اند. این محصولات بازی برای همه سنین مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع ایرهاکی در مراکز بازی کودک و نوجوان در دسترس قرار گرفته و نصب می‌شوند. هر یک از آن‌ها با طراحی زیبا و شکیلی در تفریح سازان ارائه می‌شوند.
ایرهاکی به صورت حرفه‌ای تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع وسایل بازی ایر هاکی برای همه سلیقه‌ها کارایی دارند. این بازی به عنوان بازی رومیزی نیز معرفی می‌شود. هر یک از آن‌ها به سهولت در محل‌های مورد نظر نصب و راه اندازی می‌شوند. این بازی‌های هیجان انگیز بسیار سرگرم کننده هستند.
به همین خاطر نیز برای استفاده همه رده‌های سنی مناسب خواهد بود. این بازی‌ها اغلب به صورت دو یا چند نفره توسط ایرهاکی ۴ نفره اجرا می‌شوند. بازیکنان این بازی‌ها هر یک به سهولت از صفحه بازی مربوط به ایرهاکی استفاده می‌کنند.
ایر هاکی امکانات گسترده‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. امکانات این بازی برای ساعت‌ها سرگرمی کودکان و نوجوانان به کار برده می‌شوند. هر یک از این بازی‌های حرفه‌ای با روش به خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. افراد برای استفاده از این بازی باید مهارت‌های مورد نظر را کسب کنند. به این ترتیب این بازی به یکی از لذت‌بخش‌ترین سرگرمی‌ها تبدیل می‌شود.

بازی ایرهاکی

تاریخچه ایر هاکی

تاریخچه ایر هاکی در سال 1340 میز هاکی دارای سوراخ های نسبتا بزرگی بود که توسط بلبرینگ مسدود می شدند. تا سال 1967، این بازی به عنوان ابزاری برای آموزش فیزیک ابتدایی مورد استفاده قرار می گرفت. روی میز یک تخته فیبر یا صفحات پلکسی گلاس بود که با ساختار لانه زنبوری از هم جدا شده بودند و فضای بین تخته ها با هوای فشرده کم فشار تامین می شد. در حالی که بازی با این میزهای هوایی سرگرم کننده بود، اما هنوز یک بازی کامل نبودند.
در سال 1968 کمپانی سگا یک بازی شبیه به ایرهاکی به نام MotoPolo منتشر کرد. بر اساس چوگان، دو بازیکن موتورهای مینیاتوری را در داخل کابینت جابه جا می کردند و هر بازیکن سعی می کرد توپ ها را به دروازه حریف بکوبد. پس از آن این بازی مجهز به سطحی با اصطکاک کم، یک دیسک نازک، دو مهاجم و رقص نور گردید.
در آن سال هاکی وارد بازار گردید و به مردم فروخته شد. در هر صورت، این بازی یک موفقیت مالی سریع بود و در اواسط دهه 1970 علاقه زیادی به این بازی برای مسابقات پیدا شد تا جایی که امروزه، هاکی حرفه ای توسط مجامع جدی در سراسر جهان، بازیکنان گسترده ای را به خود جلب کرده است. در طی سالیان ایر هاکی کودک و ایر هاکی اسباب بازی تولید شد و به عنوان وسایل و تجهیزات خانه بازی در شهربازی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار میز ایر هاکی

یک میز ایر هاکی برقی معمولی شامل یک سطح بازی صاف و بزرگ است که برای به حداقل رساندن اصطکاک طراحی شده است، یک ریل در اطراف برای جلوگیری از خروج پوک و ضربه گیرها (پره ها) است. در انتهای پشت و زیر دروازه ها، معمولاً یک قسمت برای بازگشت پوک وجود دارد. برای افزایش سرعت بازی، یک بالشتک از هوا را روی سطح بازی از طریق سوراخ های کوچک تولید می کنند، به همین دلیل اسم این وسیله ایر هاکی نام گرفته و در دسته تجهیزات خانه بازی جای گرفته اند.
در این میز های ایر هاکی بازی توپ هایی وجود دارند که از باتری و فن برای تولید بالشتک هوای خود استفاده می کنند، اما از آنجایی که مستعد شکستن هستند، معمولاً فقط به عنوان اسباب بازی کودکان فروخته می شوند. تنها میز هایی که برای بازی در مسابقات تایید شده اند، میزهای 8 فوتی هستند. اما با این حال از ایر هاکی کوچک می توان برای یادگیری استفاده کرد. میز ها در مسابقات 5 نفره است. میزهای چهار نفره نیز وجود دارد، اما از آن ها برای بازی رقابتی استفاده نمی شود.

