خرید انواع بازی های فومی

در حال نمایش 20 نتیجه

سطح شیب دار کودک

برای قیمت تماس بگیرید

ست فومی جزیره کودک

برای قیمت تماس بگیرید

پل و زیرگذر کودک فومی

برای قیمت تماس بگیرید

فوم گیم 104

برای قیمت تماس بگیرید

فوم گیم 105

برای قیمت تماس بگیرید

فوم گیم 106

برای قیمت تماس بگیرید

فوم گیم 107

برای قیمت تماس بگیرید

گیم فوم 108

برای قیمت تماس بگیرید

راهنمای خرید بازی های فومی برای کودکان

تجهیزات فومی مهدکودک در سال‌های اخیر توجه بسیاری از مهدکودک‌ها و مراکز نگهداری و پرورش کودک را به خود جلب کرده‌اند. انواع دسته بندی‌های وسایل فومی مهدکودک به صورت حرفه‌ای خرید و فروش می‌شوند و به مصرف می‌رسند.

شما می‌توانید هر یک از این بازی‌ها را برای انواع مصارف بچه‌ها خریداری کنید. انواع آن‌ها به توانایی‌های فرزندان شما می‌افزایند و موجبات رشد آن‌ها را به بهترین نحو فراهم می‌کنند. برای خرید هر یک از این بازی‌ها و حتی دیگر تجهیزات مثل سرسره باید به نیازهای بدن فرزندان خود دقت داشته باشید و بر این اساس هر یک از دسته بندی‌های بازی‌های فومی را خریداری کنید.

همراهان عزیز لطفا به پادکست اختصاصی زیر برای اطلاعات بیشتر گوش دهید.🎼


بازی‌های فومی چیست؟

بازی‌های فومی از دسته بندی‌های مهم بازی‌های تقویت مهارتی کودکان و نوجوانان محسوب می‌شوند. اما برای خرید هر یک از آن‌ها ابتدا باید با ماهیت این محصولات آشنایی داشته باشید. این بازی‌های کاربردی با استفاده از متریال فومی نرم و منعطف ساخته می‌شوند.

بدن بچه‌ها در صورت افتادن بر روی این وسایل بازی آسیب نمی‌بیند و برخورد محکم با این وسایل نیز مخاطره‌ای برای آن‌ها به همراه نخواهد داشت. این بازی‌های حرفه‌ای و کاربردی با رنگ بندی و طراحی شیکی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. طراحی و رنگ بندی هر یک از آن‌ها بر اساس نوع بازی مورد نظر تعیین می‌شود.

بیشتر بخوانید