خرید بازی های فومی از تفریح سازان

بازی های فومی تاثیرات بسیار زیادی در هوش کودکان دارد و به همین دلیل به عنوان تجهیزات پارکی  هم در اغلب پارک ها موجود است. به همین علت همواره پیشنهاد می شود برای پرورش هوش و افزایش خلاقیت در کودکان از تاثیر استفاده از بازی فومی غافل نشوید. این گونه از محصولات در رنگ های متنوعی تولید شده و موجب افزایش ضریب هوشی در کودکان می شوند. در حقیقت بازی های فومی انواع متفاوتی دارند که در این مقاله قصد داریم در مورد تک تک آنها مطالبی برای شما عزیزان ارائه دهیم.

ویژگی بازی های فومی

اسباب بازی فومی از لحاظ بهداشتی کاملاً سالم است و در دسته تجهیزات شهر بازی کودکان  نیز جای گرفته است چرا که در تولید آن از مواد شیمیایی و سمی استفاده نشده است. به همین جهت اگر کودکان در حین بازی این اسباب بازی ها را در دهان خود بگذارند مسوم نمی شوند. بنابراین توجه داشته باشید که این اسباب بازی ها کاملاً بهداشتی و ایمنی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که در همه اماکنی که کودکان در آن حضور دارند مانند مهد کودک ها و آموزشگاه ها و کانون پرورش فکری و هنر سرا ها و مدارس مورد استفاده قرار می گیرند.

علاوه بر این از دیگر ویژگی های بازی های فومی توانیم به امنیت و سازگاری تجهیزات فومی با پوست اشاره کنیم. در تولید این محصولات از فوم های مرغوب استفاده شده که موجب حساسیت های تنفسی و پوستی نمی شود. چرا که متریال های تولید شده از جمله متریال های باکیفیت و درجه یک هستند و از هرگونه مواد مضر به دورند.

برای خرید سرسره کلیک کنید.

مزیت بازی های فومی

بازی های سرگرم کننده فومی تاثیرات شگفت انگیزی بر روی خلاقیت کودکان دارند. در حقیقت مناسب ترین راه برای رشد استعداد کودکان این است که در فرایند بازی ذهن و تمرکز کودکان را به کار بگیرید. این بازی ها از جمله بازی هایی هستند که موجب تقویت حافظه و خلاقیت در کودکان می شوند. علاوه بر این قدرت تفکر را در کودکان افزایش می دهند. چرا که یک فضای دوستانه و جذاب و پر جنب و جوش برای کودکان ایجاد می کنند.

افزون بر این توجه کنید که این بازی ها به تکامل و فرآیند رشد کودک کمک بسیار زیادی می کنند. بازی های فومی توانایی کودکان را کشف می کنند. زیرا کودکان با انجام این بازی ها اعتماد به نفس خود را به دست می آورند و توانایی بالاتری برای انجام بازی های فکری دارند. بازی فومی موجب می شود تا به مرور زمان کودکان به رشد عقلی برسند و استعدادشان شکوفا شود.

بازی های فومی مزیت بسیار زیادی برای کودکان دارند. چرا که موجب تقویت مهارت های اجتماعی در کودکان می شوند و از سوی دیگر انگشتان کودکان را تقویت می کنند و موجب هماهنگی بین چشم و دست در کودکان می شوند. علاوه بر این کودکان می توانند با استفاده از این تجهیزات رنگارنگ شناخت کاملی از رنگ ها داشته باشند و یک سرگرمی و بازی خلاقانه را تجربه کنند.

برای خرید ترامپولین کلیک کنید.

 معرفی انواع بازی های فومی

 معرفی انواع بازی های فومی

از انواع بازی های فومی می توانیم به پازل سه بعدی و پازل دو بعدی و بازی تانگرام و قوطی حروف و اعداد مگنتی فومی و کفپوش های حروف لاتین و منچ و مارپله فومی و غیره اشاره کنیم. در ابتدا در مورد بازی مارپله فومی مطالبی ارائه می دهیم. یکی از انواع بازی های فومی پازل ترکیبی حیوانات است که در ضخامت های ۱۰ میلیمتر تولید می شود. این پازل یک بازی سرگرم کننده و لذت بخشی است که برای کودکان بالای سه سال تولید شده است.