توپ ها (پوک) در ایر هاکی

توپ های میز ایرهاکی

پوک های ایر هاکی دیسک هایی هستند که از رزین پلی کربنات Lexan ساخته شده اند. پوک های استاندارد تایید شده زرد، قرمز و سبز هستند. در بازی رقابتی، یک لایه نوار سفید نازک در سمت رو به بالا قرار می گیرد. قوانین حرفه ای برای هاکی در مورد اندازه توپ وچود دارند.
در حالی که قوانین رسمی بیان می کند که قطر یک پوک باید دقیقا 5/3 اینچ باشد، تمام توپ های جایگزین با اندازه کامل توسط میزهای ایر هاکی حرفه ای تقریبا 14/3 اینچ قطر دارند. توپ های بازی معمولا دایره ای و اشکال دیگر (مثلث، شش ضلعی، هشت ضلعی یا مربع) هستند.

قوانین بازی ایرهاکی

در این بازی جذاب، قوانین بسیاری نیز وجود دارد که به افراد کمک می‌کنند از بازی خود لذت بیشتری ببرند. برخی از این قوانین را در زیر مشاهده می‌کنید:
در هر راند از این بازی شروع کننده یکی از بازیکنان خواهد بود. یعنی بازیکن شروع کننده در هر راند تغییر می‌کند.
برای هر بازیکن در هر راند بازی، به اندازه 10 ثانیه تایم اوت تعیین می‌شود. به این ترتیب روند بازی ساده‌تر خواهد شد.
با ضربه زدن به هر دیسک دستگیره‌ها نباید از خط مرکزی خارج شوند. در غیر این صورت جریمه‌هایی برای شخص خاطی تعیین می‌شود.
پس از گل زدن حریف، آغاز راند بعدی بازی با شخص دیگر است.
در صورتی که یک دیسک در میانه میز ایرهاکی باقی بماند و حرکت نکند، هیچ کس امتیازی کسب نمی‌کند.
محل قرارگیری هر یک از بازیکنان نیز در جریان این بازی تعیین می‌شود. هر یک از آن‌ها باید در کناره‌های میز قرار بگیرند.
در حین بازی نباید دسته‌ها از جای خود بلند شوند. در غیر این صورت نیز یک خطا برای بازیکن در نظر گرفته می‌شود.

روند بازی ایر هاکی

بازی رقابتی ایر هاکی با ویژگی های زیر شناخته می شود:
– سر چکش مانند چوگان چوبی با نوک انگشتان از قسمت پشت گرفته می شود، نه بالای آن. این کار منجر به حرکات مچ بیشتری می شود و به بازیکن کمک می کند تا مهاجم را سریعتر دور میز حرکت دهد.
– برای دفاع پایه، پتک در مرکز، حداقل با فاصله 8 اینچ از دروازه نگه داشته می شود. در این موقعیت، حرکات بسیار جزئی به سمت چپ و راست، عملاً تمام شوت های مستقیم را مسدود می کند. برای جلوگیری از ضربات، فرد به سرعت به گوشه عقب دروازه می نشیند.
– شوت ها اغلب از «دریفت» زده می شوند، جایی که توپ در الگوهای تنظیم شده ای حرکت می کند که برای دور زدن انتظارات و زمان بندی حریف طراحی شده اند. محبوب ترین دریفت ها عبارتند از “مرکز”، “الماس”، “مورب” و “ال”.
– شوت ها اغلب به صورت گیج کننده زده می شوند طوری که ظاهرا در یک مسیر، اما در جهت مخالف، در مقابل مهاجم قرار می گیرند. به عنوان مثال، یک حرکت عرضی بازوی راست می تواند منجر به “شات کات” به گوشه سمت چپ دروازه حریف یا “دیوار سمت راست زیر” شود (کنار دیوار سمت راست، به گوشه سمت راست دروازه حریف)

