تکان دهنده کودک

گاو خشمگین بادی

برای قیمت تماس بگیرید

تکان دهنده ماشین

برای قیمت تماس بگیرید

بررسی و معرفی تکان دهنده کودک

مری گراند و تکان دهنده ها یکی از جذاب ترین وسایل موجود در شهربازی ها است. کودکان خردسال تا افراد بزرگسال علاقه بسیار جالب توجهی به این وسیله دارند. یکی از مهم ترین احساساتی که می توان با استفاده از این ابزار به آن دست پیدا کرد حس پرواز است. در یک تعریف ساده می توان گفت که مری گراند یک پلتفرم دایره ای شکل است که صندلی های طرح دار متفاوتی روی آن وجود دارد. طراحی و ساخت این وسیله بسیار زمان بر و حساس است و از همین جهت مجموعه تفریح سازان یکی از بهترین تأمین کنندگان این وسیله شناخته می شود.

تاریخچه مری گراند

تاریخچه مری گراند چیست؟ شاید برایتان جالب باشد بدانید که اسباب بازی مری گوراند که به آن چرخ و فلک کراسل هم می‌گویند، مربوط به قرن ۱۸ میلادی است. این اسباب بازی‌های تکان دهنده، در ابتدا بسیار ساده و ابتدایی بودند. این مری گوراندها به مرور زمان پیشرفته‌تر شدند. این اسباب بازی که در ابتدا به صورت دستی حرکت می‌کرد، در شکل پیشرفته خود به کمک نیروی بخار به حرکت درآمد. این اسباب بازی که در انگلستان ساخته شده بود، توسط یک تاجر انگلیسی مورد استقبال قرار گرفت و در سراسر جهان پرطرفدار شد.

امروزه هم دستگاه مری گراند در شهربازی‌های کشورمان با رنگ‌ها و سبک‌های مختلف و با تم حیوانات مختلف فعالیت می‌کند و لحظات لذت بخشی را برای کودکان رقم می‌زند.

بیشتر بخوانید