این بازی باعث می شود تا کودکان عناوین مختلف حیوانات و رنگ ها را بشناسند. این بازی مهیج و آموزنده ذهن کودک را در بر می گیرد و لحظات خوش و سرگرمی را برای کودکان به وجود می آورد. یکی دیگر از اسباب بازی های فومی اسباب بازی جت فوم است که در رنگ های متنوع و شاد و تولید شده و کاملاً بهداشتی است. زیرا با توجه استانداردهای جهانی به مرحله تولید رسیده است. در این بازی لذت بخش کودکان باید عکس ها و قطعات فومی را در کنار یکدیگر بگذارند و یک موشک برای خود ایجاد کنند.

برای خرید ایرهاکی کلیک کنید.

مختصری در مورد بازی های فومی

اسباب بازی که برای کودک خریداری می شود علاوه بر اینکه موجب ایجاد نشاط و سرگرمی برای کودکان باید جنبه آموزشی و فکری و خلاقیت داشته باشد. اسباب بازی های کودکانه باید به گونه ای باشند که قدرت اندیشیدن را در کودکان تقویت کنند و حواس پنجگانه آن را به کار بگیرند.

اسباب بازی های فومی که با توجه به اصول بهداشتی تولید شده اند علاوه بر این که جذابیت ظاهری دارند موجب جلب توجه کودکان می شوند و حس بازی و شادی را در کودکان تقویت می کنند. در واقع اینگونه از بازی ها برای کودکان تنوع بسیار بالایی دارند. به عنوان مثال پازل فومی یک بازی سرگرم کننده و لذت بخش برای کودکان است که در ضخامت های مختلف تولید شده و در چند رنگ شاد و متنوع به مرحله تولید رسیده است.

بازی های فومی قلعه جنگی و قلعه رویایی

پازل قلعه جنگی که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته برای ارتقای هوش و فکری کودکان تولید شده و یک بازی خلاقانه ای است که کودکان می توانند به صورت دسته جمعی و انفرادی آن را بازی کنند. در واقع این بازی دارای قطعاتی با تنوع رنگی بالا است که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید شده و دارای ۷۶ و قطعه است که برای کودکان ۳ تا ۶ سال و برای سنین بزرگتر از ۸ تا ۱۲ سال یک بازی سرگرم کننده و خلاقانه به حساب می آید.

بازی قلعه رویایی برای ارتقای سطح هوشی کودکان تولید شده و دارای ۶۱ قطعه است که کودکان از سنین ۳ تا ۷ سال و حتی نوجوانان می توانند برای گذراندن اوقات فراغت خود، خود را با استفاده از این اسباب بازی سرگرم کنند. بنابراین توجه داشته باشید که این بازی فکرآفرین به کودکان دلبندتان کمک می کند تا بتوانند به صورت انفرادی قلعه رویایی برای خود درست کنند.

برای اطلاع از قیمت استخرتوپ کلیک کنید

پازل های فومی بهترین بازی  برای افزایش قدرت تخیل

پازل های فومی بهترین بازی برای تحریک قدرت تخیل و تقویت حافظه کودکان به حساب می آیند. به همین جهت پیشنهاد می شود برای افزایش قدرت تفکر در کودکان از بازی های فومی غافل نشوید. علاوه بر این توجه داشته باشید که پازل های مقوایی به علت این که دارای انعطاف و ضخامت کمی هستند به زودی خراب می شوند به همین جهت شما می توانید از پازل های فومی استفاده کنید.

چرا که این گونه از محصولات به علت اینکه در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند و جزو محصولات انعطاف پذیر به حساب می آیند بهترین جایگزین برای پازل های مقوایی هستند.شما عزیزان می توانید از پازل های فومی در مهد کودک ها و در مدارس و حتی در منازل استفاده کنید. این بازی های سرگرم کننده به صورت دو بعدی و سه بعدی در اشکال مختلف و رنگ های گوناگون تولید می شوند.