دلایل محبوبیت بازی ایرهاکی

هر یک از طرفداران این بازی هیجان‌انگیز از یکی از ویژگی‌های این بازی لذت می‌برند. لذت یک بازی دونفره مهم‌ترین دلیل افزایش جذابیت این بازی برای علاقه‌مندان به شمار می‌رود. بازی‌های گروهی برای رده سنی کودک و نوجوان نیز بسیار محبوب هستند. این بازی هیجان‌انگیز، در چند راند برگزار می‌شود و هر یک از بازیکنان در هر نوبت از بازی شانس خود را امتحان می‌کنند. به این ترتیب هیجان بازی افزایش می‌یابد. به‌صرفه‌بودن هزینه انجام آن نیز در مراکز بازی کودک توجه افراد را جلب می‌کند.

بازی محبوب ایرهاکی بین خانواده

کاربرد ایر هاکی

ایر هاکی با کاربردهای وسیعی در کشور ما خرید و فروش می‌شود. انواع بازی‌های انجام شده بر روی این میزها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. برخی از کاربردهای این دستگاه‌ها برای بازی کودکان و نوجوانان در دسترس قرار می‌گیرند.
قد و ارتفاع هر یک از آن‌ها قابل تنظیم است و به همین خاطر نیز هر یک برای استفاده همه بچه‌ها و نوجوانان به کار می‌روند و محدودیتی برای استفاده از هر یک وجود ندارد. شما می‌توانید انواع میز ایرهاکی را برای بچه‌های خود در منزل نیز خریداری کنید.
در سال‌های اخیر مدل‌های کوچک‌تر این وسایل بازی نیز ارائه شده‌اند که برای مصارف خانگی بیشترین استفاده‌ها را دارند. این محصولات بر اساس نیازهای مشتریان خرید و فروش می‌شوند.
قیمت خرید هر یک از مدل‌های این محصولات بر اساس نوع و ابعاد ساخت آن‌ها تعیین خواهد شد. به همین خاطر نیز تنوع وسیعی در میان آن‌ها مشاهده می‌شود. دسته بندی‌های مختلف این میزهای ایرهاکی شهربازی‌ها را مجهزتر کرده و بر درآمد این خانه‌های بازی می‌افزاید.
این دستگاه‌ها با مزایای ویژه‌ای در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. ایر هاکی با طراحی‌های شیکی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. کارایی این محصولات کاربردی به دلیل مزایای آموزشی این اقلان نیز مورد توجه قرار گرفته است.
بچه‌ها با استفاده از این وسیله بازی به رشد و پرورش اندام‌های مختلف بدن خود می‌پردازند و به این ترتیب به خوبی می‌توانند به اعضای بدن تسلط داشته و آن‌ها را با هم هماهنگ کنند. این مسئله مزایای بی شماری برای فرزندان شما در سنین رشد به همراه می‌آورد.

مزایای ایر هاکی

بسیاری از مردم ورزش نمی کنند، بنابراین حتی یک بازی روی میز مثل ایرهاکی و یا فوتبالدستی می تواند به سلامت و سوزاندن کالری کمک کند. بسته به وزن خود، می توانید با انجام بازی هاکی، مقدار کمی کالری بسوزانید. این کالری سوزانده شده حدود 280 تا 300 برای یک فرد معمولی است. در حالی که یک ساعت بازی هاکی به طور کامل جایگزین برای انجام یک تمرین سخت تر و کامل تر نمی شود، اما یک راه عالی برای از بین بردن یک ناهار سنگین یا شیرینی است.

