سازه های فومی

نمایش 1–12 از 20 نتیجه

راهنمای خرید بازی های فومی برای کودکان

تجهیزات فومی مهدکودک در سال‌های اخیر توجه بسیاری از مهدکودک‌ها و مراکز نگهداری و پرورش کودک را به خود جلب کرده‌اند. انواع دسته بندی‌های وسایل فومی مهدکودک به صورت حرفه‌ای خرید و فروش می‌شوند و به مصرف می‌رسند.

شما می‌توانید هر یک از این بازی‌ها را برای انواع مصارف بچه‌ها خریداری کنید. انواع آن‌ها به توانایی‌های فرزندان شما می‌افزایند و موجبات رشد آن‌ها را به بهترین نحو فراهم می‌کنند. برای خرید هر یک از این بازی‌ها و حتی دیگر تجهیزات مثل سرسره باید به نیازهای بدن فرزندان خود دقت داشته باشید و بر این اساس هر یک از دسته بندی‌های بازی‌های فومی را خریداری کنید.

همراهان عزیز لطفا به پادکست اختصاصی زیر برای اطلاعات بیشتر گوش دهید.🎼


بازی‌های فومی چیست؟

بازی‌های فومی از دسته بندی‌های مهم بازی‌های تقویت مهارتی کودکان و نوجوانان محسوب می‌شوند. اما برای خرید هر یک از آن‌ها ابتدا باید با ماهیت این محصولات آشنایی داشته باشید. این بازی‌های کاربردی با استفاده از متریال فومی نرم و منعطف ساخته می‌شوند.

بدن بچه‌ها در صورت افتادن بر روی این وسایل بازی آسیب نمی‌بیند و برخورد محکم با این وسایل نیز مخاطره‌ای برای آن‌ها به همراه نخواهد داشت. این بازی‌های حرفه‌ای و کاربردی با رنگ بندی و طراحی شیکی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. طراحی و رنگ بندی هر یک از آن‌ها بر اساس نوع بازی مورد نظر تعیین می‌شود.

بیشتر بخوانید