پازل های فومی چه تاثیراتی بر روی کودکان می گذارند؟

 تاثیر پازل های فومی بر روی کودکان

از تاثیر انواع بازی های فومی در هوش کودکان چه می دانید؟ آیا از مزیت استفاده از پازل های فومی چیزی می دانید؟

این بازی ها موجب تقویت ذهن کودکان می شوند. علاوه بر این حافظه تصویری کودکان را تقویت می کنند. به همین علت کودکان قادرند با استفاده از این بازی ها اشکال و رنگ ها و اندازه ها را از یکدیگر تشخیص دهند و آنها را تفکیک کنند. همچنین باید ذکر کنیم که بازی های فومی موجب کنجکاوی کودک می شوند.

برای خرید نیمکت پارکی کلیک کنید

پازل های فومی چه تاثیراتی بر روی کودکان می گذارند؟

کودکان با استفاده از پازل های فومی در تجهیزات خانه بازی، با اعداد و حروف فارسی و انگلیسی به طور کامل آشنا می شوند و پیش زمینه بسیار عالی برای رفتن به کلاس اول ابتدایی پیدا می کنند. توجه داشته باشید که اسباب بازی های جذاب فومی هیچ صدمه ای به کودکان دلبند شما وارد نمی کنند و قابل شستشو هستند. لذا شما عزیزان می توانید قبل از استفاده کودکان از پازل ها و سایر بازی های فومی آن ها را برای اطمینان خاطر خود شستشو دهید.

اطلاعاتی در مورد بازی فومی تانگرام

بازی فومی تانگرام یکی از بازی های هیجان انگیز و انگیزشی است که از هفت قطعه تشکیل شده است. این بازی معمایی که با نام هفت تابلوی مهارت هم شناخته می شود از دو مثلث کوچک و دو مثلث بزرگ و یک متوازی الاضلاع و یک مربع تشکیل شده است. در واقع کودکان می توانند این قطعات را در کنار یکدیگر بگذارند و اشکال مختلفی ایجاد کنند و از بازی را خود لذت ببرند.

با استفاده از این بازی علاوه بر این که کودک نظم را درک می کند بلکه با اشکال هندسی هم آشنا می شود. در حقیقت این نوع بازی فومی موجب می شود تا کودک بتواند با تغییر جای اشکال هندسی قوای ذهنی خود را درگیر کند و شکل جدیدی ایجاد کند. این بازی هوش و خلاقیت توسط تفریح سازان تولید می شود این مجموعه به تولید انواع بازی های فومی می پردازد.

در مورد بازی فومی چه می دانید؟

در آخر باید ذکر کنیم که بازی فومی یک ابزاری برای فعال شدن ذهن کودکان و افزایش تفکر در کودکان است. در واقع این بازی برای کودکان جذابیت بسیار بالایی دارد چراکه تجهیزات بازی های فومی بسیار رنگی و زیبا است و موجب جذب کودکان می شود.

ویژگی‌های بازی فومی

هر یک از انواع دسته بندی‌های بازی های فومی با ویژگی‌های به خصوصی ارائه می‌شوند که برای خرید بازی های فومی انتخاب را گسترده می‌کند. برخی مشخصه‌ها در میان این محصولات مشترک هستند. از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انواع این بازی‌ها به صورت کاملاً بهداشتی تولید شده و در ساخت آن‌ها از بهترین متریال فوم صنعتی استفاده شده است. به همین خاطر کلیه نکات بهداشتی در ساخت و آماده سازی آن‌ها رعایت شده و کودکان در معرض آسیب‌های بهداشتی قرار نمی‌گیرند.
  • سطح نرم این بازی‌ها امنیت کودکان را نیز فراهم می‌کند. به همین خاطر استفاده از انواع این بازی‌ها برای همه رده‌های سنی مناسب خواهد بود.
  • این بازی‌ها تنوع قابل توجهی دارند و در چند مدل در اختیار کودکان قرار می‌گیرند. تنوع رنگی وسیع در میان این محصولات همواره نظر و توجه کودکان را به خود جلب می‌کند. هر یک از این بازی‌های متنوع، جذابیت ظاهری فوق‌العاده‌ای برای بچه‌ها دارند.