تحرک و ورزش با بازی کردن ایرهاکی

ویژگی‌های ایر هاکی

ایر هاکی یک بازی بسیار حرفه‌ای است که به صورت کاربردی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. این بازی از یک صفحه ام‌دی‌اف کاربردی تشکیل شده است که رنگ بندی آن بر اساس نظر مشتریان تعیین می‌شود. رنگ بندی این میزها بر اساس نظر و خواست مشتریان انتخاب می‌شود و به همین خاطر تنوع وسیعی در میان مدل‌های این میزهای بازی حرفه‌ای وجود دارد. انتخاب در میان آن‌ها کار ساده‌ای است.
این میزهای بازی به صورت ضد خش تولید و ارائه می‌شوند و هر یک از ویژگی‌های به خصوصی برخوردار هستند. شما می‌توانید این بازی‌ها را بر اساس نیازهای خود در محیط‌های بازی خریداری کنید. جنس ضد خش این بازی‌ها از ساختار آن‌ها در طول دوران استفاده از این وسایل بازی محافظت می‌کند.
انواع آن‌ها با بدنه‌ای شیک و زیبا طراحی می‌شوند و متریال به کار رفته در ساختار آن‌ها بسیار مرغوب و با کیفیت است.
در ساخت و تولید این محصولات از دستگاه سی ان سی استفاده شده است. این دستگاه‌ها سوراخ‌های ریزی بر روی بدنه این میزها ایجاد می‌کنند و به همین خاطر نیز کاربرد آن‌ها در فرایند ساخت و آماده سازی بدنه این میزها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
سیستم مهندسی شده ساخت و آماده سازی این میزها بسیار تخصصی است و ساخت و تولید این اقلام کاربردی بسیار حرفه‌ای صورت می‌گیرد. پیشرفت مدارات الکترونیکی برای آماده سازی و تولید این اقلام در سال‌های اخیر تغییر وسیعی در این محصولات به وجود آورده است. به همین خاطر نیز انواع آن‌ها بیشتر از گذشته در معرض توجه قرار گرفته‌اند. هر یک از این میزها از قیمت به خصوصی برخوردار هستند. و مثل قیمت الاکلنگ کودک و دیگر تجهیزات متفاوت است. شما می‌توانید، بهترین مدل‌های آن‌ها را با کمترین قیمت‌ها در سایت فروش ایرهاکی یعنی تفریح سازان که مرکز فروش ایرهاکی در تهران است، خریداری کنید.

چرا باید ایر هاکی بخریم؟

دلایل خرید میز ایر هاکی خانگی و خرید میز بازی ایر هاکی چیست؟ با قیمت مناسب می‌توان برای خانه میز هاکی خرید. میز ایرهاکی حرفه‌ای تا ساعت‌ها بچه‌ها را در اتاق‌های سربسته سرگرم می‌کند. این میزها هر یک بر اساس رده‌های سنی مختلف تولید شده‌اند و به همین خاطر هر یک استفاده و کارایی ساده‌ای از آن‌ها دارند.
این میزها رنگ بندی متنوعی دارند. هر یک از بچه‌ها می‌توانند، با در نظر گرفتن مهارت‌های خود بر اساس رده سنی از آن‌ها استفاده به عمل آورند. این میزها باید به درستی استفاده شوند؛ در غیر این صورت روند بازی بچه‌ها را با مخاطراتی مواجه می‌کنند.
انواع این بازی‌ها استحکام قابل توجهی دارند و مقاومت آن‌ها مورد تأیید است. استحکام و کیفیت بالای هر یک از این میزها سبب افزایش میزان شهرت این محصولات شده است. شما می‌توانید این میزها را با ابعاد استاندارد و متناسب با محیط خریداری کنید.
در صورتی که آن‌ها سایز بندی مناسبی نداشته باشند، فضای محیط را بیش از حد اشغال کرده و سبب پر شدن و شلوغی محیط می‌شوند. ابعاد آن‌ها در طرح‌های مختلف بر اساس فضای مورد نظر تعیین می‌شود.
در صورتی که فضای مورد نظر شما خیلی بزرگ باشد، باید بر مبنای آن از مدل‌های بزرگ این میزها استفاده کنید. هر یک از مدل‌های بزرگ این محصولات فضا را به خوبی پوشش می‌دهند. اما برای فضای کوچک باید حتماً مدل‌های مینی این میزها را خریداری کنید.
استفاده از قابلیت‌های ویژه این محصولات را در میان سایر وسایل بازی به برتری می‌رساند. در ساختار برخی از آن‌ها از نورهای اضافی استفاده شده است. این نورهای درخشان سبب زیبایی بیشتر ساختار بدنه این میزها خواهد شد. به این ترتیب انواع آن‌ها در فضا می‌درخشند و ظاهر محیط را به خوبی می‌آرایند.
طراحی این میزها به گونه‌ای است که حتی بدون حضور داور نیز قادر به استفاده از آن خواهید بود. حرکت ساده توپ ایر هاکی بر روی زمین برای شرکت کنندگان در این بازی بسیار لذت بخش خواهد بود.
شما می‌توانید این ایرهاکی، تاب و سرسره و دیگر وسایل بازی را با میزان اصطکاک بسیار کم خریداری کنید. پیشرفت فناوری‌های مدرن در تولیدی ایر هاکی نیز تحولاتی به وجود آورده است. از میان محصولات بازی موجود در بازارهای امروزی این بازی‌ها از کارایی بیشتری برخوردار هستند.