شما می‌توانید، برای خرید انواع وسایل بازی و فوتبالدستی به این لینک مراجعه کنید.

مصارف بازی های فومی

بازی فومی برای بسیاری از مراکز شهربازی، خانه‌های بازی کودک، مهدکودک‌ها و…. خرید و فروش می‌شود. به جز مراکز عمومی، استفاده از آن‌ها در منازل مسکونی نیز رایج است. از آن جا که نصب و نگهداری از این بازی‌ها بسیار ساده است، استفاده‌های خصوصی از آن‌ها افزایش یافته است. اولیای کودکان این وسایل بازی را خریداری کرده و در بخش‌های مختلفی از محیط منزل از آن‌ها استفاده می‌کنند. ابعاد استاندارد این بازی‌ها برای بازی کردن کودکان تا سنین نوجوانی نیز مناسب خواهد بود!

خرید بازی های فومی از تفریح سازان 

از این رو خرید و فروش آن‌ها در سر تا سر کشور ما افزایش یافته است. هر یک از این وسایل بازی در قیاس با تجهیزات برقی مخصوص بازی کودک، هزینه‌های به‌صرفه‌تری دارند و خرید آن‌ها برای مراکز بازی عمومی به‌صرفه‌تر است. همچنین این بازی‌ها بدون هیچ هزینه‌ای در اختیار کودکان قرار می‌گیرند. میزان استهلاک آن‌ها در طولانی مدت بسیار پایین است و این مسئله سبب افزایش کاربری آن‌ها در میان مشتریان شده است. قیمت بازی‌های فومی نیز در مدل‌های مختلف بسیار مناسب تعیین می‌شود.

برای خرید این وسایل بازی و انواع الاکلنگ به این لینک مراجعه کنید.

روش استفاده از بازی های فومی

بازی فومی با روش‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از این بازی‌ها برای بازی‌های گروهی کودکان به کار برده می‌شوند و برخی دیگر به صورت انفرادی مورد استفاده هستند. این بازی‌ها هر یک به تقویت و پرورش برخی از مهارت‌های کودک شما کمک می‌کنند. انواع آن‌ها برای دوست یابی کودکان بسیار مفید واقع می‌شوند.

برای استفاده از این بازی‌ها باید کمی خلاقیت به خرج دهید. در هر یک از این بازی‌ها جزئیاتی وجود دارد که با توجه به آن‌ها می‌توانید، بهترین استفاده را از این وسایل انجام دهید. استفاده از این وسایل بازی در راستای اجرای تمرینات ورزشی مخصوص کودک نیز میسر است. برخی از آن‌ها در رشته‌های ورزشی مانند ژیمناستیک مورد استفاده قرار گرفته و امکانات بسیاری در اختیار ورزشکاران قرار می‌دهند.

برای خرید تجهیزات بازی و خرید سرسره بادی کلیک کنید.

سازه های فومی تفریح سازان

اسباب بازی‌های فومی و سازه‌های فومی با طرح‌ها و مدل‌های مختلفی در تفریح سازان ارائه می‌شوند. اسباب بازی گلایدرهای فومی نیز یکی از مدل‌های این محصولات است. انواع بازی‌های فومی به صورت کاربردی ارائه و تولید می‌شوند. خرید بازی‌های فومی با قیمت‌های به‌صرفه‌ای انجام می‌گیرد.

خرید بازی های فومی از تفریح سازان

شما می توانید با خرید بازی های فومی تفریح سازان قدرت تفکر و خلاقیت کودک خود را افزایش دهید و اولین اقدام را برای رشد عقلی کودکانتان بردارید. در حقیقت کودکان می توانند با کمک والدین خود از بازی های فکری استفاده کنند و با چیدن قطعات بازی در کنار یکدیگر قوای فکری خود را بکار بگیرند و اشکال زیبایی خلق کنند.