فروش میز ایرهاکی دست دوم

خرید میز ایرهاکی، فوتبال دستی و خرید استخر توپ به صورت دست دو نیز امکان‌پذیر است و قیمت انواع میز ایرهاکی دست دو به‌صرفه‌تر تعیین می‌شود. برای خرید انواع تجهیزات بازی فقط کافیست به فروشگاه ها مراجعه کنید و تا قیمت های استثنائی ما شگفت زده شوید.

قیمت ایر هاکی

ایر هاکی با هزینه و قیمت‌های ویژه‌ای خرید و فروش و تولید می‌شود. هر یک از این میزهای بازی بر اساس نوع متریال به کار رفته قیمت گذاری می‌شوند. قیمت هر یک از این میزها بر اساس نوع کاربرد آن‌ها تعیین می‌شود.
هزینه خرید آن‌ها بر اساس تعداد خرید شما نیز تعیین می‌شود. تفریح سازان در این خصوص طرح‌هایی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که سبب سهولت در روند خرید و فروش این محصولات خواهد شد. انواع دسته بندی‌های این میزها به صورت حرفه‌ای تولید شده‌اند و به همین خاطر نیز قیمت پرداختی آن‌ها توجیه پذیر خواهد بود.
قیمت‌های تعیین شده در مرکز تفریح سازان رقابتی بوده و به همین خاطر بسیار مناسب هستند. انواع آن‌ها بر اساس قیمت‌های مناسبی را به خود اختصاص می‌دهند. شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را برای انواع مصارف خود خریداری نمایید.

قیمت‌های تعیین شده برای میزهای ایرهاکی برای سهولت در فرایند خرید مشتریان بسیار مناسب هستند. قیمت خرید این میزها بر اساس ابعاد آن‌ها نیز تعیین می‌شود. با افزایش ابعاد و سایز بندی‌های این محصولات قیمت خرید آن‌ها نیز تغییر می‌کند. هزینه‌های تعیین شده برای هر یک بر اساس کیفیت و مرغوبیت متریال ساخت به کار رفته در آن‌ها مشخص می‌شود.
این قیمت‌ها توان خرید مشتریان را تعیین می‌کنند. در صورتی که هزینه‌های تعیین شده خارج از توان مردم باشد، بی شک خرید و فروش این وسایل بازی نیز کاهش می‌یابد. مرکز تفریح سازان با بررسی این موارد خرید و فروش انواع این محصولات را انجام می‌دهد. به این ترتیب قیمت‌های خود را بر این اساس مشخص می‌کند.
ایرهاکی جدید یکی از بازی‌های جدیدی است که در سر تا سر کشور ما به فروش می‌رسد. هر یک از آن‌ها با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسبی ارائه می‌شوند و به همین خاطر نیز مشتریان برای خرید آن‌ها بسیار ترغیب می‌شوند.
این میزهای باکیفیت همه روزه با استفاده از بهترین متریال تولید شده و به ساخت می‌رسند. شما می‌توانید، هر یک از مدل‌های آن‌ها را برای مصارف حرفه‌ای خود خریداری کرده و با استفاده از آن‌ها بهترین سرگرمی‌ها را برای بچه‌ها فراهم کنید.
بچه‌ها با استفاده از این بازی‌ها لحظات شاد و هیجان انگیزی را تجربه می‌کنند. انواع آن‌ها مشتریان بیشتری برای مراکز بازی شما به ارمغان می‌آورند و سود به دست آمده از بازی‌های شهربازی را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند. شما می‌توانید هم اکنون برای خرید این تجهیزات و لوازم بازی اقدام نمایید.

خرید ایرهاکی از تفریح سازان

مجموعه تفریح سازان همواره به فکر مشتریان خود بوده و با ارائه تجهیزات تفریحی و سرگرمی برای کودکان در بهترین کیفیت و ارسال سریع، سعی در جلب اعتماد شما عزیزان است. شما می توانید برای خرید اینترنتی ایر هاکی خانگی، خرید ایرهاکی کودکان، خرید ایرهاکی بزرگ، خرید ایرهاکی ارزان و خرید ایر هاکی کوچک و تمامی تجهیزات این بازی تفریح سازان را انتخاب کنید و هزینه کالا را در محل پرداخت کنید و یا برای خرید حضوری به فروشگاه بزرگ تفریح سازان در تهران (سایت فروش ایرهاکی) مراجعه کنید.

خرید ایرهاکی با روش‌های آنلاین و سنتی در سر تا سر کشور انجام می‌شود. این میزها به سهولت راه اندازی شده و نیازی به بهره گیری از علوم به خصوصی برای نصب آن‌ها در محیط نخواهید داشت. ایر هاکی روش خرید به خصوصی در کشور ما دارد.
این میزها در مرکز تفریح سازان با ساده‌ترین روش‌های خرید در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند و خرید و فروش آن‌ها مزایای بی شماری خواهد داشت. خرید آن‌ها از روش‌های اینترنتی با سرعت عمل بسیار بالایی صورت می‌گیرد.
سرعت بالای خرید این میزها از مهم‌ترین مزایای ساخت هر یک به شمار می‌رود. شما می‌توانید هر یک را بر اساس نیازهای خود با استفاده از این روش‌های خرید تهیه نمایید. خرید و فروش این دسته از میزهای ایرهاکی و دیگر وسایل بازی کودکان از جمله تاب و سرسره پارکی و …. به صورت روش‌های اینترنتی این قابلیت را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد که در سریع‌ترین زمان ممکن انواع آن‌ها را در دسترس داشته باشند. از این رو در سال‌های اخیر به میزان قابل توجهی شاهد فروش ایرهاکی خانگی بوده‌ایم.

_______________________________

سوالات متداول

  1. ایرهاکی برقی یا با باتری، کدام  بهتر است؟

میزهای ایرهاکی در دو نوع برقی و باتری‌خور تولید شده‌اند. میزهای ایرهاکی باتری‌خور در موقعیتی که برق ندارد، مناسب‌ترین نوع میز هست. دیگر مزایای میز ایرهاکی باتری‌خور، امکان جابه‌جایی آن است. ایرهاکی برقی به دلیل مجهز بودن به فن‌های قوی، تجربه‌ی بازی لذت‌بخشی را برای شما فراهم می‌کنند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر که مکان ثابتی برای قرار دادن میز دارید، از میزهای برقی استفاده کنید.

  1. میزان مصرف انرژی دستگاه ایرهاکی به چه صورت است؟

میزان مصرف انرژی توسط این دستگاه کاملاً بهینه است و به طور کلی دستگاه‌های ایرهاکی کاملاً کم مصرف و مقرون به صرفه هستند. حتی اگر ساعت‌ها از آن‌ها استفاده کنید، مصرف برق زیادی نخواهند داشت.

  1. چقدر طول می‌کشد تا پس از خرید ایرهاکی از تفریح سازان، به دستمان برسد؟

بعد از انجام خرید آنلاین ایرهاکی، در طول زمان بین 2 ساعت الی یک ماه و بسته به وزن و حجم و مقصد متفاوت شما با باربری تیپاکس و هر روشی که شما بخواهید، به دستتان خواهد رسید. هنگام تحویل محصول از باربری حتماً ابتدا آن را چک نموده و سپس تحویل بگیرید.